Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Zmiany w cenniku telefonów

Play: Zmiany w cenniku telefonów

LuiN 17 Czerwca 2014 14:52

0 5

Sieć Play odświeżyła swoje cenniki. Spadły ceny między innymi smartfonów Samsung Galaxy S4 i Apple iPhone 5.



Zmiany w cennikach obowiązują od 17. czerwca i obejmują 23 modele telefonów, takie jak LG Optimus L9 II, Apple iPhone 5, Samsung Galaxy S4, HTC One czy LG L70.


Zobacz: zmiany w cenniku telefonów
Zobacz: nowe ceny iPhone'a 5


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 15
  • 2

    1. ~  2014-06-17 15:01:22  host: public-gprs517446.centertel.pl

    Prawidłowo.

  • -1

    2. ~  2014-06-17 15:03:57  host: n12-06-05.opera-mini.net

    Pewnie słabo się sprzedają z abonamentem i zmieniają ceny. Tylko czy starczy dla wszystkich zainteresowanych ;)

  • 0

    3. ~pracownik play  2014-06-17 15:29:12  host: 85.219.163.130

    Abonamenty sprzedaja sie nieźle, dlatego ze promocje wiosenna Play zrobił do konca czerwca, i wzgledem oferty oficjalnie dostepnej sporo idzie zaoszczedzić, a ceny telefonów pozostaja niezmienne. Wiec jeśli ktos myśli nad zmiana telefonu, to teraz bedzie najlepszy moment.

  • 0

    4. ~pikej  2014-06-17 15:35:28  host: 62-89-83-162.ip.netia.com.pl

    @3 Co Ty gadasz?! abonament wiosenny sie dobrze sprzedaje? chyba kpisz...idzie jak flaki z olejem...

  • 2

    5. ~Trololo.  2014-06-17 15:39:32  host: 81.219.84.18

    @3 @4
    Znajdzie sobie jakieś wewnętrzne forum do swoich pracowniczych przemyśleń.

  • 0

    6.  2014-06-17 15:43:31

    W porównaniu do innych sieci to ceny telefonów są całkiem niezłe. Ale niestety Play to ostatnia sieć do której przejdę. Chcę swojej kobiecie nabyć HTC One M7 w dobrej cenie abo no-limit (teraz mam w Orange SPM 159) ~100 zł. Play na papierze wygląda jak strzał w dziesiątke - szkoda, że to tylko pozory.

  • -2

    7. ~czesc  2014-06-17 15:49:33  host: 5-226-111-202.ip.netia.com.pl

    kiepska ta obniżka

  • 0

    10.  2014-06-17 16:16:01

    ~konio - a Ty mówisz o tym z powodów czysto patriotycznych?

  • 0

    11.  2014-06-17 16:20:06

    iP5 tańszy o 120 zł od iP5s - wrony by się ze mnie śmiały

  • 0

    12. ~konio  2014-06-17 16:25:42  host: host-91-222-118-20.myslenice.net.pl

    Nie tylko lokalnych bo mieszkam w Małopolsce, a jeden przetarg został unieważniony teraz zagrożona jest realizacja całego projektu.

  • 0

    13.  2014-06-17 16:27:02

    ~konio - jesteś pewien? a jeśli nawet, to chyba my tu niewielki, żaden nawet, na to mamy wpływ?

  • 0

    14.  2014-06-17 16:28:59

    u mnie w mieście też się sieć buduje... jakoś nigdzie poza jednym czy dwoma lokalnymi serwisami (nie branżowymi a ogólnymi) słowa o tym nie było ;-) Pomijając korzyści dla instytucji, dzięki sieci ma być rozbudowana sieć darmowych hot spotów i jakieś inne cuda... Też tego z Telepolis się nie dowiedziałem.

  • 0

    15. ~konio  2014-06-17 16:40:36  host: host-91-222-118-20.myslenice.net.pl

    To nie dla instytucji budowana jest ta sieć tylko dla lokalnych ISP, którzy mają świadczyć w oparciu o nią usługi. Ja ogólnie narzekać nie mogę mam FTTH tylko wiem jaka jest nędza na dookoła mojej miejscowości. Po liniach TP max do 10Mb/s z czego wyciągają 2-5Mb/s na radiówce do 15Mb/s ale jakość marna. A jak firma w trakcie realizacji padnie i to jeszcze firma powiązana z właścicielem MSS. Od początku to przedsięwzięcie nie ma szczęścia i same przekręty wychodzą.

  • -1

    16. ~  2014-06-17 16:40:43  host: z107-08.opera-mini.net

    Słaba ta obniżka. Ledwo dorównują do konkurencji. Szkoda, że jakością ciągle odstają o dwie klasy.

  • 1

    17. ~kamil  2014-06-17 17:34:10  host: host-94.232.220.237.krosoft.pl

    @16 - odrobina logiki w Twojej wypowiedzi...skoro- twierdzisz, że odstają o 2 klasy to nie mogą zrobić lepszej obniżki bo by np odstawali już tylko o jedną klasę albo - nie daj boże :D - dorównali reszczcie znakomitych telekomów, które mają tę klasę :D
    ps. jak już narzekacie to przynajmniej logicznie bo tylko śmieszni jesteście

Dodaj swoją opinię