Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play - Zmiana cennika Formuła Rodzina

Play - Zmiana cennika Formuła Rodzina

orson_dzi 10 Października 2014 15:50

8 6

Na stronach internetowych sieci Play pojawiła się informacja o zmianie cennika w Formule Rodzina.




17 października zmianie ulegnie cennik oferty Formuła Rodzina. Zmiany polegać będą na obniżeniu stawki za minutę połączenia wychodzącego na numery stacjonarne w Play z kwoty 0,29 zł do kwoty 0 zł. Najprawdopodobniej będzie to miało związek z zaplanowaną na poniedziałek konferencją.


Dodatkowo Play informuje, że zmiana cennika nie jest podstawą do wcześniejszego rozwiązania umowy bez ponoszenia dodatkowych opłaty.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: formuła rodzina | play

w sumie: 21
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    2.  2014-10-10 15:54:50

    No chyba, że 17 poinformują a w życie wchodzi później?

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    3. ~pabloki  2014-10-10 16:00:48  host: public-gprs516458.centertel.pl

    to sekret sie wyjaśnił. zapro na domówkę więc chodzi o play domowy. to powinni juz dawno zrobić.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    4. ~calm7  2014-10-10 16:10:29  host: user-109-243-148-226.play-internet.pl

    cieniutko, orange lepsze

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    6.  2014-10-10 16:39:05

    chamy obniżyli mi stawkę, trzeba zrywać umowę nie ma co!!1jeden

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~Ika  2014-10-10 16:54:10  host: 5-226-111-202.static.ip.netia.com.pl

    Ale to co,tym co brali przed 17 października i wtedy stacjonarki kosztowały,to teraz będzie tak jak z tymi nie limitowanymi na odebrane w unii kiedyś,że dla wszystkich była zmiana ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    8.  2014-10-10 17:05:39

    Tutaj chodzi o numery stacjonarne należące do Play a nie wszystkie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~  2014-10-10 17:45:13  host: 83.218.117.82

    do RBM 200GB LTE - racja tu chodzi TYLKO o numery stacjonarne należące do sieci play... - myślałem, że to jest standard i play = play zarówno kom. jak i stacj. Jak widać - myliłem się. Mało tego stacjonarne tylko w sieci play będą gratis tylko dla opcji Formuła Rodzina...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~  2014-10-10 18:19:48  host: host-176-221-121-106.dynamic.mm.pl

    W komórkach pokazali już wszystko co dobre, ze szczytem w Mini Max w powiązaniu z jednodniowymi promocjami doładowań. Teraz jest już równia pochyła i będzie coraz gorzej. Formuła Rodzina - innymi słowy: łapiemy na ilość.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    11. ~wlo  2014-10-10 18:26:01  host: user-94-254-209-32.play-internet.pl

    Czyli jak zawsze w Play slaba oferta

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13.  2014-10-10 18:52:00

    No spoko. Lepiej mieć coś za darmo ;) tylko ciekawe ile jest tych nr stacjonalnych wewnątrz play ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    14. ~ami  2014-10-10 19:10:41  host: aaok79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tylko w Formule Rodzina? Szkoda że nie we wszystkich Formułach...

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    15. ~ami  2014-10-10 19:14:00  host: aaok79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale to tylko na Play stacjonarne? łooo myślałem że na wszystkie stacjonarne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    16.  2014-10-12 17:10:34

    @13 z doświadczenia powiem, że niewiele - większość stacjonarek (o ile próba jaką miałem jest wiarygodna) dalej sieci w dawnym TP (Orangutan).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~mkkot  2014-10-12 20:36:31  host: n07-07-06.opera-mini.net

    Pytanie czysto teoretyczne: dlaczego obniżka cen nie jest powodem do zerwania umowy bez konsekwencji? Wszak to zmiana cennika.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    18. ~luk  2014-10-12 20:43:17  host: public-gprs514595.centertel.pl

    @17 ponieważ ten przepis tworzył rozsądny człowiek. Zmiana pozytywna jak obniżka nie pozwala zerwać a zmiana negatywna czyli podwyżka pozwala

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    19. ~oko  2014-10-12 21:37:28  host: user-31-174-167-134.play-internet.pl

    @18 niekoniecznie.Może ktoś chce płacić. Zmiana to zmiana. A że play zszedł na psy to już od dawna wiadomo.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~wosq  2014-10-13 06:59:16  host: 195.191.162.236

    Zmiana cennika jest podstawą do bezkarnego rozwiązania umowy.
    Nie ma znaczenia kierunek tej zmiany.
    Komuś mogło zależeć przecież na płaceniu za połączenia na stacjonarne.
    Teraz odebrano mu tą możliwość.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21.  2014-10-13 07:54:28

    Z pewnością... Zawsze może taki ktoś zaskarżyć do sądu ew. nie nałożenie kary za zerwanie umowy z tego powodu...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~prawodawo  2014-10-13 09:20:54  host: 83.1.195.51

    Przepis art. 61 ust. 6 wskazuje, iż uprawnienie do wypowiedzenia umowy (bez negatywnych konsekwencji) abonent nabywa wyłącznie w przypadku podwyższenia cen usług.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23.  2014-10-13 09:25:34

    22 - ja to wiem, ale przeciętny pyskaty Polak nie ;-) Tu się prawa Polaka liczą, niezależnie czy dobrze ktoś Polakowi robi czy nie! Ma być akceptacja Polaka!!

Dodaj swoją opinię