Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play zamyka strony z blogami

Play zamyka strony z blogami

WitekT 14 Stycznia 2010 19:29

0 0
Z końcem stycznia zamknięte zostaną blogi użytkowników na stronie Play, dostępne przez prawie 3 lata pod adresem ludzie.playmobile.pl.

Operator o tym fakcie poinformował w specjalnym mailu wysłanym użytkownikom platformy blogowej. Play oferuje także pomoc w migracji dotychczasowych wpisów na jedną z dużych platform blogowych.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 48
  • 0

    29.  2010-01-14 22:25:39

    Dlaczego?

  • 0

    30.  2010-01-14 22:47:48

    @27 nie przesadzajmy. postawienie dedykowanego serwera opteron 2x2,4GHz, 4GB RAM, z 1200GB pojemnosci i transferem 1000GB miesiecznie to koszt w home.pl rzedu 2000zl w opcji z dyskami SCSI, a taki play na 100% ma wlasna serwerownie, albo wynajmuje takowa. sprzet ktory wymienilem dla samej platformy blogowej to i tak za duzo... z reszta co to jest dla takiej firmy 2000zl?

  • 0

    31. ~wosq  2010-01-14 23:10:55  host: v04-05.opera-mini.net

    Sluszna decyzja. Niech lepiej P4 skoncentruje sie nad przejeciem TP SA :)

  • 0

    32.  2010-01-14 23:17:03

    A może likwidacja bloga jest jedną z przyczyn zmian właścicielskich i końca marki Play (która była swego rodzaju synonimem blogowania), a początkiem / wejściem nowej marki / sieci? ;-P

  • 0

    33.  2010-01-14 23:17:49

    Wiem wiem naciągana teza. To tak sobie żartuję. ;-)

  • 0

    34. ~darmowy numer  2010-01-14 23:20:53  host: bdw175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hej Wam czy coś już wiadomo w sprawie przedłużenia lub niestety rezygnacji z promocji darmowy numer w play fresh? Kiedy taka usługa będzie dostępna w abonamencie play?

  • 0

    35. ~łoj  2010-01-14 23:55:12  host: aczw228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A widzieliście profil PLAY na facebooku ? Chyba nowy jest, pewnie tam będzie kontynuacja tak jak robi to vectra

  • 0

    36. ~skalarek  2010-01-14 23:56:09  host: 89.191.147.125

    o to jest myśl, może przedłużą na jeszcze trochę, zobaczą ile osób korzytsta, a może już zobaczyli i wprowadzą ją w abonamencie a na karcie zlikwidują :D

  • 0

    37.  2010-01-15 00:41:46

    Może P24 zacznie w końcu działać po ludzku.

  • 1

    38. ~wosq  2010-01-15 01:01:10  host: 188.33.170.36

    37 @Rogi@ - Chodziło Ci zapewne o TVN24. Rzeczywiście - są coraz gorsi. Już wolę TVP INFO. :)

  • 0

    39.  2010-01-15 12:03:18

    Darmowy numer w Play Fresh przedłużony do odwołania.

  • 0

    40.  2010-01-15 12:14:03

    Superowo :D tak trzymać, a u mnie dalej brak zasięgu play

  • 0

    41. ~Pytanie  2010-01-15 13:01:33  host: apn-77-115-196-150.dynamic.gprs.plus.pl

    Fanatycy zawiedli i nie bronili dostatecznie żarliwie a krytyków było zbyt wielu i co gorsza często mieli rację. Dlatego blogi muszą zniknąć.

  • -1

    42. ~Dematerializator  2010-01-15 15:02:52  host: hsa122.internetdsl.tpnet.pl

    No to powoli zwijamy manatki i idzemy sie sprzedac-kto da wiecej?

  • -1

    43. ~Xevi  2010-01-15 18:01:02  host: 87-205-164-209.adsl.inetia.pl

    Coś w tym musi być. Play jednak pokazuję swoje drugie oblicze - pozyskaliśmy, mamy na piśmie klientów to teraz myślimy o zyskach. A i tak się sprzedamy. Cały Play, to co kiedy następna mega migracja ?:)

  • 0

    44.  2010-01-15 18:35:10

    Ze tak to ujmę zamiast ograniczać twórczość ludzi niech może lepiej wydatkują kasę na reklamę, bo już powoli zaczynam mieć dosyć odbierania wiadomości, wręcz spamu codziennie jedna minimum wiadomość na O2 od nich. Czego to oni nie oferują i za jaką cenę...

  • 0

    45. ~kilof  2010-01-15 21:08:00  host: 188.146.98.106.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Xevi bujna masz fantazje.

  • 0

    46. ~  2010-01-16 01:09:13  host: v09-15.opera-mini.net

    Plus to samo zrobił, zlikwidował, zamkną ludziom usta. Ja sram na różne blogi, wylegąrnie pesymistów życiowych lub ludzi leczących kompleksy. Mam nadzieję że dzięki temu Play24 przyspieszy w działaniu.

  • 0

    47. ~Tax  2010-01-16 21:19:49  host: 87-205-204-235.adsl.inetia.pl

    A wg mnie nie można likwidować czegoś kosztem drugiego. Jeżeli Play tak robi (a być może wszystko na to wskazuję skoro niektórzy piszą że Play24 przyspieszy) tzn że kiepska sieć bo zamiast coś z tym zrobić lepiej usunąć.

  • 0

    48. ~  2010-01-16 22:02:47  host: f143-057.opera-mini.net

    Do 47: tych serwisów błogowych i mikroblogowych jest tyle na rynku że jak przeniosą użytkowników na inny adres, serwer to nic się nie stanie. A pewnie serwer jest im potrzebny na coś innego. A na co? Tego pewnie się niebawem dowiemy... Nie ma co narzekać

Dodaj swoją opinię