Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: zmiany w cenniku telefonów

Play: zmiany w cenniku telefonów

sirmark 24 Maja 2013 09:40

4 2
Od 24. maja zmieniają się ceny wybranych modeli telefonów dostępnych w ofercie sieci Play.

htc windows phone 8s samsung i8190 galaxy s iii mini sony xperia j nokia 206

Nowe ceny otrzymają m.in.:
Nowym telefonem, który pojawił się ostatnio w ofercie jest Nokia 301.

samsung c3780 samsung s5610 nokia 301

Zobacz: zmiana cen telefonów w Play



Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 43
  • -2

    24.  2013-05-24 12:23:45

    @22 kupujesz tu usługę abonamentową + telefon a nie tylko telefon na raty.

  • -1

    25. ~  2013-05-24 13:19:05  host: user-94-254-194-184.play-internet.pl

    @23 takie bzdury to pisz wciskaj na szkoleniach na taśmowej. Tak was poinstrułowali i tak macie mówić bo oferta z telefonem jest do bani. W każdym normalnym, rozwiniętym kraju na świecie ludzie kupują telefon wraz z abonamentem u operatora. Ebay, markety to malutki procent.

  • -1

    26. ~Szpaner  2013-05-24 13:25:08  host: ip-212-160-173-90.static.entel.pl

    to dlaczego tak u nas nie jest ? nie mowie tu o zjebiozach za 1 zl ale zeby max 1 k komy kosztowały.

  • -1

    27. ~  2013-05-24 13:26:30  host: 85.219.163.130

    @25 Nikt nie broni ci wyjechac do"rozwinietego" kraju i kupic tani telefon w "niskim"abonamencie" Przykro mi ze nie dostalem sluchawki pokroju s4 za 1zl w for s, gratuluje wyboru operatora internetowego widac ze idziesz w cene a nie jakosc.

  • -1

    28. ~  2013-05-24 13:34:41  host: 85.219.163.130

    Wdg mnie i tak najlepsza oferte z telefonem ma Oran... z rabatem na abo 30% można bardzo dobrze wyjsc do przadu zwlaszcza przy "szalonych dniach "

  • -1

    29. ~  2013-05-24 13:45:07  host: user-94-254-194-184.play-internet.pl

    @25 jakość i Play? Ja nie wymagam Iphona 5 za 1 zł przy minimalnym abonamencie. Ale jak widzę w Playu cenę słuchawki za 750zł przy abonamencie za 79zł gdzie dany telefon nowy na allegro chodzi po 900 to jest to zastanawiające. Play only sim jest w miarę ok, ale z telefonem to jest tragedia. Jadą na starej renomie że jest tanio, a wcale tak już nie jest.

  • -1

    30. ~  2013-05-24 13:48:30  host: 85.219.163.130

    @29 to byl sarkazm co do sasiegu tej fioletowej sieci...

  • -1

    32. ~  2013-05-24 14:04:36  host: apn-37-109-156-2.dynamic.lte.plus.pl

    W orange telefony sa w niespecjalnych cenach, przewaznie drogo, abonament jak wszedzie ale jakosc i zasieg pozostawia wiele do zyczenia, obsluga jest na roznym poziomie zdarza sie ze w salonie lacza z konsultantem ze specjalnej infolinii zeby zalatwic sprawe czgos podobnego nie spotkalem.

  • -1

    33. ~  2013-05-24 14:07:10  host: apn-37-109-156-2.dynamic.lte.plus.pl

    BOK orange nie odpowiada na zgloszenia to tez ciekawe.

  • -1

    34. ~jaka zmiana ?  2013-05-24 14:20:25  host: 252-162-78-94.net.stream.pl

    Samsung I8190 Galaxy S III mini kosztuje tyle samo co kosztował wszesniej czyli o jaką zmianę chodzi ? w abon. 89 powinien być za 1zł a sprzedawca by takim wysokim abonam. powinien mi go w zębach przynieś , ceny to mają z kosmosu po co mi 1000min. ważne by tel, był w normalniej cenie......banda złodzieji....

  • -1

    35. ~allan  2013-05-24 15:07:46  host: lsm.vlan80.dengo.lubman.net.pl

    Play jest drogim operatorem i żadna reklama nic tu nie pomoże! Ludzie umieją liczyć! Oferta T-Mobile: abonament 79,90 na 24 miesiące, cena HTC One-1429 zł. Łączny koszt-3346 złotych. Oferta Orange: abonament 89,90 na 24 miesiące, cena HTC One-1389 zł.Łączny koszt-3546 złotych.Oferta Play: abonament 184 zł.na 24 miesiące, cena HTC One-1 zł.Łączny koszt-4417 złotych! Jednym słowem: jest to reklama kompletnie nieoplacalnej dla klienta oferty!

  • -1

    36. ~kiła tango  2013-05-24 15:07:58  host: hlh26.internetdsl.tpnet.pl

    dokładnie s3 mini cena bez zmian. Więc jaka obniżka? jak mają taki marketing żeby tylko przyciągać uwagę na portalach tematycznych i w kilku innych miejscach nie oferując przy tym nic to 2Q wypadnie poniżej 3/10 przechodzących, a fala odejść z play już się zaczęła Od 1 lipca wymuszona obniżka MTR do 0,04 zł. (4 gr) więc i abonamenty i prepaidy u konkurencji typu MVNO spadną najpóźniej w połowie lipca. Z czym do ludzi z abonamentem za 85-120 zł. albo only sim? Do opamiętania "Gruszkom i innym warzywom" zostało już tylko 36 dni

  • -1

    37. ~...  2013-05-24 15:26:07  host: 87.204.174.170

    @23 Pozwolisz, że to JA będę decydować z czego jestem lub nie jestem zadowolony. Mało mnie obchodzi co sobie jakas korporacja i jej pracownicy wymyśla. Telefon w złej cenie i kiepskie taryfy = WON.

  • -1

    38. ~  2013-05-24 15:45:24  host: 77.165.enf.pl

    36@ przeanalizuj dokładnie cennik obniżka jest wyraźna ze stówę w każdyej taryfie.

  • -1

    40. ~allan  2013-05-24 16:09:00  host: lsm.vlan80.dengo.lubman.net.pl

    Odzszedłem od Play w 2012 r. i kupiłem Galaxy SIII w Orange o 600 złotych taniej!

  • -1

    41. ~  2013-05-24 16:37:34  host: gw.casus.com.pl

    pytanie tylko ile taka Nokia może kosztować np. w Formule S czy Formule M ? bo nie udało mi się odnaleźć takowych informacji.

  • -1

    42. ~marcin  2013-05-24 16:58:27  host: ip-46-21-214-244.nette.pl

    I tymi drogimi telefonami play strzela sobie sam gola bo coraz więcej ludzi widzi wysokie ceny telefonów a nie każdy tez potrzebuje horendalnej liczby minut. i dlatego inne sieci to wykorzystują a play jeszcze będzie łapać chętnych ale ich liczba zacznie spadać

  • 1

    43.  2013-05-24 18:27:17

    @36, zmiany cen masz zaznaczone kolorem żółtym, w pozostałych miejscach, gdzie jest kolor szary, ceny nie uległy zmianie. tak dla informacji, przy abo 79zł wcześniej sIII mini kosztował 429zł, a teraz jest to 299zł, więc różnica jest niezła, ale porównując do oferty z czasów, gdy wchodziły nowe formuły, to i tak cena kosmiczna, bowiem w ów czasach sIII mini w l1000 był za zeta, a w abo za 79zł kosztował 159zł... ;) @22 inteligentne porównanie... abo z tel podajesz kwotę brutto, bez uwzględnienia faktury elektronicznej, abo bez tel podajesz w kwocie netto, z uwzględnieniem faktury elektronicznej... faktyczne porównanie powinno być n206 za zeta przy abo 30,75zł brutto, gdzie to samo (usługi) możesz mieć bez tel przy abo 18,45zł, lub 15,99zł (18mc-y), różnica zatem pomiędzy jednym a drugim wynosi kolejno 12,3zł brutto, oraz 14,76brutto, w efekcie za tel płacisz w sieci 295,2zł + 1zł (12mcy), lub 354,24zł + 1zł (18mc-y) przy założeniu, że z abo bez tel na takich warunkach korzystasz przez 24 miesiące, czyli przez czas trwania umowy z telefonem.

  • 0

    44. ~artur3m  2013-05-24 20:51:12  host: 62.61.48.112

    jak dla mnie ktoś postradał zmysły

  • 0

    45. ~Krzysztof  2013-06-05 13:59:47  host: 178-37-223-241.adsl.inetia.pl

    Na dzień dzisiejszy mam Play, ale wyglądam tylko końca umowy i zmykam do Plusa, Play jest już nieopłacalny, jedna drożyzna!

Dodaj swoją opinię