Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: zmiany w cenniku telefonów

Play: zmiany w cenniku telefonów

sirmark 12 Lipca 2013 11:27

4 6
Od 12. lipca w Play obniżone zostaną ceny dziesięciu telefonów.

blackberry z10 alcatel one touch idol ultra huawei ascend g510 samsung s7560 galaxy trend

W wybranych taryfach obniżka wynosi nawet 329 zł. Zmiana cen dotyczy telefonów:
samsung i9300 galaxy s iii samsung i8190 galaxy s iii mini htc windows phone 8s lg p700 swift l7

Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play



Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 54
  • 0

    35. ~@21  2013-07-13 17:38:31  host: 89-76-244-124.dynamic.chello.pl

    W sumie racja. "Ceny w Play są super. Teraz jeszcze dali obniżki. Dobrze że nie obniżyli ceny Xperii SP bo dzięki temu cena na allegro nie spanie poniżej 1200zł. A ja właśnie zamierzam kupić w abo za 69zł za jedyne 999zł (umowa na jedyne 2 lata). Dzięki temu będę aż 200zł do przodu. Dodam tylko że ten sam abo bez tel jest za 39zł (umowa na rok) ale kto przy tak wyśmienitych cenach telefonów będzie brał abo bez tel. " Propaganda sukcesu :)

  • 0

    36. ~swiety  2013-07-13 19:45:57  host: 79.139.34.69

    Eghhhh. Czy wy przez chwile zastanowiliście się jaki cel ma obniżanie cen telefonów. Ceny telefonów determinuja abonamnety jakie chce operator sprzedawać. Żaden operator już nie chce klientów którzy płacą za abonamnet 39zł i wymagaja bógwie jakiego telefonu. Rentowność dla operatorów to abo powyżej 59 zł najlepiej z internetem i w tych abonamnetach wyglądajcie zmian a nie w niższych. Poza tym zrozumcie, że operatorzy najchetniej co by zrobili to w ogóle nie sprzedawali telefonów a tylko usługę zresztą sklepy partnerskie również. Telefony są tylko obciążeniem na których się nie zarabia.

  • 0

    38. ~  2013-07-14 10:14:05  host: v51-14.opera-mini.net

    37 a te 5zł, to za lejek? I można dalej bez obaw w tym internecie siedzieć? Jak tak, to 5zł mies. nie jest dużo!

  • 0

    39. ~anty  2013-07-14 11:05:28  host: iwo154.internetdsl.tpnet.pl

    @37,38- 5 zł to próg bezpiecznego internetu. Jest to ujęte na KAŻDEJ ulotce i wie o tym każdy, kto deklaruje choć minimalne i sporadyczne korzystanie z internetu.

  • 0

    40. ~anty  2013-07-14 11:09:42  host: iwo154.internetdsl.tpnet.pl

    @32- a gdzie ja piszę o wielkim sukcesie, albo o super cenie telefonów z najwyższej półki? Racz się odnieść do tego, co napisałam. Nawiasem mówiąc, ofertę można poprawić, nie można jedynie obniżyć abonamentu. A z drugiej strony- ja bardzo dużo korzystam z telefonu, umowę mam z telefonem i nawet nju mobile i mini max wychodzi mnie drożej. Każdemu wg potrzeb. Nawiasem mówiąc za co minusy? Bo mogę być zadowolona z abonamentu i nie najeżdżam na Play? Jesteście śmieszni.

  • 0

    41. ~anty  2013-07-14 11:11:41  host: iwo154.internetdsl.tpnet.pl

    @Docent- a gdzie mieszkasz?

  • 0

    42. ~  2013-07-14 11:18:49  host: v51-14.opera-mini.net

    39 no właśnie. A tamten już drze dzioba...

  • 0

    43. ~  2013-07-14 12:26:15  host: V34-12.opera-mini.net

    smiechu warte te ceny telefonow w Play. czy oni rzeczywiscie myslą, ze my klienci jestesmy tak glupi?

  • 0

    44. ~  2013-07-14 12:28:50  host: V34-12.opera-mini.net

    40, Czy Play nadal na smieciowe umowy zatrudnia i placi jak niewolnikowi nędzne wynagrodzenie?

  • 0

    45. ~39  2013-07-14 13:09:15  host: c176-50.icpnet.pl

    Może każdy wie ale nie ulega wątpliwości, że przypadkowe połączenie z netem może kosztować 5zl zamiast 24 grosze. Inaczej gdyby było podobnie jak w redbull gdzie masz 25MB gratis a jaka chcesz mieć net to kupujesz pakiet

  • 0

    47. ~anty  2013-07-14 16:48:00  host: iwo154.internetdsl.tpnet.pl

    @45- jasne, można ten problem rozwiązać inaczej. Jednym to pasuje, innym nie. Odniosłam się do krzyku "żaden konsultant Ci tego nie powie!", kiedy mechanizm jest na każdej ulotce i nie widziałam, by jakiś pracownik o tym nie wspomniał.

  • -1

    48. ~  2013-07-14 17:41:56  host: 93.154.147.199

    Play to dno. Jestem mega zadowolony. że mogłem zakończy z nimi przygodę w maju. Wcześniej musiałbym karę zapłacic. Kiedyś było tanio i jakośc co prawda gorsza niz w w3 ale przyzwoita. Natomiast to co działo się w ostatnim roku to syf, kiła i mogiła.

  • 0

    49. ~  2013-07-14 18:26:36  host: v29-09.opera-mini.net

    48 bo telefon sie ci zepsul

  • 0

    50. ~biuro.prasowe@orange.com  2014-10-27 17:20:59  host: 77-255-46-157.adsl.inetia.pl

    orange to jetzłom złeb

  • 0

    51. ~Dodaj swoją opinię źródło: ht  2014-10-27 17:29:16  host: 77-255-46-157.adsl.inetia.pl

    nie no orange to jest złodzieje

  • 0

    52. ~  2014-10-27 17:29:35  host: 77-255-46-157.adsl.inetia.pl

    i dziady

  • 0