Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play zaczyna reklamować ofertę biznesową

Play zaczyna reklamować ofertę biznesową

WitekT 10 Marca 2010 12:34

0 0
P4 po raz pierwszy ruszyło z telewizyjną kampanią reklamową oferty Play dla Firm. Dwa pokazywane spoty są w zdecydowanie spokojniejszej i mniej "zadziornej" konwencji niż te kierowane do rynku prywatnego.

Szerzej o nowej ofercie Play dla Firm pisaliśmy w tej wiadomości.







Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 123
  • 0

    104.  2010-03-11 22:20:08

    Tak - w następnym miesiącu po wejściu Biznesklasy płaciłem 43 grosze netto poza sieć (52 gr brutto) według cennika!! A przy comiesięcznym dodatkowym pakiecie 50 zł za cenę braku gadżetu i rocznej umowy o nierozwiązywaniu umowy ;-) do taryfy za 75 zł netto ta cena była proporcjonalnie niższa - policz sobie jaka ;-)

  • 0

    105.  2010-03-11 22:25:10

    Już mi się myli - Biznesklasę miałem za 100 zł netto. Elastyczną obniżyłem na 75 zł netto i od roku na 50 zł netto - właśnie dzięki coraz większym dodatkowym pakietom kwotowym od operatora ;-) Bo ilość minut mi powoli ale rośnie. A jak to byłoby możliwe przy stałej cenie minuty przez ten cały czas i malejącym abonamencie?

  • 0

    106.  2010-03-11 22:29:15

    OK. od 2007 roku niech będzie z tymi pakietami. Przyznam, że nie mam pod ręką umów ANU z Biznesklasie i nie pamiętam jakie pakiety wtedy dawali bez telefonu. Ale nie były gorsze niż w Elastycznej na pewno.

  • 0

    107.  2010-03-11 22:30:29

    wlo (102) - A więc następnym razem wyrażaj się jaśniej. A głupi, to pojmuje takie przykłady dosłownie. Poll (a nie Poli - przepraszam, za pomyłkę ;-)) zapewne jedynie symbolicznie, dla kontrastu, uwydatnienia zmian jakie zaprowadził Play podał taką kwotę. Ale co ja będę mądremu tłumaczył...

  • 0

    108. ~hmm  2010-03-12 00:14:20  host: bdy29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlo nie pierwszy już raz udowadniasz lub próbujesz to zrobić, że zawsze Ty płaciłeś poniżej 30 groszy za minutę. Ale tak jak piszesz to Ty tyle płacisz ale mało kto tak do tej pory miał. Wejście play spowodowało, iż także w pre-paid są takie stawki jak Twoje i bez żadnych cyrografów łaski itp. Nie będę jechał po Tobie i wytykał Ci Twojego patrzenia na świat. Oprócz Ciebie istnieją także inni ludzie, którzy między innymi dzięki Play mają takie niskie stawki a Ty tylko o sobie ... :-)

  • 0

    110. ~wojtek  2010-03-12 00:49:22  host: 87-54-n2.aster.pl

    do 95 ja przechodzę mam firmę raczej niewielką w sumie kilkanaście osób i przenoszę 14 numerów stopniowo od marca do lipca. Mam znajomego ma spora firma budowlana. Płacił dotychczas nawet po po 5- 6 tys netto miesięcznie (chyba z 70-80 numerów Przeszedł właśnie do Play i będzie płaci 1/4 tego a ilości minut porównywalne! jednak przy rozmowach na stacjonarne i dużej ilości w ramach sieci play jest bezkonkurencyjny. Co do zasięgu testowałem starter play na kartę przez miesiąc -zasięg tak samo jak u innych Stety play przejmie kawałek tortu biznesowegoo i to całkiem niemały jeśli inni operatorzy będę tak dalej postępować jak dotychczas.....

  • 0

    111.  2010-03-12 08:09:14

    jojo - nie - ja wiem, od kiedy nie pałcę złotówki netto za minutę, więc nie dosłownie to odbieram. Ale też takie porównania są nadużyciem. Czepiacie się grosza różnicy a tu nagle dwukrotnie zawyżona cena was nie razi? Tak - ceny 1,22 za minutę długo przez Playem już nie było ;-)

  • 0

    112.  2010-03-12 08:11:25

    Ja powtarzam - Paly NIC nie namieszał na rynku ofert firmowych. ty co robisz? Kłamstwo mi zarzucasz. Gratuluję ;-) ~hmm - ja niec nie udowadniam, ja tytlko podaję fakty. Jeśłi nie korzystacie z taryf firmowych, nie znacie ofert - czemu w ofgóle zabieracie głos i kwestionujecie fakty, które podaję? Zarzucacie mi kłamstwa nawet?

  • 0

    113.  2010-03-12 08:16:32

    ~hmm - powtarzam po raz kolejny - KAZDY kto ma regon mógł to mieć! Problem w tym, że nikomu nie zależy. Albo interesują ich gadżety. Gadżety to ja kupuję sobie w sklepie od kilku lat bo nie dwa lata a mniej niż rok potrzeba żeby przy takiej ofercie "zwrócił" się zakup gadżetu a 12-14 m-cy z przy niższej tarfie i gadżecie z lepszymi możliwościami ;-) Że Play zmienił rynek już trzysta siedemdziesiąt razy powtarzałem. Tylko co mnie to obchodzi? Tylko dlatego mam zmienić operatora i mam dlatego płacić więcej?

  • 0

    114.  2010-03-12 08:24:42

    Co mnie, powiedz ~hmm, obchodzi jakiej taryfy i jakiego operatora używasz? No powiedz, dlaczego miałoby to dla mnie mieć jakiekolwiek znaczenie? Tak jak macie gdzieś, że ktoś do was w Play dzwoni drożej - oczywiście tłumaczycie to tym, ze to operator dzwoniącego go okrada, tak mnie to najmniej obchodzi czy Tonboiie albo innym się opłaca mieć telefon w Play, Orange czy Plusie albo w Erze! Ja dzwonię 8-10 godzien i płacę za to 55 zł netto - to mnie interesuje. Moja żona dzwoni 4-5 godzin i płacę za jej rozmowy 35 zł netto - to mnie obchodzi. Także fakt, że odbieram dwa razy więcej niż dzwonię rozmów - głównie od klientów i głónie z bramek GSM oraz ze stacjonarnych i płacą do mnie niskie stawki - to mnie obchodzi ;-) Jeśli nagle moi klienci (bo to determinuje moje koszty związane z komórką) przejdą do Play (zwłaszcza ta większość, któa ma telefony w Plusie) to się wtedy zastanowię co z kosztami. Na dzisiaj mam korzystną ofertę i Play ze swoimi - nie powiem - ciekawymi promocjami, nie jest w stanie mi nic lepszego zaproponować. Ale nie mówię, że innym się to nie będzie opłącać. Jednak to czy im się to opłaca czy nie już mnie najmnej obchodzi.

  • 0

    115.  2010-03-12 09:04:15

    @101 Poll nie wiem czy dobrze rozumiem ale Ty w tych taryfach biznesowych (30,60,90,160) zbiłeś cenę o 50% do np. 4,5 gr. za minutę do wszystkich ? Tam w ofercie bez telefonu wychodzi 9 gr. za minutę do wszystkich. Nie wiem co tam jeszcze obniżać ?

  • 0

    116. ~Poll  2010-03-12 10:36:25  host: tr1-97.netfala.pl

    115 . Nie wiem jak jest bez telefonu bo małżonka chce z jakimś HTC i internet do tego ale kazali czekać do 16 marca to będzie jeszcze ciekawiej . Nie wiem dlaczego ale tak ma być .

  • 0

    117. ~Poll  2010-03-12 10:46:38  host: tr1-97.netfala.pl

    wlo 103 . Właśnie o tym dokładnie pisałeś , że Plus oferował 4 lata temu to co Play oferuje teraz . Otóż mijasz się z prawdą. Przyrównujesz ofertę (Plusa ) dla nielicznych bo utrzymaniową i to bez telefonu z umową ( Play ) z telefonem i dla każdego bez negocjacji . Zatem by mieć tak fajnie jak Ty należało spełniac kilka warunków : duże rachunki płacić , chcieć przedłużyć umowę , nie brać telefonu i połaczyć jakieś pakiety czy tym podobne . W Play wystarczy wejść i poprosić o telefon z okreslonym planem i ... i dzwonić.

  • 0

    118.  2010-03-12 11:05:44

    wlo (111) - Spodziewałem się tego, ze przekręcasz sens mojej wypowiedzi. Żałuję teraz, że w ogóle rozpoczynałem dialog z Tobą. Trudno, człowiek uczy się na błędach.

  • 0

    119.  2010-03-12 11:22:52

    @116 16 marca przedstawią ofertę indywidualną a w biznesowych taryfach nie będzie chyba zmian. Sam poluje na ofertę podobną do "Swobodny Internet 2" 85 zł. miesiąc i HTC Touch HD za 1 zł. przy umowie na 36 miesięcy ;) Nie odpowiada mi bonus 3x tylko na 12 miesięcy i czekam na zmiany. Jak nie będzie nic ciekawego biorę ofertę biznesową bez telefonu.

  • 0

    120.  2010-03-12 13:06:32

    @109 no to walnąłeś teraz :) w takim razie nie powinno się brać innego opa, tylko orange bo w końcu najwięcej ludzi wg pentoru korzysta z ich usług biznesowych.

  • 0

    121. ~  2010-03-13 08:49:00  host: 88.220.83.64

    osoby którym Play nie leży są dziwne,jeśli korzystają z tej oferty i są niezadowolone droga wolna , zmieniać operatora i tyle, miałem kiedyś Orange, nie byłem zadowolony , zmieniłem na Play i ostatnią rzeczą o której bym pomyślał , to plucie na Orange pod każdym artykułem , który tej sieci dotyczy, to już mnie po prostu nie interesuje,zagłosowałem nogami jak to się mówi tyle .

  • 0

    122. ~aqq  2010-03-13 10:18:17  host: batory-do-korbotron.korbank.pl

    Zgadza się, nie ma co opluwać opa. Głosujmy nogami. Miałem Plusa, miałem Idee, miałem Taktaka a teraz kilka numerów w Play. Na razie działa i jest tanio. Nic więcej mi nie trzeba. Jak się pogorszy to zmienić można niemal od ręki. Ale pluć na Playa nie będę.

  • 0

    123. ~mirekb  2010-03-14 15:12:40  host: 188.33.110.226

    reklamy play biznes moze i są ok ale niech p4 nie zartuje że mnp będzie trwało 1 dzien.biznes jak słyszy takie hasło ma miec gwarancję ze tak sie da zrobic(rzecz jasna po konsultacjach z dotychczasowym opem w zakresie czasu rozwiązania umowy).fakt ze na wiosne mozna zabierac sie za mnp dla biznesu,ale oby poważnie,bo bezkonkurencyjne stawki i dobre fony za grosze to jednak w play standard ale czasem to nie wszystko

  • 0

    124.  2010-03-15 15:52:01

    No ok ale idąc tropem tych co zawsze byli najlepsi to w ogóle nie powinno się rezygnować z Orange bo najwięcej klientów biznesowych jest właśnie w tej sieci. Przynajmniej jak spojrzymy na raport Pentoru. Z tego by wynikało że ich abo wcale nie stoi na straconej pozycji.

Dodaj swoją opinię