Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play z nową ofertą

Play z nową ofertą

orson_dzi 11 Sierpnia 2015 10:50

10 24

O godzinie 11 rozpocznie się konferencja sieci Play, na której zostanie zaprezentowana nowa oferta i nowa gwiazda promująca kampanię reklamową.



Z dotychczasowych przecieków wiadomo, że zaprezentowana ma zostać oferta Internetu mobilnego. Gwiazdą kampanii ma zostać Marcin Gortat, ale według czytelników TELEPOLIS.PL, duże szanse ma również Marian Paździoch :) .


Konferencję na żywo można śledzić poniżej:




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 66
  • -4

    48.  2015-08-11 12:00:09

    @47 ale klakierów mają więcej niż trójca razem wzięta

  • -2

    49. ~tgajek  2015-08-11 12:03:16  host: n25-05-01.opera-mini.net

    zapytałem czy to podwyżka i dostałem trzy minusy :-D :-D :-D :-D :-D ciekawe jakie ceny telefonów np Sony z3c???

  • -3

    50.  2015-08-11 12:03:39

    No i zmniejszenie liczby gb podstawowych w zakupie z E-Shop z 30 na 28gb. No czekam na minusy :-)

  • -4

    51. ~T  2015-08-11 12:12:37  host: 89.174.81.114

    Ej, tylko 2 minusy w poprzednim poście?

  • -3

    52. ~  2015-08-11 12:17:57  host: public-gprs365217.centertel.pl

    Nazwę play zmienić na poruta, choć nie wiem czy prymitywy z pleja wiedzą co znaczy słowo poruta. I cztery dyszki więcej płacić niż dotychczas, bo nowy celebryta musi kupić sobie porsche :D

  • -4

    53. ~  2015-08-11 12:31:48  host: n11-07-05.opera-mini.net

    Nie przypuszczałem, że Gortat jest tak łasy na pieniądze, że puści się z plejem....
    :-(

  • -3

    54. ~Liwiusz  2015-08-11 12:53:29  host: ip-37-152-18-20.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Strata czasu na taką konferencję i taką ofertę (naszego czasu, bo Play czas swoich pracowników niech sobie wykorzystuje jak chce). Zadęcie o konferencji jak robienie kupy na czczo - dużo huku, mało treści.

  • -4

    55.  2015-08-11 14:39:02

    Play to sieć która zrobiła dużo dobrego wchodząc na rynek ( ceny poszły dzięki nim w dół ,ceny usług czy smartfonów niskie na początku działalności ) .Następnie,kolejne lata czym dłużej tym jest coraz gorzej i drożej .

  • -2

    56. ~  2015-08-11 15:25:55  host: user-5-173-41-131.play-internet.pl

    Jednym słowem podwyżka.

  • -3

    57. ~  2015-08-11 16:28:55  host: public-gprs365217.centertel.pl

    Jednym słowem podwyżka aż o 80%. Plejaki minusują, bo tylko to im zostało :D Fioletowy glut was wyruchał bez mydła :D

  • -5

    58.  2015-08-11 16:46:46

    57). hehe... teraz to masz używanie
    :-D
    plejoza sama napędza Twoje młyńskie koło
    :-D :-D

  • -5

    59. ~  2015-08-11 17:26:00  host: public-gprs365217.centertel.pl

    @58 W Orange mam za niższą cenę prawdziwy mobilny internet dostępny na obszarze całego kraju a nie w kilku mieścinach, gdzie flej ma po jednym nadajniku i mam prędkość LTE ponad 29Mb/s a nie 10 jak plajta w porywach o trzeciej w nocy, bo w szczycie w plajcie z powodu jednego nadajnika na całe miasto prędkość schodzi do 0,5Mb/s.

  • -6

    60. ~rew  2015-08-11 18:50:24  host: user-94-254-209-80.play-internet.pl

    nigdy nie zrozumiem ludzi kierujących się w wyborze oferty aktorem który ją zachwala za gruba kasę nieważne czy to był by prezydent, zawodnik, aktor itp itd
    ale jak widac to musi działać bo inaczej nie wywalali by takiej kasy na ich opłacenie.

  • 3

    61. ~S  2015-08-11 19:17:31  host: user-94-254-199-18.play-internet.pl

    czasy kiedy Play ściągał cenami klientów już się skończyły (a z jakością bywa bardzo różnie ...). Złapał ile złapał, wywołał wojnę cenową i mamy rozmowy za grosze, a teraz chce polepszyć "rentowność" swojej oferty i dołącza do wielkiej 3 =]. tyle

  • -1

    62.  2015-08-11 20:16:41

    @61 już od dłuższego czasu nie ma W3, tylko W4.

  • 2

    63. ~pablok029  2015-08-11 20:41:31  host: user-94-254-193-133.play-internet.pl

    Play działa juz jak typowa korporacja,i masz racje teraz jest W4.Co do roamingu działa na innych sieciach net,może nie lte ale działa.Play nie jest zła siecią,mega dobra tez nie ale życzę im jak najlepiej

  • -2

    64.  2015-08-11 21:00:12

    63). hmm... czy w całym W4 będą podwyżki ?

  • -3

    65. ~Punk  2015-08-12 23:43:04  host: apn-46-76-19-99.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja już podpisałem umowę z Plusem więc teraz mogą sobie podnosić opłaty, byle mi tylko abonamentu nie podnieśli bo wtedy poleci wypowiedzenie a telefon zostanie dla mnie jeśli by mi chcieli podnieść umowę.
    Za rok się okaże czy pozamykam ofertę ze SmartDOM czy przedłużę na kolejne 2 lata.

  • 3

    66.  2015-08-13 08:40:38

    @65 co ma ofert Plusa do Play? Czy bawisz się w trola i urządzasz prowokacje (która i tak jest słaba).

  • 0

    67. ~pablok029  2015-08-16 15:38:41  host: user-94-254-209-125.play-internet.pl

    @64 calm7 nie wiem czy będą ale wiem jedno ze co roku podpisuje umowę i za każdym razem place mniej dostajac więcej.Mi tam pasuje,zmienić siec zawsze mogę.

Dodaj swoją opinię