Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play zaprasza na stream z gościem

Play zaprasza na stream z gościem

sirmark 28 Marca 2017 19:50

6 16
Rzecznik Play, Marcin Gruszka, zaprosił dziś na streamingowe spotkanie z ciekawym gościem. Początek o 20:00.

Uprzedzając pytanie, tym razem nie będzie informacji o ofercie, nie ma być rozmów o Wi-Fi calling.





Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 0

    33. ~heniek  2017-03-29 01:48:57  host: 97e1a4ab.skybroadband.com

    Zróbcie sieć na Podlasiu bo to wstyd ile białych plam tam jest

  • 0

    34. ~  2017-03-29 08:08:05  host: 62-244-145-126.static.ip.netia.com.pl

    @30, jako fanboj plejowy nie jesteś obiektywny.
    Oczywiście, że GT za roaming 3Mb był zasłużony, wprowadzili go w grudniu 2016 i mało tego, to wsadzili głowę w piasek i udawali - i nadal udają - że nic się nie dzieje. Jakieś pierdy gruszki o testach ujednolicenia warunków itp. Co, nie wiedział co się dzieje, że takie bajki opowiadał? Do dzisiaj nie ma oficjalnego komunikatu o ograniczeniach w roamingu, do dzisiaj konsultanci twierdzą, że ograniczenia prędkości wynikają wyłącznie z ograniczeń technologii. Czytałeś odpowiedzi na reklamacje w tej kwestii? Piszą bzdury i nadal oficjalnie nie mówią o ograniczeniu prędkości w roamingu ale zasię 4 sieci reklamują.
    Powtarzam, GT zasłużony a sposób jego wprowadzenia i tłumaczenia, to szczyt bezczelności bardzo a do tego to czytelnicy to wybrali a nie Witek.

  • 0

    35. ~  2017-03-29 08:08:31  host: 5.254.65.195

    Witek nadaje!

  • 0

    36. ~  2017-03-29 08:13:38  host: 5.254.65.115

    28. Ale trzeba wyrazić zgodę na marketing T-Mobile i partnerów.

  • 0

    37. ~  2017-03-29 08:14:55  host: 62-244-145-126.static.ip.netia.com.pl

    Pracodawca Witka nie zdziwił mnie. Można znaleźć moje komentarze pod newsem o odejściu Witka, gdzie pisałem, że będzie tam pracował. Sympatie Witka i Gruszki widać było od dawna, co często powodowało, że Witek łagodniej pisał o Play niż o innych operatorach. Takie jest moje odczucie i było zanim dowiedziałem się o zażyłej znajomości tych panów.
    Jak dla mnie, to w tym wywiadzie zbyt bardzo sobie kadzą, niczym para partnerów.
    Sam Gruszka w mojej ocenie nie pasuje na rzecznika, wypowiedzi stękane, urywane wątki i lansowanie się na chłopca jest w pewnym wieku śmieszne ale to nie mój biznes więc nic mi do tego.

  • 1

    38.  2017-03-29 08:22:34

    @37 Kolejny celebryta w stajni Play... Kierunek odejścia był dla mnie też oczywisty, chociaż po cichu "obstawiałem" że może UKE. Ale tam trzeba by się najprawdopodobniej politycznie zaangażować.

  • 1

    39.  2017-03-29 08:45:37

    Pan Gruszka powinien się w tym stroju/okularach zastanowić się nad rolą geniusza kryptografa lat 80-tych w filmie :) Pan Tomaszewski też do filmu, też lata 80-te tylko jako kibic piłki nożnej w GB :)

    Dziwią mnie tylko wcześniejsze słowa Pana Tomaszewskiego, który twierdził, że rozstaje się z telepolis, aby spróbować czegoś innego. To coś innego to tak jakby to samo. Liczyłem na powrót do budownictwa. W końcu jest szansa na duży projekt budowlany w postaci przekopu mierzi wiślanej. W dodatku wchodzą projekty pogłębiania i udrożniania rzek. Będą potrzebne projekty kaskad, mostów (być może nawet podnoszonych). To jest konkretna praca. Bo gadających głów to jest na pęczki. Stawiałem na inna zmianę.

  • 1

    41. ~  2017-03-29 10:01:36  host: user-188-33-61-223.play-internet.pl

    Same psy ogrodnika. Ludzie skąd tyle w Was jadu?

  • 0

    42. ~  2017-03-29 10:04:46  host: 37-128-19-70.adsl.inetia.pl

    @41 A Ty kto? Adwokat? Chcesz mowic innym co maja uwazac, myslec i jak oceniac czyjes postepowanie? Kazdy ma to, na co zapracowal. Lepiej zajmij sie swoimi sprawami.

  • 0

    43.  2017-03-29 10:42:33

    Gruszki nie poznałem na początku :) Dobrze, że Witek nie przechodzi do PR - to mogłoby być różnie odbierane - z niezależnego dziennikarza, który stara się obiektywnie oceniać operatorów, stanąłby po drugiej stronie barykady.

  • 0

    44. ~  2017-03-29 11:07:55  host: 5.254.65.220

    42. Jak to kto? Witek!

  • 0

    45.  2017-03-29 11:48:40

    Gratulacje dla Witka, mam nadzieję, że złamie ten beton przeciwników budowy stacji bazowych.

  • 0

    46.  2017-03-29 11:57:07

    @34 A kto ci nagadał takich głupot, że ja muszę być obiektywny, panie hościk czapka niewidka? Masz swoje zdanie to je sobie mniej. Ja swojego zdania nie zmienię.

  • 0

    47. ~  2017-03-29 12:35:55  host: user-94-254-225-191.play-internet.pl

    at, 46, w końcu się przyznałeś, że nie jesteś obiektywny. Z każdego twojego komentarza wylewa się fanatyzm wobec Play i teraz się otwarcie przyznałeś. Przypomnę, że wcześniej twierdziłeś, że piszesz i oceniasz obiektywnie.
    Dobrze, że już się z tym nie ukrywasz.

  • 0

    48. ~  2017-03-29 12:40:18  host: user-94-254-225-191.play-internet.pl

    at, Pragmatyk 39, trudno się z Tobą nie zgodzić. Gadających głów dzisiaj zbyt wiele a za mało ludzi do konkretnych działań.
    Transfer Witka do Play nie zaskoczył także mnie, wspierali się od długiego czasu wzajemnie więc to tylko sformalizowanie związku i teraz nie będzie musiał starać się być obiektywny, bo za to mu będą płacić.

  • 0

    49. ~pabloki  2017-03-29 12:53:30  host: 188.146.4.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ale to chyba lepiej że takie stanowisko niż by miał być rzecznikiem prasowym.

  • 0

    50. ~  2017-03-29 13:01:01  host: user-94-254-225-191.play-internet.pl

    at 49, praca nie hańbi, różne rzeczy trzeba wykonywać w ramach pełnionych obowiązków.
    Znalazł dobrą robotę w Play to niech pracuje. W misje uświadamiania społeczeństwa nie wierzę :)

  • 0

    51. ~  2017-03-30 05:36:50  host: 89-64-23-149.dynamic.chello.pl

    Witek poszedł tam gdzie go chcieli. Gadanie o chęci spróbowania czegoś nowego to zasłona dla zmylenia.
    Widać na rynku pracy musiał wykorzystać znajomości. Ot synekura za ciepłe wczesniej opinie wobec Play.

  • 0

    52. ~Jurand  2017-03-30 08:18:59  host: 178235043202.dynamic-ww-08.vectranet.pl

    ale masakra, jaka jakość dźwięku, pierdy co chwile
    teraz telepolis już na bank nie będzie obiektywne, trzeba już sobie odpuścić ten serwis

  • 0

    53.  2017-04-23 16:27:10

    Mógłby zająć miejsce dukającego Gruszki.

Dodaj swoją opinię