Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: za darmo do wszystkich w sieci

Play: za darmo do wszystkich w sieci

LuiN 9 Lutego 2010 20:01

0 0
Play oficjalnie wprowadził ofertę Stan darmowy w Play. Każdy użytkownik Play Fresh może teraz rozmawiać za darmo ze wszystkimi numerami sieci Play.

Aktywacja usługi Stan darmowy z Play wymaga wprowadzenia kodu *111*1*1# i naciśnięcia zadzwoń. Aktywność usługi należy sprawdzić kodem *111*1*3#, a następnie po upewnieniu się, że usługa jest aktywna należy doładować konto kwotą minimum 30 zł.

Od tego momentu przez 30 dni wszystkie połączenia wewnątrz sieci Play realizowane są bezpłatnie.



Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     


Dodaj do:
w sumie: 777
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    767.  2010-02-19 11:59:03

    O dziwo, jakość połączeń wciąż nie budzi moich zastrzeżeń, tzn jest taka sama jaka była przed wprowadzeniem Stanu Darmowego, czyli nie narzekam.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    768. ~Arti  2010-02-19 17:11:14  host: 095160122233.warszawa.vectranet.pl

    Jednak zadziało mi. I to nawet próby kupna pakietów które nie zadziałały, teraz nagle zadziałało i zrobiło mi się 3 godz. na stacjonarne i do sieci. A wcale nie chcałem aż tyle...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    770. ~Tom  2010-02-19 20:27:59  host: 77-254-229-213.adsl.inetia.pl

    Jakość jest jaka jest. Ale nie zmienia to faktu że w niektórych nie wiem jak w tej są jak na razie martwe zapisy że pakiety i promocje obowiązują tylko na infrastrukturze Play więc nie znamy dnia godziny jak je mogą w życie wprowadzić i wtedy będzie naprawdę nieciekawie. Z internetowymi tak jest.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    771.  2010-02-19 23:18:01

    770 Tzn jaka ta jakosc bo ja nie narzekam a promocja stan darmowy na rozmowy w sieci dziala wybornie od samego poczatku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    772. ~  2010-02-22 08:41:00  host: 188.33.130.71

    Jest odpowiedź Orange na stan darmowy w Play

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    773. ~pf  2010-02-22 17:13:33  host: dcy162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    należy dodać, że odpowiedź ale tylko do 31.03.2009. I co dalej?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    774. ~zyga  2010-02-24 12:04:00  host: 194.246.124.200

    ilość komętarzy pod artykułami play pokazuje iż ten portal powinien się nazywać playpolis

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    775. ~  2010-02-25 15:17:24  host: dpj82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    są w Play jakies zastepcze promcje? Minuty do wszystkich sieci? Jakos nie powalila mnie ta promocja, biorac pod uwage cene. 30 zl? W Orange za 6 zl dostaje się 1000 minut i można aktywowac pakiet kilkakrotnie, wiec na pewno wychodzi taniej. Chociaz krótkotrwałość tych ofert powoli zaczyna denerwowac. Jaki sa teraz promocje dla osob , które przechodza na abonament? Avila w Orange jest już proponowana w rozbudowanej wersji (GPS) czy tylko ta podstawowa?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    776. ~tomek  2010-02-26 15:02:01  host: 188.33.176.66

    @775: jasne, że są.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    777. ~  2010-03-07 17:42:16  host: 188.33.159.239

    775 jestes w błedzie za doładowanie 30 pln dostajesz darmowe rozmowy w play ale na koncie dalej masz 30pln na inne wydatki np. na rozmowy do innych sieci czyli de facto to nic nie kosztuje a jest to tylko taki bonusik te darmowe rozmowy za to ze doładowalem za 30 pln

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    778. ~Nick  2010-03-08 08:59:45  host: affd80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ktoś wspominał o zmianie nazwy portalu, playpolis.pl już jest, administracja trzyma rękę na pulsie :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    779. ~Arina  2010-03-09 09:18:44  host: eby33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A jakim kodem, lub też gdzie w bok-u można sprawdzić do jakiego dnia i godziny możemy rozmawiać w tym darmowym pakiecie? Kod *111*1*3# sprawdza tylko czy jest aktywna ta promocja.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    780. ~bigboss  2010-03-15 10:26:45  host: 125.85-237-180.tkchopin.pl

    Ludzie fakenshit przejrzyjcie na oczy. Play było jest i będzie najtańszą siecią!!! Jeżelui chodzi o zasieg w play to ma najlepszy w PL gdyż każdy ogarnięty człowiek wie ,że w ustawieniach telefonu można bezpłatnie korzystać z zasiegu plusa a jeżeli on jest słaby to znowu przełączyć na playa. Mój ojciec jest za granicą i w Lebarze miał darmowe minetki na numery z początkiem 7 czyli też play no i przy promocji zbieraj minuty nabił mi 80h darmowych więc spoko nooby. Karta za 30zł styka mi na rok i mam jeszcze 14h darmówek.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    781. ~sun  2010-04-13 10:40:09  host: adfe17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hmmm, a na jakiej to dziala zasadzie? moge ot tak sobie przelaczac polaczenie z plus/play przemiennie bez zadnych oplat? prosze o wytlumaczenie a najlepiej link gdzie to jest napisane w play ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    782. ~kamilek  2010-04-30 13:28:03  host: host-89-228-60-200.elk.mm.pl

    witam, jestem troszke nieobcykany w tym wszystkim. Może powie mi ktoś jak to powinno wygladac od podstaw. poczawszy od kupna startera za 5zł.. ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    783. ~  2010-05-03 09:56:57  host: 088156084141.wroclaw.vectranet.pl

    a jak minie 30 dni topuzniej juz nie bedzie tego? czy bedzie mozna aktywowac znowu ta usluge kodem i kupic doladowanie za 30 dychy i bedzie? prosze o pomoc

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    784. ~yhghhg  2010-05-15 21:23:09  host: alnca9.alfanet24.pl

    Mozesz ponownie aktywowac usluge kodem i doladowac konto 30 zl i od nowa masz Stan darmowy na 30 dni. ... i tak do u.s.r.a.n.e.j smierci....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    785. ~Petro334  2010-07-09 23:15:33  host: ip-54-38.apus-net.pl

    A Najlepsze jest to, że Moja Dziewczyna jest teraz w Holandii a ja mam do niej cały czas Darmowe Rozmowy !! :))) czyli za granica także działa ;P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    786.  2010-07-09 23:31:26

    Petro334 (785) - Brawo! Odkryłeś Hamerykę! Działa, działa, tak samo jak podobna usługa np. w sieci Heyah. ;-)