Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: zmiany w cennikach modemów

Play: zmiany w cennikach modemów

LuiN 4 Sierpnia 2010 13:36

0 0
Od 5. sierpnia w ofercie Play Online dostępnej w salonach obowiązywać będzie nowy cennik modemów.

play modemy 5 sierpnia

Z cennika znikają modemy o ograniczonej dostępności. Będą one osiągalne jedynie w eShop do wyczerpania zapasów magazynowych.


Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    2.  2010-08-04 14:00:05

    Ciekawie nie jest, lepsze modemy można tylko eShopie dostać. A z tych dostępnych to jeszcze E176G się nadaje jakościowo.

  • 0

    3. ~K  2010-08-04 14:20:12  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    E 1750C też dobry

  • 0

    4. ~Miloszjar  2010-08-04 15:03:01  host: user-188-33-154-7.play-internet.pl

    Popieram ten Huawei E1750c u mnie spisuje się wyśmienicie jest dużo lepszy od e169 tego samego producenta:) Irytuje mnie tylko ta przesuwna klapka do zamykania gniazd sim i czytnika kart:/

  • 0

    5.  2010-08-04 15:09:16

    @3,4@.Ten modem ma brak wyjścia na antenę zewnętrzną, ale domyślam się że anteny nie potrzebujecie, bo macie dobry zasięg?.

  • 0

    6. ~aleks  2010-08-04 17:38:46  host: 77-253-87-135.adsl.inetia.pl

    hehehe nie wiem po co im tyle modemów do takiego internetu wystarczyły by ze 2-3 :)

  • 0

    7.  2010-08-04 18:02:22

    @6 Nie mozna sprzedawac wylacznie modemow obslugujacych transmisje zgodna z obecna oferta, poniewaz w chwili rozszerzenia jej "park maszynowy" uzytkownikow nie bylby w stanie zrealizowac nowych mozliwosci. Nie da sie przeciez od razu wymienic wszystkich urzadzen. Poza tym modem, to modem i nie jest chlopem panszczyznianym przywiazanym do ziemi. Moze pracowac rowniez i w innych sieciach..

  • 0

    8.  2010-08-04 18:13:07

    7@ A ja cię zapewniam że można, bo po co modem z HS&PA czy UMTS900 w P4 jak tych transmisji danych na razie nie oferują. Zapobiega to sprzedawaniu modemów jak i użytkowaniu ich w innych sieciach W3.

  • 0

    9.  2010-08-04 18:22:45

    Chodzi wlasnie o to "narazie". To jest taki troche bat na wlasny tylek. Abonenta powinna trzymac oferta, a nie braki techniczne i simlock. Korzystam z E160 z PO. On przeciez tez przekracza mozliwosci Play, ale dla BC to juz jest za malo o polowe. Tylko co z tego jesli moje doswiadczenia z BC sa takie, ze najczesciej siedzi sie w EDGE? Sprawdzane na 2 takich modemach w wielu roznych miejscach Polski. Nie mam na mysli jedynie jakichs odludnych miejsc, bo i bardzo duze miasta rowniez.

  • 0

    10.  2010-08-04 18:26:55

    @PLAY Poczatkowo sadzilem, ze kolega ma uszkodzony modem (kupiony z BC), ale gdy do swojego wlozylem karte Ery i na drugim modemie podlaczonym do drugiego kompa bylo dokladnie tak samo, to zwatpilem..

  • 0

    11.  2010-08-04 20:27:07

    antago@ Rozumiem nie ma jak 3G czy HS&PA ;) Ja niestety nie doświadczyłem wyższych transmisji niż EDGE, Era ładne transfery ma u mnie, ale Plus mi lepiej wypadł choć miał mniej dBm mocy. A sieć własna P4 tylko w zimę mi zadziała, jak są mrozy. :-)

  • 0

    12.  2010-08-07 09:54:03

    Huawei E1750C: Kto mi powie jak ten modem się sprawuje jeśli chodzi o łapanie zasięgu w miejscach gdzie on jest minimalny? Lepszy jest od E156G? Bo mam zamiar zakupić go.

  • 0

    13.  2010-08-09 22:46:39

    Huawei E1750C: Kto mi powie jak ten modem się sprawuje jeśli chodzi o łapanie zasięgu w miejscach gdzie on jest minimalny? Lepszy jest od E156G? Bo mam zamiar zakupić go.

Dodaj swoją opinię