Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play wyciąga telefony "Spod Lady"

Play wyciąga telefony "Spod Lady"

LuiN 18 Maja 2010 22:11

0 0

Od 19. maja obowiązuje nowa promocja Play: Spod Lady. Podpisując dodatkową umowę na 12 miesięcy, z abonamentem z rabatem 50% można otrzymać dodatkowy telefon za 1 zł.

LongPlay - promocja Spod Lady
Abonament LongPlay 29 LongPlay 49 LongPlay 69 LongPlay 99
minuty do wszystkich 120 240 350 500
SMS-y/MMS-y (w przeliczeniu) 161 272 383 550
Cena abonamentu 14,50 zł 24,50 zł 34,50 zł 49,50 zł

Oferta skierowana jest do osób, które podpisują umowę na LongPlay lub Play Premium. Jeśli klient zdecyduje się na dodatkową 12-miesięczną umowę ze stałym rabatem 50% na abonament, przysługiwać będzie mu dodatkowy telefon w promocyjnej cenie:

spod lady




Promocja obowiązuje do 31. maja i można z niej skorzystać w salonach własnych Play.

Zobacz: regulamin promocji Spod Lady (plik .pdf; 308 kB).

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18. ~Eon  2010-05-19 00:45:32  host: v06-16.opera-mini.net

    sorry, jednak pisze w regulaminie ze musi byc umowa na 24mies, Ech ślepota ;)

  • 0

    19. ~@18  2010-05-19 00:48:30  host: user-109-243-253-98.play-internet.pl

    Czyli rozumiem, że już na blogu rzecznika nie muszę Ci odpowiadać;-) pzdr

  • 0

    20. ~  2010-05-19 01:10:30  host: t19-11.opera-mini.net

    U mnie w miejscowości gminnej jest maszt 70 metrowy na ktorym jest tylko nadajnik Orange. Czy moznaby bylo zamontować na nim jeszcze nadajniki Ery i Play ? Co trzeba zrobic ? Zadzwonić do tych operatorow czy zebrać podpisy od mieszkańców ?

  • 0

    21. ~spasły nie Kalisz  2010-05-19 07:28:42  host: 83-238-66-49.ip.netia.com.pl

    Jak dla mnie co prawda zwolennika i użytkownika HEYAH, oferta całkiem niezła zasługująca na miano pochwały. Tak trzymać PLAY. Do wszystkich narzekających na PLAY: Pamiętajcie że poniekąd to dzięki PLAY mamy na dzień dzisiejszy takie stawki za minute połączenia jakie mamy!

  • 1

    22.  2010-05-19 08:10:21

    Oferta wręcz doskonała. Może telefony nie są jakieś szczególnie najnowsze, ale np. taki Samsung Avila z GPS przy abonamencie za niecałe 25 pln jest za 1 zł! Prosta matematyka: całkowity koszt tej umowy = 294 zł. Cena rynkowa tego telefonu to ok 400 - 500 zł. Dodatkowo mamy 240 minut co miesiąc. Jak dla mnie rewelacja.

  • 0

    23. ~...  2010-05-19 09:24:16  host: yw34.internetdsl.tpnet.pl

    wczoraj podpisalem umowe na przeniesienie. na 12 mies bez tel. wchodzi w zycie 23.05 . Moge to jeszcze zmienic i podpisac na 24 + ten adrugi abo na 12mcy ?

  • 1

    24. ~  2010-05-19 09:36:34  host: chello089074158242.chello.pl

    @3 - "Play ostatnio za bardzo chce jak najwiecej klientow zlapac" no to wspaniale - to znaczy lepsze warunki dla klientów, brawo play :)

  • 0

    25. ~Łukasz_  2010-05-19 10:04:11  host: user-109-243-208-96.play-internet.pl

    @70: Maszt (z odciągami jak maszty 300-metrowe RTV) czy może jednak WIEŻA, a nie żaden maszt? Poza tym raczej nie istnieją 70-metrowe wieże operatorów GSM. Zwykle 40-60 m to wszystko. Co innego jakaś wieża RTV (np. EmiTela), na której dowieszają się operatorzy GSM. Wreszcie po trzecie - to nie takie proste żeby Play i Era na Twoje zyczenie zrobiły u Ciebie swoje bts-y. Może po prostu im się nie opłaca w tej okolicy, może za mała miejscowość.

  • 0

    26. ~  2010-05-19 10:06:24  host: user-109-243-208-96.play-internet.pl

    Ad 25: No tak - za dużo tych 70-tek ;-) Miało być do kom. 20.

  • -1

    27. ~dodek  2010-05-19 10:11:51  host: dpz254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play chyba liczy, że każdy klient będzie miała u nich po 3 umowy, takie promo wprowadzają. ciekawe, czemu aż tak mocno dopłacają do biznesu, bo sensu finansowego to nie ma żadnego

  • 0

    28.  2010-05-19 10:25:23

    Samsung Avila za 1 zł od LP49 po rabacie -50% koszt abonamentu 24,5 zl przez cala umowa 12 miesiecy.

  • 0

    29. ~...  2010-05-19 10:37:09  host: yw34.internetdsl.tpnet.pl

    Ponawiam: wczoraj podpisalem umowe na przeniesienie. na 12 mies bez tel. wchodzi w zycie 23.05 . Moge to jeszcze zmienic i podpisac na 24 + ten adrugi abo na 12mcy ?

  • 0

    30.  2010-05-19 10:45:28

    @29: pewnie można. Na wyższy abonament zazwyczaj można zmieniać a tutaj akurat tak będzie. Nie wiem tylko, czy uda się to zrobić od pierwszego miesiąca czy też zmiana zacznie obowiązywać od kolejnego okresu rozliczeniowego. Najlepiej jak najszybciej skontaktować się z salonem, w którym podpisywałeś, być może uda się wszystko jeszcze cofnąć?

  • 0

    31. ~@27  2010-05-19 12:31:41  host: 188.33.48.108

    Żadnego sensu to nie mają Twoje wypowiedzi. Nie bądź ignorantem, myślisz że w Play pracują sami idioci i sobie tego nie policzyli (początkowa strata/końcowy zysk) przed wprowadzeniem promocji?

  • 0

    32.  2010-05-19 17:38:06

    łapanie klientów ile wlezie, Play idzie pod młotek

  • 0

    33.  2010-05-19 17:56:15

    32* sądzisz że tak dużo osób zwabi się na podpisanie dwóch umów? Wątpie. To tylko jeden ze sposobów zwiększenia liczby abonentów.

  • 0

    34. ~Beata  2010-05-25 13:25:51  host: dpv158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zaproponowanie drugiej umowy nie dla każdego jest wygodne:/ , może wystarczyłoby zaproponować nowe modele telefonów w standardowych ofert, bo jednak konkurencyjne sieci dość prężnie działają pod tym względem : chociażby w taryfach optymalnych u pomarańczowych

  • 0

    35. ~Piotrek  2010-06-02 22:46:13  host: 91-193-208-105.eimperium.pl

    Witam . Mam jeszcze pytanie odnośnie LongPlaya, dla tych którzy już mają. Chce wziąć obonamnet LongPlay z tel za 29 zl [120 minut i 3 miesiące SD] 1)Czy w 4wartym miesiącu mogę wylączyć opcję SD i nieplacic dodatkowych 15 zlotych 2) Czy te 120 minut to n ie jakaś ściema? Bo przeglądalem cenniki i nic nie jest konkretnie napisane Pozdrawiam

  • 0

    36. ~kasia  2010-12-07 17:32:56  host: user-46-112-173-186.play-internet.pl

    Taa.. Play to klamstwo mi zjada kase a mam jeszcze minuty, nie wiem o co chodzi ;/

  • 0

    37. ~  2010-12-07 17:38:41  host: p16-04.opera-mini.net

    36 może korzystasz z play online w telefonie i nie widzisz czasem że jesteś na roamingu, a jak bardzo chcesz wiedzieć to nie pie....tylko sprawdź bilingi

Dodaj swoją opinię