Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Zestaw dla dwojga

Play: Zestaw dla dwojga

sirmark 21 Marca 2013 21:34

8 2

play dla dwojga Od 21 marca w Play można nabyć zestaw dwóch kart SIM o podobnych numerach wraz dodatkowymi kodami na doładowania.



W ramach zestawu, który kosztuje 20 zł, użytkownik otrzymuje:
  • Dwie karty SIM każda z kwotą 5 zł na start (numer różnią się maksymalnie trzeba ostatnimi cyframi)
  • Dwa kody na doładowania, o wartości 10 zł każdy





Z kwoty startowej 5 zł, 1 zł może być wykorzystane na wszystkie usługi, a pozostałe 4 zł na krajowe połączenia głosowe/wideo oraz SMS-y i MMS-y. Użytkownik ma na to 10 dni. Doładowanie ze zdrapki można wykorzystać na wszystkie usługi.

Zobacz: regulamin oferty "zestaw dla dwojga"

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 20
  • -1

    1. ~  2013-03-21 21:51:18  host: v59-10.opera-mini.net

    Wygląd startera zdecydowanie jest w klimatach Walentynkowych, a to święto, drogie Play, było ponad miesiąc temu

  • 1

    2.  2013-03-21 21:51:27

    3 ostatnie cyfry mogą się różnić, no to faktycznie podobne. Jedna cyfra i nie kolejna by uszła, dwie to już bym powiedział, że nie bardzo ale trzy?

  • -2

    3.  2013-03-21 21:52:28

    @1 To święto przypada 21 czerwca.

  • -2

    4.  2013-03-21 21:56:14

    A sorry, ty mówisz o walentynkach, komercyjnym święcie kiedy ludzie kupują kobietom kwiaty bo wielu tak robi i to jest jedyny dzień w roku kiedy są zdolni okazać swojej kobiecie uczucie.

  • 0

    5. ~  2013-03-21 22:12:43  host: v57-15.opera-mini.net

    A czy redakcja ma jakieś informacje o nowej ofercie Smart w Orange? Bo nie ma co się czarować ale oferta będzie pewnie od poniedziałku.

  • 0

    6. ~userr  2013-03-21 22:16:59  host: ioj149.internetdsl.tpnet.pl

    jak w Play Na Kartę bez rocznej ważności konta sprawdzić do kiedy są dostępne darmowe rozmowy w Play? Po prostu po dacie ważności konta?

  • 1

    7. ~  2013-03-21 22:29:50  host: v13-15.opera-mini.net

    oj nędza. Co to za oferta, ze numery roznia sie trzema ostatnimi cyframi? Jakby jeszcze to bylo jak w TM miedzy nami, to rozumialbym ale tak, to shit totalny. Play corac gorzej z kreatywnoscia. Zatrudnijcie kolejne pseudo gwiazdy i placcie a oferta niech bedzie z 2009 roku. 29gr niezmieniane od 4lat a mtr spadly dwukrotnie

  • 0

    8.  2013-03-21 23:08:22

    @userr Dokładnie, po dacie ważności konta na połączenia wychodzące.

  • 1

    9. ~Ja  2013-03-21 23:18:31  host: 178-37-178-76.adsl.inetia.pl

    Jakby dali darmowe rozmowy i smsy na zawsze do tej osoby to wziąłbym, a tak... Szkoda gadać.

  • 0

    10. ~pabloki  2013-03-21 23:22:54  host: apn-95-41-181-30.dynamic.gprs.plus.pl

    oj coś im nie wyszło, pewnie dostawa z chin przyszła pozniej niz miala.

  • 0

    11. ~ja123456789  2013-03-21 23:33:53  host: 80.51.149.171

    do ja patrz http://www.play.pl/promocja/zestaw-dla-dwojga/

  • 0

    12. ~  2013-03-22 02:39:26  host: ip-78-30-123-37.free.aero2.net.pl

    Coś im bardzo nie wyszło, może zaspali po tym jak do reklam ładowali tak zwanych celebrytów, czyli "polskie-mniej-lub-bardziej-znane-mordy".

  • 0

    13. ~  2013-03-22 04:36:06  host: v13-15.opera-mini.net

    czym sie rozni ta promocja od warunkow Play na karte 0gr w Play? Raczej nie obowiązuje RWK?

  • 0

    14.  2013-03-22 07:48:08

    Widzę Play zaczął robić "PROMOCJE W STYLU ORANGE", no cóż, dobre czasy się skończyły, trza spłacać keydyty chińczykom, to i promocje w Play TEŻ SIĘ SKOŃCZYŁY, TERAZ TYLKO ZOSTAŁO "MYDLENIE OCZU" klientom... niby promocjami.. ;)

  • 0

    15. ~tata  2013-03-22 07:50:05  host: apn-77-112-123-1.dynamic.gprs.plus.pl

    Dzieki takim tanim operatorom jak Orange czy Play w mojej wiosce wszyscy maja mobilny internet bo lini telefonicznych u nas nie ma.Wiec dziwi mnie ankieta ze operatorzy nie falszuja oferty internetowej w zakresie umownej dostawy parametrow uslugi.

  • 0

    16.  2013-03-22 08:08:29

    userr: A *107# nie działa?

  • 0

    17. ~  2013-03-22 08:17:45  host: adjd95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chyba to miało dojechać na walentynki , ale coś nie wyszło i dojechało na Wielkanoc.

  • 0

    18. ~Gyrosek  2013-03-22 08:28:11  host: 178.180.66.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @ 7 małpują rzeczy z T-Mobile. Żenada

  • 0

    19. ~arczi  2013-03-22 10:15:20  host: 212.160.172.70

    @ admin: ....(numer różnią się maksymalnie trzeba ostatnimi cyframi)... ;)

  • 0

    20. ~as  2013-03-22 10:58:47  host: caelum.rz.izeto.pl