Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play wprowadza zmiany w Play24

Play wprowadza zmiany w Play24

orson_dzi 25 Czerwca 2018 08:31

3 1

play24

Poprawki zabezpieczeń i nowe możliwości kontaktu z konsultantem - to główne nowości w Play24.

W nowej odsłonie aplikacji Play24 klienci operatora będą mogli skontaktować się z doradcą za pomocą chatu lub w tradycyjnej formie głosowej. Podobne rozwiązanie jest już od dłuższego czasu dostępne w Orange.




Drugą zmianą, niekoniecznie zauważalną, są poprawki zabezpieczeń. W przeszłości zdarzało się, że losowym klientom po zalogowaniu pojawiał się ich stary, już dawno nieużywany numer lub zupełnie przypadkowy numer innej osoby. Ten problem został już wyeliminowany. Gdyby jednak komuś jeszcze zdarzył się taki przypadek, należy skontaktować się z obsługą operatora.

W bliżej nieokreślonej przyszłości w aplikacji mają też pojawić się nowe funkcje.

Zobacz: Internet na lato za darmo w Play

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: play | play24

w sumie: 67
  • 0

    52.  2018-06-25 17:35:12

    A tu znowu przedszkole.

  • 0

    53. ~  2018-06-25 17:37:41  host: 83.218.103.174

    do 50: ja też korzystam z whats app i skype - niestety czasem bywa, że trzeba zadzwonić na telefon komórkowy bo ktoś nie ma dostępu do internetu w danym czasie (PS do USA ceny na komórki to 4gr/min brutto - i naliczanie sekundowe w standardzie)

  • 0

    54.  2018-06-25 17:42:45

    Ten voip to widzę fajna opcja, dzięki.
    A co tematu wyżej, to masz rację, ale nie jestem desperatem ani Kamikaze, żeby u nieznanego operatora 200 zł zostawiać. Plusha mam już rok, i niestety 3 miechy za połowę już dawno wykorzystałem.

  • 0

    55. ~  2018-06-25 17:44:21  host: 83.218.103.174

    co zaś tyczy się tematu "aplikacja play 24" - wczoraj chodziła ładnie i już chciałem pochwalić że zmiany poszły na lepsze - niestety dzisiaj to samo - po logowaniu się widzę taki oto komunikat: "Wewnętrzny błąd serwera - serwer napotkał niespodziewane trudności, które uniemożliwiły zrealizowanie żądania" musiałem po 50 razy wciskać "enter" by w końcu zadziałało. Potem to samo było z wylogowaniem - też były problemy. Innymi słowy Ci spece od play24 coś nawalają ostatnimi laty...

  • 0

    56.  2018-06-25 17:44:22

    52,Wlo, a co mamy robić?
    Dom Stracie starców?

  • 0

    57.  2018-06-25 17:54:51

    @troip ty potrzebujesz 9 gb w miesiącu a ja zużyłem tyle przez ostatnie 4 dni. Akurat jestem poza domem i nie mam innego neta. Gdybym nie potrzebował tyle to przecież bym nie podpisał nowej umowy, skoro miałem akurat koniec i mogłem rozwiązać. Poza tym ty wiedziałeś o bonusie 100% dlatego tak masz, 90% klientów nie wiedziało i mają normalnie za 25 zł miesięcznie.

  • 0

    58.  2018-06-25 18:00:45

    Iphoneski, mam na codzień styczność z abo w play, bo co miesiąc przychodzi do mnie sąsiad, mówiąc, że wykorzystał pakiet neta i prosząc czy może skorzystać z mojego kompa, bo na tym lejku nic zrobić nie idzie.
    I nie myl mojego wykorzystania Internetu mobilnie z wykorzystaniem całkowitym, ponieważ u mnie net jak woda idzie, zużycie 500 GB na miesiąc na 6 osób to jest raczej norma.
    Na samym tablecie potrafię do 100 GB dobić.

  • 0

    59. ~pabloki  2018-06-25 18:01:12  host: user-188-33-102-190.play-internet.pl

    ja widze ze wlo miedzy postami sie zagubił i znów na manowcach. troip w 42 do iphoneskiego ale w 44 wlo niesie nam kaganek oświaty a w 45 sie dowartosciowuje bo ten plus nie dał mu lepszej oferty . nie wazne ze on i tak nie dzwoni miedzynarodowo. ile te miedzynarodowe sa warte na skypie?

  • 0

    60.  2018-06-25 18:05:58

    a co do bonusów, to są one przez Polkomtela organizowane co chwilę, może nie takie jak ten, ale +50% to jest co chwilę. Wtedy wychodzi 14 zł za miesiąc.

  • 0

    61.  2018-06-25 18:13:50

    @troip zależy co Chceż na tym lejku robić. Jak Chceż tego używać do oglądania transmisji 4K to wiadomo, że się nie nadaje, ale 480P pójdzie spokojnie, transmisje SD też chodzą bez problemu. Wiem, że te 9 giga to wykorzystanie mobilne, ja do końca tygodnia muszę jechać na necie z telefonu, w sierpniu będę miał takie 2 tygodnie i jeszcze jakiś weekend także 10 gb w prepaidach to dla mnie śmieszna ilość. Np teraz idzie live z play now z Apple TV na telewizor, dziś już 3 godziny chyba.

  • 0

    62.  2018-06-25 18:29:04

    Tu przed chwilą padło hasło A2 Mobile.
    Cenniki roamingowe w A2 były aktualne od maja do 21 czerwca.
    I moje pytanie czy ktoś wie co dalej z roamingiem w A2?

  • 0

    63. ~  2018-06-25 18:32:49  host: a29-02-08.opera-mini.net

    Do 62: przedłużyli promocje od 22 czerwca do ostatniego sierpnia 2018 roku

  • 0

    64. ~  2018-06-25 18:36:59  host: a29-02-08.opera-mini.net

    Napisze więcej: a2mobile (aero2) jako jedyny mno w Polsce nie dostał pozwolenia na dopłaty do RLAH...

  • 0

    65. ~  2018-06-25 18:38:52  host: a29-02-07.opera-mini.net

    dużo ludzi przepłaca za usługi których nie potrzebuje, a sieci wciskają je i tym usprswiedliwiają dlaczgo mają drogo, inne wciskają bajkę o jakości o której nie mają pojęcia ale kazali tak mówić to bezmyślnie mówią, jak zapytasz jaką lejek ma prędkość to yyy szukają odpowiedzi pół godziny,żeby odpowiedzieć na to pytanie, że lejek ma np 32 kb/s i sami nie wiedzą czy to kibl czy mega… - tak sprzedają

  • 0

    66.  2018-06-25 18:41:20

    63/64 dzięki za info.
    65 zgadzam się, jest jak mówisz.

  • 0

    67.  2018-06-25 18:46:17

    Z tym, że jak ktoś daje sobie coś wciskać to jego problem. Ja napisałem wyraźnie jakie jest moje wykorzystanie internetu i po prostu w karcie nie ma dla mnie oferty. Usługi dodatkowe, które dostałem to inna sprawa, ale też ich używam, bo są przydatne.

  • 0

    68.  2018-06-25 18:50:39

    Iphoneski, takich ludzi jak ty jest niewielki odsetek biorących abonamenty.
    Potem setkami tysięcy wylewają żale i odliczają dni do końca umowy.

  • 0

    69.  2018-06-25 18:52:48

    Po czym biorą następną umowę i tak w kółko.

  • 0

    70.  2018-06-25 18:58:12

    @troip dzięki, jestem wyjątkowy. Ale racja, jak usłyszałem ofertę od pierwszej pani to najpierw mnie lekko zatkało, potem została lekko wyśmiana i dopiero jak jej powiedziałem, że jak nie ma nic lepszego to przejdę do konkurencji to łaskawie przełączyła mnie gdzieś indziej No i tam dostałem to za 30 zł i wtedy podpisałem.

  • 0

    71.  2018-06-25 19:44:01

    59 - tak samo roaming... Po cholerę dyskutujesz, skoro Skype jest lepszy, tańszy i w ogóle? A do transmisjie danych jest wszędzie w-fi albo karty "lokalsów"?
    Żenujące.

Dodaj swoją opinię