Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: zmiany w cennikach telefonów

Play: zmiany w cennikach telefonów

LuiN 11 Lipca 2011 21:12

0 0

12. lipca zmieniają się ceny telefonów dostępnych w ofercie sieci Play. Sony Ericsson XPERIA Play pojawia się za złotówkę w taryfach VIP.



Oba telefony mają rozsuwaną konstrukcję i pracują pod kontrolą Androida. Sony Ericsson XPERIA Play to pozycja dedykowana graczom - po rozsunięciu obudowy uzyskujemy dostęp do przycisków sterujących wykorzystywanych w grach.

Samsung I5510 (Galaxy 551) to z kolei urządzenie zaprojektowane z myślą o użytkownikach szukających szybkiego narzędzia do korespondowania - po rozsunięciu obudowy zyskujemy sprzętową klawiaturę QWERTY.




Oprócz wymienionych, nowe ceny mają też Samsung S5330 Wave 2 Pro, LG GC900, Samsung i7110 i Samsung M8910 Pixon12.

Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play (plik .xls; 36 kB).

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 1

    1. ~fiku  2011-07-11 21:23:25  host: 81-95-202-243.metroplay.pl

    dodajmy,że Play tańszy w dwóch pozycjach- firmowych he he

  • 0

    2. ~Play  2011-07-11 21:29:11  host: v12-16.opera-mini.net

    Ceny znacznie tańsze niż u innych operatorów jak zwykle Play na prowadzeniu i bardzo dobrze ;)

  • 2

    3. ~  2011-07-11 21:30:08  host: z17-02.opera-mini.net

    To jest jak w promocja supermarkecie. Obniżka lub podwyżka co kilka dni, a dostepność towaru taka jaka jest :)

  • 0

    4. ~  2011-07-11 21:32:15  host: z03-10.opera-mini.net

    "Samsung I5510 (Galaxy 551) to z kolei urządzenie zaprojektowane z myślą o użytkownikach szukających szybkiego narzędzia do korespondowania - po rozsunięciu obudowy zyskujemy sprzętową klawiaturę QWERTY." Taa, na pewno to tylko szybkie narzędzie tylko do korespondowania z Androidem 2.2 (Froyo), WiFi b/g/n, prockiem 667 MHz, GPS z AGPS, HSDPA do 7,2 Mb/s. Ten opis pasuje raczej do Sony Ericsson txt, ale nie do Galaxy 551...

  • 1

    6. ~x25  2011-07-11 21:36:02  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    a będzie Droid 3 Motoroli ? czy sprowadzać sobie ze stanów ?

  • 0

    8. ~nowy  2011-07-11 22:46:36  host: user-46-112-116-201.play-internet.pl

    7. u mnie wszystko dziala.

  • 0

    9.  2011-07-12 00:58:14

    Czy to taki problem wyeksportować plik do pdf, zamiast promować format Microsoftu xls?!

  • 0

    10. ~  2011-07-12 01:23:49  host: z08-06.opera-mini.net

    6- widzę, że snobizm ma się dobrze. Ten telefon masz w ofercie wyższego abonamentu w T-mobile.

  • 1

    11. ~radek  2011-07-12 08:57:33  host: ftgw-ge405-ex.univ.szczecin.pl

    szkoda tylko że ten pixon niedostępny prawie nigdzie...

  • 0

    12. ~3M  2011-07-12 10:39:37  host: rtr-0-62.interkar.pl

    Ach, gdyby tak Play wrócił do poziomu cen telefonów sprzed roku. Można sobie tylko pomarzyć. Niby poprawili ofertę, ale kosztem aparatów droższych o paręset złotych w porównywalnych taryfach. Niestety teraz trąbią o obniżkach cen modeli przestarzałych lub niszowych, a mainstreamowe smartfony drogie jak w W3:(

  • 0

    13. ~Lolek  2011-07-12 14:52:21  host: 212.160.172.70

    pixona sobie podaruj...uzywalem kilka miesiecy i powiem tak...F480 z 12mpx aparatem nic wiecej!!! S ystem jest zenująco słaby i bardzo powolny...weź sobie satio;) Jest o niebo lepszy;)

  • 0

    14. ~Lolek  2011-07-12 14:53:38  host: 212.160.172.70

    Do pana któremu przeszkadza format xls. W googlach sobie poszukaj programu xls to pdf i sam sobie to konwertuj;) a jak nie pasi to wejdź na oficjalną strone playa i tam sobie sprawdź;) Pozdrawiam

  • 0

    15.  2011-07-12 15:35:18

    No,no,bardzo ładna tabelka,nawet bez szkła powiększającego widać

  • 0

    16. ~ktos  2011-07-12 16:14:29  host: 84.1.254.227

    @ 9 i 14 - wystarczy pobrac Open Office...

  • 0

    17. ~  2011-07-12 16:55:12  host: user-188-33-130-72.play-internet.pl

    NETMETER.eu 16:44:13 - TEST STARTED 16:44:13 - DOWNLOAD TEST STARTED - SIZE OF TESTFILE: 286 kB 16:44:20 - DOWNLOAD TEST FINISHED - SPEED: 347 kbits 16:44:20 - UPLOAD TEST STARTED - SIZE OF TESTFILE: 100 kB 16:44:27 - UPLOAD TEST FINISHED - SPEED: 114 kbits 16:44:27 - PING STARTED ########## 16:44:28 - PING FINISHED - min: 99ms - avg: 121ms - max: 227ms 16:44:28 - QOS STARTED ######## 16:44:48 - QOS FINISHED - 32% 16:44:48 - TEST FINISHED

  • 0

    18. ~ggrree  2011-07-12 17:36:07  host: user-31-174-238-51.play-internet.pl

    pół roku temu brałem wave 533 40x 30zł w cenie 99zł teraz 159, nie da się ukryć ceny telefonów są wysokie. przy droższych telefonach to w ogóle porażka, lepiej kupić na wolnym rynku

  • 0

    19. ~Przemek  2011-07-13 00:31:10  host: 21.85-237-176.tkchopin.pl

    Czy któryś z kolegów orientuje się kiedy i czy w ogóle pojawi się w ofercie Play telefon nokia E7 ? Jest już we wszystkich 3 sieciach oprócz plajty. :(

  • 0

    20. ~tryśka24  2011-07-13 14:46:19  host: 31-128-3-9.ip.xcore.pl

    nie bardzo, a myślałem że będzie lepiej z cenami. Chciałem przejść do Play ale jednak zostanę w Orange

  • -1

    21. ~  2011-07-14 11:05:35  host: ip95.elektrosat.pl

    dzięki za info, a kiedy będą zmiany w stawkach mobilnego internetu? uważam że wiele osób chętnie skorzysta podczas wakacji, wiem że Orange przygotował wakacyjną ofertę Day by Day gdzie placisz tylko za te dni kiedy skorzystałeś z internetu, w ich ślady idzie Plus i t-mobile. Teraz kolej na play chyba.

Dodaj swoją opinię