Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: zmiany w cennikach telefonów

Play: zmiany w cennikach telefonów

Q! 19 Września 2012 08:28

0 0
Od 19. września Play wprowadza zmiany w cennikach wybranych urządzeń.

Wśród urządzeń, których ceny zostały zmienione, znalazły się:
Samsung S7530 Omnia M,
Sony Ericsson Xperia mini pro (zobacz test),
BlackBerry Curve 9380,
Samsung S8600 Wave III (zobacz test),
Sony Xperia S (zobacz test),
PS Vita Wi-Fi.

Zobacz: cennik urządzeń od 19. września (plik .pdf; 83 kB).


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 2

    2.  2012-09-19 09:36:38

    @1-taaa,napewno...;)

  • 1

    3. ~  2012-09-19 10:21:52  host: host-89-229-96-240.stargard.mm.pl

    Jakie tam zmiany ,kiedyś play miał dobre ceny teraz orange daje tańsze telefony , cena galaxy s2 nie zmieniła się od premiery a na rynku spadła o 700zł

  • 0

    5. ~  2012-09-19 10:27:51  host: z45-05.opera-mini.net

    @1 nie wszyscy kolego nie wszyscy. Ja czekam na obnizke ceny Galaxy S2. Juz nie dlugo konczy mi sie umowa - zobaczymy jaka bedzie propozycja a interesuje mnie tylko ten telefon.

  • 0

    6. ~bs  2012-09-19 10:33:13  host: 72.85-237-189.tkchopin.pl

    @5 jak chcesz ten telefon to zmień sieć w p$ jest on najdroższy :P jak i pare innych

  • 0

    7. ~Janes  2012-09-19 10:35:56  host: user-164-126-172-106.play-internet.pl

    Cenniki telefonów w Playu to niezła komedia aż można sobie nimi zły humor poprawić :d Zabytek HTC Mozart w abo 59 kosztował 249zł teraz 339zł WOWWWW w komisach nówki bez umowy są po 700zł

  • 0

    8. ~Janes  2012-09-19 10:37:46  host: user-164-126-172-106.play-internet.pl

    Jak czekasz na obniżkę Galaxy S2 to lepiej zajrzyj do plusa lub orange bo w playu zanim się jej doczekasz będzie na rynku juz galaxy S10 :d

  • 0

    9. ~  2012-09-19 10:58:38  host: apn-37-152-23-40.dynamic.lte.plus.pl

    7@ HTC Mozart to zabytek, nie warto lepiej poczekać na iphone 5 który na pewno będzie w dobrej cenie, pewnie iphone 4s potanieje sporo.

  • 0

    10. ~  2012-09-19 10:59:44  host: apn-37-152-23-40.dynamic.lte.plus.pl

    8@ Po ile jest SGS2 w Plusie bo nawet nie sprawdzałem.

  • 0

    11. ~  2012-09-19 11:02:39  host: user-46-113-55-191.play-internet.pl

    7. To lec i kupuj ja po komisach nie laze i nie kupuje z drugiej reki.

  • 0

    12. ~  2012-09-19 13:38:12  host: z45-10.opera-mini.net

    Do wszystkich co polecaja mi siec Plus i Orange powiem tak - dziekuje postoje. Bylem w Plusie 11 lat. Abo za 80 pln okolo. Nigdy nie zmiescilem sie w tej kwocie. Zawsze faktura na 110-130 pln. W Play mam 75 pln i nigdy nie przekroczylem rachunku. Pytanie po co mi mercedes jak mam limit paliwa 20 litrow. Wole dac za telefon 500-600 zl ale nie bac sie go uzywac niz byc w Plusie i patrzec na zegarek pod czas rozmowy. Na przedluzenie umowy Plus nie dal mi nic ponad to co dostaje zwykly Kowalski z ulicy a ja bylem klientem 11 lat !!! Jak powiedzialem im ze przejde do konkurencji uslyszalem ze jest wolny rynek. Rece i majtki opadaja po takich slowach i podziekowaniu za tyle lat. Dadza mi S2 za dobra cene i 300 minut he he. Wole kupic drozej i miec 1000 minut i 1 giga neta i nie szczypac sie tylko uzywac kiedy i ile chce do woli bez ograniczen. Z zasiegiem gdzie jestem nie ma problemu. Pozdrawiam forumowiczow ;-)))

  • 0

    13. ~koreaniec :)  2012-09-19 13:44:10  host: ip-37-209-129-210.free.aero2.net.pl

    12* Popieram, każdy myślący kupuje telefon poza abonamentem

  • 0

    14. ~sintesi  2012-09-19 17:11:39  host: 213-195-159-240.ip.netia.com.pl

    @12 - w Plusie od początku :) aktualnie przy taryfie za 40 PLN netto (2 telefony -> w zasadzie zawsze się mieszczę w 120 PLN brutto za oba, do tego SPORE zniżki na telefonach i abo jako pakiet kwotowy :)). Taryfa biznesowa - numerów ... kilkanaście :)

  • 0

    15. ~sintesi  2012-09-19 17:13:13  host: 213-195-159-240.ip.netia.com.pl

    @12 - PS. Miałem sporo numerów w P4 i..... gros z nich jest w Plusie... reszty już nie ma :(

  • 0

    16. ~  2012-09-19 17:45:49  host: z24-10.opera-mini.net

    @14 dwa telefony w plusie z taryfa 40 to 2 x 40 =80zl a Ty miescisz sie w 120 to przeplacasz o 40 zl. Widze ze w Plusie nic sie nie zmienilo hahaha. Poza tym nie kazdy kolego ma taryfy biznesowe a osobiscie watpie aby jakis biznesmen wchodzil na ten portal i chwalil sie jakie ma taryfy bo prawdziwego biznesmena nie interesuja takie rzeczy - jemu telefon ma dzialac i wali go rachunek. Tym sie zajmuja ludzie w firmach a nie biznesmen wiec przestan pisac farmazony bo z Ciebie taki biznesmen jak z koziej d.py trabka. Swoja droga macie ostre cisnuenie w Plusie ze tak reklamujecie to dziadostwo na portalach. Ja wiem jedno - od dwoch lat dzwonie nie 340 minut za 120 zl a prawie 1000 za 75 zl i pakiet 1 giga neta. Nie przekona mnie nikt bo widze swoj portfel i ile mi w nim zostaje. To jest prawdziwe kryterium dla mnie a nie biznesmeni chwalacy sie taryfami na forach ha ha ha. Zycze powodzenia platnym klakierom i naganiaczom z plusa w szukaniu jeleni. Tak jak mi powiedzieliscie po 11 latach ze moge isc gdzie indziej wiec poszedlem i widze ze coraz wiecej idzie do konkurencji. O czyms to swiadczy. A wasze telefony za 1 zl te smartfonowe okazje ? Kon by sie usmial. Na co mi wypasiony smartfon jak mam 240 minut w abo he he he. Wole miec tel za 600 zl a dzwonic 1000 minut. Pozdrawiam realnie myslacych.

  • 0

    17. ~PiŁa  2012-09-19 22:00:50  host: user-31-174-51-177.play-internet.pl

    @16: dorzucę i to, że odkąd jestem w Play skończyły mi się problemy z zasięgiem. Żadna inna nie ma tak dobrego. A byłem w każdej z W3. I normalnie zacząłem korzystać z telefonu. Na tyle normalnie, że podziękowałem za stacjonarne w Orange. Od dwóch lat, od umowy z Play dzwonie bez ograniczeń do wszystkich i zawsze mieszczę się w abonamencie.

  • 0

    18.  2012-09-19 23:46:33

    za 75zł 1000 min to bez żadnych rewelacji ;-)) Dobrze prawisz, lecz przy takim abo płacić 600 zł za tel to lepiej wziąć SIM i tel na rynku kupić ;-), przynajmniej 50% zaoszczędzisz.

  • 0

    19. ~  2012-09-20 08:36:23  host: z29-16.opera-mini.net

    @18 a kto powiedzial ze kupuje tel za 600 u operatora ? Da tel za 1 zl to biore a potem w komis. To co dostane wystarcza lub nie wiele dokladam i kupuje fona na wolnym rynku - nowke z gwarancja. Proste ? Za kazdym razem Play doklada mi minut na przedluzenie umowy. Piszesz ze 1000 minut to nie rewelacja ? W Plusie mialem 340 po 11 latach kolego a w Play mam 1000 po 2 !!! Dla mnie jest to rewelacja i wlasciwe podejscie do klienta.

  • 0

    20. ~  2012-09-21 14:34:02  host: a3-me.krak.tke.pl

    @13 słusznie, abonamentem nie ma się co wiązać, bo w każdym regulaminie i tak masz zastrzeżenie, że to i tamto mogą zmienić. A w prepaid jak ci ktoś podskakuje to kupujesz starter i z głowy. Ja tak zrobiłem z poprzednim opem i teraz jestem zadowolonym użytkownikiem Heyah.

  • 0

    21. ~  2012-10-25 16:58:02  host: public-gprs402753.centertel.pl

    A ja mam numer w Ora.ge free i za 5 zł dali na 3 dni internet za podładowa.ie karty. pozatym predłużylem wazność na rok i mam gdzoes gdzies libertyn9w z PO.

  • 0

    22. ~  2012-10-25 17:19:25  host: z37-16.opera-mini.net

    hej21. Poza tym dostałbyś dzisiaj za darmo 100 smsów do wszystkich sieci hehe w tym free.

Dodaj swoją opinię