Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: wraca Wildfire

Play: wraca Wildfire

LuiN 3 Września 2010 08:52

0 0
htc wildfire Po chwili nieobecności do sklepów Play wraca tani smartfon HTC Wildfire pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android. Powrotowi urządzenia towarzyszy specjalna kampania reklamowa.

Telefon ma pojemnościowy ekran o przekątnej 3,2 cala i rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli). Urządzenie oferuje łączność 3G, WiFi, aparat fotograficzny 5 Mpix, GPS, gniazdo kart microSDHC i radio FM z funkcją RDS.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • 0

    30. ~jasiu  2010-09-03 14:30:14  host: 212.160.172.70

    Czyli jest.. ja właśnie cesje robię na siebie.. i czekam aż w koncu pojawi się na mnie numer i zaraz biorę.. O ILE BĘDZiE:D W tym PLAY to wszystko jest możliwe..

  • 0

    31. ~książe  2010-09-03 14:45:33  host: 94-75-90-220.home.aster.pl

    Najszybciej rozwijająca się sieć buaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......... a kogo to obchodzi!!!! Zasięg, jakość , to się liczy a w Playu szukac ze swiecą

  • 0

    32. ~  2010-09-03 14:46:55  host: 217.153.73.242

    @30 dopiero po 3 miesiącach dopiero przedłużysz umowe po zrobieniu cesji

  • 0

    33. ~Jasiu  2010-09-03 15:07:21  host: 212.160.172.70

    @ 32 Panowie, ja kiedyś miałem abonament na osobę z rodziny.. przeszedłem na FRESH... i tak sobie myślę, zeby ponownie wziąźć sobie abonamke.. to jak jestem na karcie chyba nie będę musiał czekać tych trzech miesięcy???

  • 0

    34.  2010-09-03 16:39:52

    Wojtaszek - nie musisz się logować do Facebooka. Możesz podczas pierwszego logowania podać nick i hasło do swojego konta Google (Gmail) i po sprawie. Ustawiasz sobie pozniej odpowiendnią synchronizację z tym kontem: kontakty, gamil, kalendarz, zainstalowane programy z Marketu. Warto to synchronizować bo gdybyś kiedyś np. zgubił telefon to szybko je możesz odzyskać. Jak wymienisz telefon na inny z Androidem to nic nie musisz robić tylko podajesz nick i hasło (gmail) i po kilku chwilach wszystko co sobie schynchronizowałeś masz bez żadnych kombinacji i zgrywania z komputera.

  • 0

    35.  2010-09-03 16:41:39

    aha - appsy z Marketu to synchronizują się w nowych wersjach Androida np. 2.2

  • 0

    36. ~rty  2010-09-03 16:52:56  host: dpx114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No w Play wszystko jest możliwe - powinni zmienić swoje hasło reklamowe:( A tak na serio wprowadzając model, na który jest gros napalonych klientów, przecież można by było poświęcić czas na dowiezienie go wszędzie. Przecież nic by się nie stało, gdyby ten tel był za kilka dni.

  • 0

    37.  2010-09-03 17:24:47

    Tak przyglądam się teraz iPodowi Touch 4 generacji (nie iPadowi czy iPhonowi) i się zastanawiam czy nie lepiej wprowadzić do oferty zamiast Play Station właśnie ten model z jakimś routerem w zestawie z planem PlayOnLine. Kiedyś chyba Rzecznik prowadził na blogu ankietę z czym najlepiej byłoby sprzedać iPada kartą microsim lub właśnie routerem wifi ,oczywiście w tym wypadku alternatywy nie ma , ale ten iPod 4 generacji wygląda naprawdę świetnie , a biorąc pod uwagę popularność rozwiązań bezprzewodowych mógłby się doskonale sprzedawać. Ma przecież cały megapotencjal iPhona 4 z AppStore , nagrywaniem HD , wyświetlaczem retina włącznie poza tradycyjnymi połączeniami głosowymi , a kosztować ma z tego co widziałem w najtańszej wersji 8GB 999zł. Sprawdzałem swojego iP z mobilnym hotspotem robionym na Desire z Froyo i działa jak ta lala. Ja bym sobie taką aktywację na akceptowalnych warunkach z iPodem do gier dokupił.

  • 0

    38.  2010-09-03 18:25:45

    rty. A skąd go mieli wziąć?? Jeśli producent nie dostarczył to nie było. Zamówienia na telefony (takie ilości) składa się nawet pół roku wcześniej a z takim wyprzedzeniem trudno ocenić jaki będzie popyt.

  • 0

    39. ~Adaś  2010-09-03 18:36:03  host: 77-253-89-157.adsl.inetia.pl

    Wraca ale i tak go pewnie nigdzie nie będzie. Coraz to częściej mam wrażenie że Play robi sobie żarty z tymi telefonami. Reklamuje och ach a przychodzi co do czego to nigdzie nic nie ma. Szkoda czasu.

  • 0

    40. ~htc wf szarociemny  2010-09-03 20:26:05  host: user-109-243-29-125.play-internet.pl

    tyko gdzie ta kamera do 3g sie znajduje wiedzieć to chciałbym ja.

  • 0

    41.  2010-09-03 21:43:18

    issa, rcicho: dziekuje za odpowiedzi, sprawdze sobie dokladnie, najbardziej by mi pasowalo gdyby wszystkie skroty do facebooka mozna calkowicie wywalic, a z gmaila nie korzystalem (co nie znaczy ze nie zalozylem testowo konta, ale zadnych danych wielkiemu bratu podawal nie bede), nie korzystam i nie bede korzystal

  • 0

    42.  2010-09-03 22:42:51

    Ale mają speeda, właśnie wczoraj się o to cacko pytałem, oczywiście nie mają, wzięte W995, cóż trudno się mówi :D

  • 0

    43. ~shark  2010-09-04 09:43:22  host: chello089074230228.chello.pl

    @42 to już nawet nie będą mieli? @39 w takim razie zgadzam się, że nie ma po co się pytać nawet. Tylko po co ta kampania reklamowa, skoro więcej ludzi się będzie wkurzać, że wildfire'a nigdzie nie ma.

  • 0

    44. ~krwc  2010-09-04 11:56:58  host: host-89-167-12-30.nplay.net.pl

    Kampania reklamowa jest, ale telefonu jeszcze nie dostali. Pani z BOK powiedziała, że one się nie skończyły, tylko jeszcze ich w ogóle nie było :D Można zamówić i poczekać kilka dni aż będą.

  • 0

    45. ~Jasiu  2010-09-06 09:14:40  host: c4-235.icpnet.pl

    Mam ich już dość.. w PLAY "klient nasz Pan" nie obowiązuje.na dzwonienie do nich straciłem już kilka złotych. Jeden mówi, że nie można mieć dodatkowych 100 minut, tylko w e-shop.. co jest bzdurą bo przez telefon też mogą zaznaczyć. Ostatnio kolega zamawiał mówił,że ma być 100 minut, facet mówił, ze będzie i na końcu i tak przyjechała umowa BEZ! No przecież oni tak lecą, że to się nie dzieje. Wysepki obklejone HTC WILDFIRE, a go nawet nie mieli. Przecież to jest poje*****e. ALE JAK CHCESZ NOWY NUMER to Tobie go damy( chociaż podejrzewam, że i tak dłuuugo by się za HTC czekało). Dla mnie bbaardzo niepoważni. Odchodzenie konsultantów na jakieś 10 minut to normalka, widać, że tam w Gdańsku nie mają porządnego monitoringu i firma nie dba o jakość przeprowadzanych rozmów, co chwilę się wyciszają bez uprzedniego poinformowania klienta. Pozdrowienia dla tak wytrwałych jak ja.. bo gdybym tylko więcej zarabiał to bym olał ich już dawno. A najlepszy jest motyw, że jak się pytam czy jest HTC, to oni się pytają: " A jaki model ma Pan na myśli" :D

  • 0

    46. ~Jasiu  2010-09-06 17:49:49  host: 212.160.172.70

    *500 Ponoć dzisiaj się pojawił!!!!! Rano rozmawiam facet mówi, że nie ma. 2 godziny później ponoć jest, składam zamówienie i jest ok. Po kilku godzinach otrzymuje telefon z PLAY od babki, która się ze mną kontaktowała wcześniej z wiadomością, że HTC WF powrócił. Mówię, że zamówienie złozyłem.. a ONA, że w systmie nic nie ma!! Tak jak wyżej pisałem.. sa maxymalnie niepoważni, dzisiaj zadzwonie się upewnić czy zamówienie wejdzie w życie, i pewnie znów jakaś osoba mi powie, że nie weszło zamówienie. Paranoja, samowolka jakich mało.

  • 0

    47. ~  2010-09-12 16:35:02  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    smieszne te komentarze :) @44 telefony jak najbardziej byly. @45 pakiet minut masz na infolinii i na eshopie, logiczne ze jak sie pyta o htc pada pytanie jaki model. jest ich kilka, niedoinformowany "Jasiu", to tak jakbys zapytal czy nokia jest lol

  • 0

    48. ~...  2010-09-12 16:46:13  host: 212.23.103.31

    @47 Chyba były, ale niedostępne. Swego czasu szukałem w BOK/salonach i e-shopie. Chciałem przedłużać mixa. Nie to nie. Telefon kupiłem na allegro i sobie numer przeniosłem do Fresha. Została mi jeszcze umowa na Play Online . Już niedługo. Z usług Play będę korzystał nadal, ale tylko pre-paid. Może jeszcze kiedyś umowę tam podpiszę, ale raczej nie za szybko.

  • 0

    49. ~  2010-09-12 19:58:38  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    Jak uwazasz, Twoj wybor. Tak telefon dlugo byl niedostepny, zbyt duzo Klientow zainteresowanych. W tej chwili sytuacja jest ustabilizowana :)

Dodaj swoją opinię