Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: wraca Taryfa miesiąca

Play: wraca Taryfa miesiąca

LuiN 10 Września 2009 09:47

0 0
Do oferty Play wraca promocja Taryfa miesiąca. Znowu będzie hit - komentuje ofertę w swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik Play.

W ramach promocji klient otrzymuję taryfę One Play 65 w cenie 50 zł przez cały okres trwania umowy.

W ramach abonamentu dostępnych jest 166 minut na połączenia do wszystkich sieci, zamiennych na 650 wiadomości SMS/MMS do Play lub 325 wiadomości SMS/MMS do innych sieci.

Oferta "Jesienna taryfa miesiąca" dostępna będzie do 11. września.


Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 48
  • 0

    29. ~mirekb  2009-09-10 12:52:20  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @28 nie ma takiego działu mi na sugestie o nieprawidlowosciach w funkcjonowaniu bts/node b (nagminne w mojej lokalizacji gdzie mam strefe taniego internetu Play)odpisują metodą "ctrl c/ctrl v" w sposób następujacy "Szanowny Panie, dziękujemy za zgłoszenie dotyczące rozbudowy nadajników sieci Play, które wpłynęło do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej 13 sierpnia 2009 roku. Uprzejmie informujemy, że cały czas trwają prace nad rozbudową nadajników i infrastruktury sieci Play. Konkretne informacje dotyczące rozwoju sieci objęte są tajemnicą biznesową. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie w Pana okolicy zasięg się poprawi. Informujemy, że na stronie http://internet.playmobile.pl/maps/ dostępna jest mapa naszego zasięgu, która jest stale aktualizowana. Mamy nadzieję, iż w niedalekiej przyszłości będzie Pan mógł w pełni korzystać z naszych usług."

  • 0

    30.  2009-09-10 13:36:04

    1 min = 2 sms, dla kogos kto duzo pisze dosyc kiepsko to wychodzi, na karte duzo bardziej sie oplaci!

  • 0

    31. ~asd  2009-09-10 14:11:50  host: abfh149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dns, u plusa przelicznik jest lepszy 1min=0 sms

  • 0

    32.  2009-09-10 14:27:03

    w tej jakiejs rarce to fakt, ale w normalny taryfach, erze i orendzu mamy 1min=3sms, kiedys to bywalo nawet 1min=4sms (a czy jeszcze dawniej nie bywalo 1=5sms? chyba w plusie tak bylo).

  • 0

    33. ~sss  2009-09-10 14:56:10  host: gddp.vlan111.architor.lubman.net.pl

    w plusie w godzinach było

  • 0

    34. ~ja  2009-09-10 15:20:48  host: pppoe-b-92.interblock.pl

    Ja mam takie pytanie. Gdzie można w play zgłaszać problemy poza biurem obsługi klienta. Problem polega na tym, że niesłusznie naliczono mi pewną kwotę. Na call center przyznano mi rację i powiedzieli, że to "błąd w systemie". W ciągu kilku dni ktoś się skontaktuje. Nikt się nie kontaktuje, na infolinii nic nie mogą zrobić bo się "nie da", a kwotę powstałą z błędu systemu muszę zapłacić.

  • 0

    35. ~tonio  2009-09-10 16:23:46  host: t11-06.opera-mini.net

    Niestety mnp nie laczy sie z taryfa miesiaca. To bylby hicior. Jesli przenosisz numer to lepiej chyba wybrac pakiet 70 minut , bo zaoszczedzone 15zl pozwala na wygadanie 38 minut.

  • 0

    36. ~wik  2009-09-10 17:52:08  host: bbservice163.mmpnet251.tnp.pl

    No chyba od 11 września a nie do?

  • 0

    37. ~  2009-09-10 18:03:24  host: v02-07.opera-mini.net

    Odkąd podziękowała Netia Bannisterowi i przyjęli nowego prezesa to Play coraz mniej daje promocji... Uznali pewnie, że skoro Era, Orange i Plus sobie dobrze zarabiają to oni nie mogą być gorsi... Martin

  • 0

    38. ~  2009-09-10 18:08:48  host: 212-102-17-53.adsl.inetia.pl

    A co z Fresh'em? Prawie kazdy operator daje teraz dodatkowe zlotowki do doladowania, a we Fresh'u nic sie nie dzieje.

  • 0

    39. ~  2009-09-10 18:19:45  host: 79.162.129.244

    Chyba KIT, a nie HIT.

  • 0

    40. ~  2009-09-10 18:20:10  host: 79.162.129.244

    38: Play musi zacząć zarabiać. Będzie coraz gorzej.

  • 0

    41. ~do 40  2009-09-10 18:52:47  host: bem148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    znasz jakieś firmy, które nie muszą zarabiać ? :-)

  • 0

    42. ~Taolien  2009-09-10 20:38:48  host: chello089074091137.chello.pl

    #27 kary są proporcjonalne w stosunku do dlugosci trwania umowy, u innych operatorów sciagaja z Ciebie calosc, jezeli rozwiazesz umowe np. 2 miesiace przed jej koncem, a w play naliczą tylko 2/24 ! traktują oni kare umowną jako coś co ma być dotkliwe, dla tych którzy faktycznie nie korzystali z ich usług, ale postępują wporządku wobec klientów którzy byli z nimi, lecz z różnych powodów nie mogą korzystac z ich uslug. Byłem lojalnym klientem przez 19mies, kara na umowie 1500zł, a abonament 70zł (pozniej podwyzszony na 95), niestety musiałem wyjechać za granicę i nie chciałem korzystać z tel. , spytałem o możliwość zawieszenia umowy na pół roku, lecz jedyna mozliwość to było właśnie zapłacenie 5/24 kary umownej - fakt, jest to niewiele mniej niż ostatnie 5 ostatnich abonamentów, ale mimo wszystko u innego op. płaciłbym albo wszystko do końca, albo całość kary - czyli u kogo jest lepiej? :)

  • 0

    43. ~  2009-09-10 21:30:36  host: 212-102-17-53.adsl.inetia.pl

    @40 Rozumie, ze musi zarabiac (jak kazda firma). Ale tez ciagle musi walczyc o klientow. Poza tym co bardziej uderzy Play'owi po kieszeni? Przykladowa promocja podwojnego drugiego doladowania we Fresh'u czy OnePlay 65 za 50zl na caly okres umowy? A przeciez w OnePlay przez kilka miesiecy placi sie jeszcze mniej niz te 50zl. W sytuacji, gdy wiekszosc operatorow daje bonusy do pre-paid'ow Play nie moze spac, bo moze stracic klientow. W tej sytuacji czuje sie jak klient Orange - orzniety i olewany.

  • 0

    44. ~mirekb  2009-09-10 21:36:29  host: apn-77-113-115-128.dynamic.gprs.plus.pl

    @42 no co Ty???u mnie kumpel miał to samo tyle ze na 2 mies przed koncem umowy.napisałem mu pismo-zapłacił 2 abo po 50pln i pojechał.korzystałem z jego sim do kwoty abo.potem fax na 30 dni przed koncem terminowej umowy i po sprawie.tyle ze wtedy były inne przepisy

  • 0

    45. ~asd  2009-09-10 21:59:30  host: abfh149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~42 Przeciez jest program doładowań, darmowe sms.

  • 0

    46. ~Gormar  2009-09-10 23:18:37  host: 217.96.62.235

    @41. Pełno jest takich. Określane są mianem "państwowe" ;).

  • 0

    47. ~Gormar  2009-09-10 23:26:33  host: 217.96.62.235

    @42. Taolien jakieś herezje chyba opowiadasz ;). Przecież powszechnie znaną praktyką w Play jest zarabianie na klientach nawet po 2 tyś. zł, którzy przypadkowo nie doładowali konta 2x10 zł ;). A tak na poważnie to kiedy to było? I jak rozumiem miałeś abonament 65 zł? Aktualnie obowiązujący regulamin od 1 września w PLAY (i Erze a w Orange od 1 października ) jest dla klientów nawet bardziej korzystny (został wymuszony przez UKE to nie była inicjatywa operatorów). Teraz kary umowne nie powinny przekraczać ulg udzielonych klientowi proporcjonalnie do końca umowy, czyli najczęściej 400-600 zł, co w twoim przypadku dałoby ok 83-125 zł.

  • 0

    48. ~oonnaa  2009-11-18 21:57:18  host: host-89-228-228-119.kalisz.mm.pl

    2 miesiace przed koncem umowy zapomnialam doladowac konta w mixie aby przedluzyc czekam na kare bo to mi powiedziano w salonie niemam pojecia ile to bedzie calkowita to 1500 a ja mam jeszcze na siebie 2 telefony i zawsze place rachunki ile moge dostac kary?

Dodaj swoją opinię