telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: za darmo do wszystkich w sieci

Play: za darmo do wszystkich w sieci

LuiN 9 Lutego 2010 20:01

0 0
Play oficjalnie wprowadził ofertę Stan darmowy w Play. Każdy użytkownik Play Fresh może teraz rozmawiać za darmo ze wszystkimi numerami sieci Play.

Aktywacja usługi Stan darmowy z Play wymaga wprowadzenia kodu *111*1*1# i naciśnięcia zadzwoń. Aktywność usługi należy sprawdzić kodem *111*1*3#, a następnie po upewnieniu się, że usługa jest aktywna należy doładować konto kwotą minimum 30 zł.

Od tego momentu przez 30 dni wszystkie połączenia wewnątrz sieci Play realizowane są bezpłatnie.



Źródło: blogplay.pl, wł


Dodaj do:
w sumie: 777
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    767.  2010-02-19 11:59:03

    O dziwo, jakość połączeń wciąż nie budzi moich zastrzeżeń, tzn jest taka sama jaka była przed wprowadzeniem Stanu Darmowego, czyli nie narzekam.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    768. ~Arti  2010-02-19 17:11:14  host: 095160122233.warszawa.vectranet.pl

    Jednak zadziało mi. I to nawet próby kupna pakietów które nie zadziałały, teraz nagle zadziałało i zrobiło mi się 3 godz. na stacjonarne i do sieci. A wcale nie chcałem aż tyle...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    770. ~Tom  2010-02-19 20:27:59  host: 77-254-229-213.adsl.inetia.pl

    Jakość jest jaka jest. Ale nie zmienia to faktu że w niektórych nie wiem jak w tej są jak na razie martwe zapisy że pakiety i promocje obowiązują tylko na infrastrukturze Play więc nie znamy dnia godziny jak je mogą w życie wprowadzić i wtedy będzie naprawdę nieciekawie. Z internetowymi tak jest.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    771.  2010-02-19 23:18:01

    770 Tzn jaka ta jakosc bo ja nie narzekam a promocja stan darmowy na rozmowy w sieci dziala wybornie od samego poczatku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    772. ~  2010-02-22 08:41:00  host: 188.33.130.71

    Jest odpowiedź Orange na stan darmowy w Play

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    773. ~pf  2010-02-22 17:13:33  host: dcy162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    należy dodać, że odpowiedź ale tylko do 31.03.2009. I co dalej?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    774. ~zyga  2010-02-24 12:04:00  host: 194.246.124.200

    ilość komętarzy pod artykułami play pokazuje iż ten portal powinien się nazywać playpolis

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    775. ~  2010-02-25 15:17:24  host: dpj82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    są w Play jakies zastepcze promcje? Minuty do wszystkich sieci? Jakos nie powalila mnie ta promocja, biorac pod uwage cene. 30 zl? W Orange za 6 zl dostaje się 1000 minut i można aktywowac pakiet kilkakrotnie, wiec na pewno wychodzi taniej. Chociaz krótkotrwałość tych ofert powoli zaczyna denerwowac. Jaki sa teraz promocje dla osob , które przechodza na abonament? Avila w Orange jest już proponowana w rozbudowanej wersji (GPS) czy tylko ta podstawowa?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    776. ~tomek  2010-02-26 15:02:01  host: 188.33.176.66

    @775: jasne, że są.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    777. ~  2010-03-07 17:42:16  host: 188.33.159.239

    775 jestes w błedzie za doładowanie 30 pln dostajesz darmowe rozmowy w play ale na koncie dalej masz 30pln na inne wydatki np. na rozmowy do innych sieci czyli de facto to nic nie kosztuje a jest to tylko taki bonusik te darmowe rozmowy za to ze doładowalem za 30 pln

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    778. ~Nick  2010-03-08 08:59:45  host: affd80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ktoś wspominał o zmianie nazwy portalu, playpolis.pl już jest, administracja trzyma rękę na pulsie :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    779. ~Arina  2010-03-09 09:18:44  host: eby33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A jakim kodem, lub też gdzie w bok-u można sprawdzić do jakiego dnia i godziny możemy rozmawiać w tym darmowym pakiecie? Kod *111*1*3# sprawdza tylko czy jest aktywna ta promocja.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    780. ~bigboss  2010-03-15 10:26:45  host: 125.85-237-180.tkchopin.pl

    Ludzie fakenshit przejrzyjcie na oczy. Play było jest i będzie najtańszą siecią!!! Jeżelui chodzi o zasieg w play to ma najlepszy w PL gdyż każdy ogarnięty człowiek wie ,że w ustawieniach telefonu można bezpłatnie korzystać z zasiegu plusa a jeżeli on jest słaby to znowu przełączyć na playa. Mój ojciec jest za granicą i w Lebarze miał darmowe minetki na numery z początkiem 7 czyli też play no i przy promocji zbieraj minuty nabił mi 80h darmowych więc spoko nooby. Karta za 30zł styka mi na rok i mam jeszcze 14h darmówek.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    781. ~sun  2010-04-13 10:40:09  host: adfe17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hmmm, a na jakiej to dziala zasadzie? moge ot tak sobie przelaczac polaczenie z plus/play przemiennie bez zadnych oplat? prosze o wytlumaczenie a najlepiej link gdzie to jest napisane w play ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    782. ~kamilek  2010-04-30 13:28:03  host: host-89-228-60-200.elk.mm.pl

    witam, jestem troszke nieobcykany w tym wszystkim. Może powie mi ktoś jak to powinno wygladac od podstaw. poczawszy od kupna startera za 5zł.. ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    783. ~  2010-05-03 09:56:57  host: 088156084141.wroclaw.vectranet.pl

    a jak minie 30 dni topuzniej juz nie bedzie tego? czy bedzie mozna aktywowac znowu ta usluge kodem i kupic doladowanie za 30 dychy i bedzie? prosze o pomoc

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    784. ~yhghhg  2010-05-15 21:23:09  host: alnca9.alfanet24.pl

    Mozesz ponownie aktywowac usluge kodem i doladowac konto 30 zl i od nowa masz Stan darmowy na 30 dni. ... i tak do u.s.r.a.n.e.j smierci....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    785. ~Petro334  2010-07-09 23:15:33  host: ip-54-38.apus-net.pl

    A Najlepsze jest to, że Moja Dziewczyna jest teraz w Holandii a ja mam do niej cały czas Darmowe Rozmowy !! :))) czyli za granica także działa ;P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    786.  2010-07-09 23:31:26

    Petro334 (785) - Brawo! Odkryłeś Hamerykę! Działa, działa, tak samo jak podobna usługa np. w sieci Heyah. ;-)