Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play wprowadza nowe telefony do swojej oferty

Play wprowadza nowe telefony do swojej oferty

orson_dzi 3 Października 2014 17:33

15 5

Play wprowadził dziś do oferty kilka nowych modeli telefonów.



Cennik telefonów sieci Play otrzymał dziś spory zastrzyk nowości. Do oferty trafiły - LG F60, HTC Desire 816, HTC One mini 2, Samsung Galaxy S5 mini, Samsung Galaxy Ace Style LTE, Huawei Ascend G630, Philips S308, Philips S388.


Dodatkowo Play obniża ceny Samsunga Galaxy S4 mini i kilku innych modeli.


Zobacz: Zmiany w cenniku Play 03.10.2014
Zobacz: Test phabletu HTC Desire 816


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 42
  • 2

    30. ~wlo  2014-10-03 22:35:55  host: n11-09-04.opera-mini.net

    ty Calm7 nie udawaj niewiniatka. Twoje różne wcielenia pokazuja że jesteś jakiś dziwny typek

  • 2

    32. ~wlo  2014-10-03 22:40:33  host: n11-09-04.opera-mini.net

    31 to właśnie Calm7 i który podszywa się pod mój nick. nie dajcie się na to nabrać i ty orson nie bądź idiotą żeby mu uwierzyc

  • -1

    34. ~  2014-10-03 22:52:26  host: 213.158.221.17

    A ile z nich faktycznie będzie dostępnych w salonach? Okaże się, ze tylko na sprowadzenie?

  • 4

    35. ~pabloki  2014-10-03 23:13:24  host: user-94-254-193-111.play-internet.pl

    u każdego operatora jest tak że nie wszystkie modele są na zapleczu. Zamawiasz i czekasz 2 dni. Przy okazji pozdrawiam ciocię wandę z poznania

  • 2

    36.  2014-10-04 10:17:58

    35@ Wanda to z Krakowa.

  • -3

    37.  2014-10-04 10:22:41

    Zbieżność nicka? Tiaaa... Zbieżność ;-)
    Ciekawe czemu nie da się zarejestrować takiego "zbiegniętego" nicka?

  • -3

    38.  2014-10-04 10:33:49

    Bitwa użytkowników piszących pod nie zarejestrowanym nickiem nie ma znaczenia. Są śmieszni po prostu. Ale kiedy ktoś używa nicka zarejestrowanego użytkownika - w ewidentnie debilnej dyskusji kto komu co kradnie - jest świadomym użyciem i w związku z tym nadużyciem. Na szczęście ja nie mam z tym problemu, bo zawsze pisze zalogowany, a i to jakie o mnie inni mają zdanie - na podsatwie moich postów czy fałszywych, niewiele mnie obchodzi ;-)
    Ale jednak w ewidentnych sytuacjach, nic nie wnoszące komentarze - jak mojego przypadkowego z pewnością imiennika, powinny być kasowane. Bo który z nich odnosi się do tematu wątku?

  • 2

    39. ~don  2014-10-04 10:40:15  host: 91-193-208-105.eimperium.pl

    Kiedy do oferty Play wejdzie Blackberry Passport - najciekawszy sprzęt sezonu i pewnie 2014

  • -3

    43.  2014-10-04 10:53:19

    Ja od zawsz mówię... Najlepsze są serwisy, gdzie nie można nic napisać nie będąc zarejestrowanym użytkownikiem ;-) Pieprzenie o prywatności... No o jakiej niby? Witek, czy Redakcja, akurat mają moje pełne dane, ale w profilu nic oprócz nicka i adresu nie ma... O jakiej więc prywatności mówicie? Każdego z Was przecież łatwo namierzyć. Tym bardziej, ze większość pisze z własnego IP, które jest jawne dla wszystkich ;-) Prywatność? ŚMIESZNE!! Dzieci niektóre więcej o prywatności wiedzą niż tu pieprzący o swoich prawach ;-)

  • -1

    45. ~wlo  2014-10-04 14:08:39  host: user-94-254-208-59.play-internet.pl

    to sa wasze życzenia tylko. play nie planuje tego blackberry wprowadzic do oferty. własnei dzwoniłem na do bok play żeby o to zapytać.

  • -1

    46. ~Anna G.  2014-10-04 14:59:00  host: user-164-127-161-42.play-internet.pl

    Kiedy byłam małym chłopcem zawsze marzyłam o tych telefonach

  • -1

    47. ~don  2014-10-04 15:02:43  host: 91-193-208-105.eimperium.pl

    Passport prezentuje się na prawdę ciekawie a Play coraz mniej ciekawie, ostatnio często w różnych miejscach włącza mi się automatycznie roaming krajowy w plus, tmobile. Nie wiem co się dzieje z nadajnikami Play - nie są w stanie świadczyć usług dobrej jakości. Mieszkam w średniej wielkości mieście i jakość odbioru Play wręcz się pogorszyła...

  • 2

    48. ~Orsopaposimensokunsagowina  2014-10-05 08:24:42  host: 141.89.broadband9.iol.cz

    Co za plontanina trole,podszywanie idźcie do serialu"Dlaczego ja" bo on mi kradnie nik no nieźle.
    Jeżeli ktoś chce być anonimowy to nie dodaje kom,bo nawet proxy nie pomoże...Co do play fajnie,że coś się dzieje,ceny by mogły być niższe no najlepiej za darmo mogli by rozdawać..

  • 1

    49. ~Caĺm 7  2014-10-05 19:49:45  host: cnp124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja tu jestem oryginał.

  • -2

    50. ~ktoś  2014-10-05 22:11:10  host: 088156226077.dynamic.vectranet.pl

    Czy to prawda, że Play od nowego roku ma tylko swoje nadajniki? Jeśli to prawda to kicha. Będzie brak zasięgu.

  • 2

    51. ~  2014-10-05 22:45:56  host: 212.109.132.194

    @50
    skąd taka informacja? Przecież dopiero co podpisali umowę o roaming z T-mobile. Mało tego dodatkowo ostatnio robili testy i wpuszczali niektórych klientów Internetu do roamingu T. Możliwe, że pozbędą się roamingu Orange, który pod względem wielkości sieci jest taki sam jak T w ramach NetWorkS! Nie ma sensu płacić za roaming, który i tak jest od jakiegoś czasu zablokowany, a odblokować można go po kontakcie z BOK.

  • -2

    52. ~  2014-10-06 10:35:17  host: 178-37-137-195.adsl.inetia.pl

    47. ~don - a kiedy to ostatnio Play ma jakakolwiek jakosc uslug? przeciez to jest dno.

  • 1

    53. ~  2014-10-06 11:00:02  host: 212.109.132.194

    @52
    szkoda tylko, że w jakości rozmów Play jest TYLKO o 0.03 gorsza od pozostałych, czyli praktycznie żadnej różnicy nie ma. W prędkościach internetu przewyższa nawet T-mobile i Orange. Polecam przejrzeć ostatnie testy sieci. W przeglądaniu stron WWW przewyższa nawet Plusa.

  • 1

    54. ~  2014-10-06 11:03:18  host: 212.109.132.194

    @ad 53
    zapomniałem o linku: http://tlp.is/44m

    *gorszy od pozostałych

  • 0

    55. ~NG  2014-10-06 12:14:14  host: 89-79-8-235.dynamic.chello.pl

    Kurcze, jaki tu trolling na tym telepolis... Aj, ajjjj... :/

Dodaj swoją opinię