Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: zmiany w cennikach telefonów

Play: zmiany w cennikach telefonów

LuiN 21 Lipca 2011 16:27

0 0
22. lipca zmienią się ceny dwóch popularnych smartfonów dostępnych w ofercie standardowej sieci Play: LG P500 Swift Plus i Nokia C6.

Nokia C6 to pracujący pod kontrolą Symbiana S60 piątej edycji rozsuwany telefon, wyposażony w pełną klawiaturę QWERTY. Z kolei LG P500 Swift Plus to kompaktowy telefon z systemem Google Android, procesorem ARM 11 600 MHz i akceleratorem graficznym Adreno 200.

Zobacz: zmiany w cennikach Play obowiązujące od 22. lipca (plik .xlsx; 12 kB).




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • -1

    1. ~Jaro070  2011-07-21 16:31:35  host: public31535.cdma.centertel.pl

    C6 trochę drogo, mi w styczniu chcieli ją dać w Mix 40x30zł za 399zł

  • 1

    2. ~  2011-07-21 17:18:36  host: z37-12.opera-mini.net

    Z tego playa zrobił się supermarket. Obniżka co kilka dni kilku towarów, a dostepność taka jaka jest.

  • -1

    4.  2011-07-21 17:43:44

    co proszę? wczoraj osobiście (w jednym z punktów w Krakowie) podpisałem aneks i odebrałem telefon (w ramach "HTC Play Days"), gdzie w/g informacji szerzonych na Telepolis telefonu który wziałem miało nie być, i miał pojawić się znowu po promocji!

  • 1

    5. ~Lolek  2011-07-21 18:12:48  host: 212.160.172.70

    Ciekawe ile ty masz abrahamie tych telefonów co rusz nowy;p;p;p A nawiasem...nie znudził ci się jeszcze play?;)

  • 1

    6. ~Lolek  2011-07-21 18:13:50  host: 212.160.172.70

    pi.es cena za c6 jest KOSMICZNA a telefon to istny badziew...jest wolniejszy od n73 która pomimo krytyki umilała ludziom życie;) A LG swift plus to wciąż kiepski LG

  • 0

    7.  2011-07-21 18:45:01

    @5: 1) nie tylko ja w rodzinie używam komórek, stąd kontakt z różnymi modelami 2) do niedawna korzystałem z innego telefonu, który względnie korzystnie sprzedałem, no i byłbym łoś gdybym z tej oferty nie skorzystał :) 3) "U mnie" Play nieźle działa jeśli chodzi o stronę techniczną (choć mógłby lepiej), zaś z obsługą najmniejszych problemów (odpukać) do tej pory nie miałem.

  • 0

    8. ~  2011-07-21 18:45:36  host: public-gprs124003.centertel.pl

    Widzę, że powstał nowy format dokumentów - .xlsx ...

  • 2

    9. ~  2011-07-21 19:03:17  host: z03-07.opera-mini.net

    Która to już obniżka w playu? 10? 20? 63? ...

  • 0

    10.  2011-07-21 19:22:20

    @10: odpowiem Tobie pytaniem: ileż to jednodniowych promocji w Orange było?

  • 0

    11.  2011-07-21 20:09:26

    @8 - przecież to nowy format dokumentów excela bodajże od wersji MSO 2007

  • 1

    12.  2011-07-21 20:32:07

    @8 jesteś świetny ! jeśli Twój post miałbyć choć troche ironiczny to niemało sie wygupiłeś :D a jesli nie wiedziałeś to pozdro6oo ):

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-107-247.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Maniek | 2017-05-26 18:57:07

Piękna sprawa , u nas pewnie niedługo play uruchomi taką :-D


~Calm7 | 2017-05-26 18:44:09

23). Wypad, złodzieju


~marian | 2017-05-26 18:34:36

u nas może to będzie za 10 lat :)


~Hongkong | 2017-05-26 18:31:24

Mamy


Rogi | 2017-05-26 18:28:23

A roam like home w UE mają?

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę roamingową sieci T-Mobile?

[Aktualizacja] T-Mobile -  koszty roamingu od 15 czerwca

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet