Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: własny utwór w "Muzyce na czekanie"

Play: własny utwór w "Muzyce na czekanie"

LuiN 5 Sierpnia 2010 11:28

2 0

Play udostępnił swoim klientom ulepszoną wersję usługi Muzyka na czekanie - teraz z możliwością ustawienia własnego utworu.



Aby ustawić w usłudze własny utwór, należy wejść na stronę multimedia.playmobile.pl, wybrać zakładkę Muzyka na czekanie i kliknąć Włącz swoją Muzykę na Czekanie. Następnie zostaniemy poproszeni o zalogowanie, po czy możemy skorzystać z poniższego odtwarzacza:




muzyka na czekanie play

Po wczytaniu własnego pliku możemy zaznaczyć interesujący nas fragment utworu, który ma być użyty w usłudze. Ustawienie własnego utworu kosztuje 2 zł z VAT, a abonament za usługę Muzyka na czekanie to 2 zł z VAT za miesiąc.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~  2010-08-05 13:47:26  host: t02-03.opera-mini.net

    Własny utwór. Fajnie. Nagram siebie jak przeklinam i wstawie. A co nie moge?

  • 1

    11. ~  2010-08-05 13:49:26  host: t02-03.opera-mini.net

    c.d. 10 albo przemówienie Adolfa Hitlera. A co nie moge?

  • 0

    12.  2010-08-05 14:09:10

    Mnie też to denerwuje... Często dzwonię do kumpla i też ma tą usługę i zawsze na początku rozmowy mówię mu żeby to wyłączył :)

  • 0

    13.  2010-08-05 14:19:22

    Ja mam podobnie z jednym znajomym. Nie wiem, co to za muzyczka, ale ja zawsze odnosze wrazenie, ze dodzwonilem sie do.. kuzni :o

  • 0

    14.  2010-08-05 14:25:23

    Poza tym nalezy miec troche wyczucia w doborze utworu, bo to, co komus wydaje sie zabawne i moze byc dobre dla przyjaciol o podobnych gustach nie musi byc dla pozostalych i bedzie odbierane tak, jak to opisal PLAY. Tym bardziej jesli odbiera sie rowniez telefony od osob obcych, z instytucji itp. W Erze (w Play nie wiem) mozna ustawiac rozne muzyczki dla poszczegolnych numerow, ale ustawienie "sialala" dla wszystkich nie swiadczy najlepiej o osobie, do ktorej sie dzwoni.

  • 1

    15. ~blablabla  2010-08-05 14:36:19  host: 94.254.215.99

    Dziwna sprawa, ale żadem z moich znajomych mających jakiekolwiek pojecie o muzyce nie ma tej czy innej muzyki na czekanie. Przypadek? Co do usługi to dobrze że można ustawić własny utwór. Powiększa to szanse na usłyszenie "normalnego" kawałka w słuchawce.

  • 0

    16. ~samuell  2010-08-05 15:45:25  host: abbr11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nikt nie lubi słuchać dennych melodyjek marnej jakości, zwłaszcza wielbiciele muzyki. A część społeczeństwa na na tyle podły charakter, że ustawi sobie Czesia śpiewającego gorzkie żale albo alleluja. Play niech włącza bardziej przydatne usługi.

  • 0

    17. ~  2010-08-05 18:31:06  host: t10-03.opera-mini.net

    A ja sobie wstawie wlasny tekst: marketingowcy i firmy windykacyjne won! :-)

  • 0

    18. ~fan  2010-08-05 19:16:56  host: 87-205-95-226.adsl.inetia.pl

    Już wgrałem zawołanie Franca Murera (Linda w filmie "Psy") cytuję: wyp****lać !!!

  • 0

    19. ~sq  2010-08-05 20:28:44  host: 77-255-98-52.adsl.inetia.pl

    a jak dla mnie jest ok, przynajmniej nie trzeba się ograniczać do tych beznadziejnych nie rzadko kawałków tylko można własny wstawić :)

  • 0

    20. ~  2010-08-05 20:54:11  host: t19-12.opera-mini.net

    lipna zbedna usluga ale nie dla opów.mirekb

  • 0

    21.  2010-08-05 22:50:06

    antago@ Nie to że nie lubię tej melodii, tylko to raczej na biesiadę się nadaje a nie na sygnał połączenia ;)

  • 0

    22. ~wodafone  2010-08-06 13:27:00  host: public-gprs104373.centertel.pl

    Oczywiście to cholerstwo nie działa - jak cały play. Po wrzuceniu mp3 na samym końcu otrzymamy prześwietny Playowy komunikat o błędzie. Autoryzacja hasłem smsowym nie powiodła się. po 5 razie na Firefoxie i IE dałem sobie spokój...

  • 0

    23. ~belong  2010-08-06 14:19:34  host: aavh240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play ostatnio wypuszcza tak beznadziejne usługi, że może startować w konkursie na najbardziej beznadziejna usługę forever: melodyjki sryjki. Czekam na oficjalny komunikat o poprawie sieci.

  • 0

    24. ~Mam pytanie  2010-08-07 00:55:59  host: abqw123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak długi można ustawić utwór? Minutę, czy 30 sekund? Pozdrawiam.

  • -1

    25. ~Antek  2010-08-07 10:16:28  host: 77-255-248-43.adsl.inetia.pl

    @22 A co w Play dobrze działa ? hehehe chyba mało co a jeśli już to i tak nie tak jak powinno. Już od dawna wiadomo że Play oferuje nie dokończony produkt. A te granie na czekanie. Hehehe kosztuje tyle samo co u konkurencji. Żadna mi łaska.

  • 0

    26.  2010-08-17 13:29:49

    *22 wodafone. Potwierdzam problem. Zgłosiłem to do Działu Obsługi Klienta (przez play24). Ciekawy jestem czy Play będzie potrafił rozwiązać ten problem. Na razie jestem pozytywnie zaskoczony, bo miałem kontakt telefoniczny ze strony Play-a. Była przeprowadzona rozmowa na temat tego problemu, po czym kazali czekać na rozwiązanie problemu. Ogólnie byłem bardzo pozytywnie zaskoczony (w piątek wieczorem napisałem zgłoszenie, w poniedziałek około godziny 10 rano telefon z BOK). Konsultant poinformował mnie, że problem powinien być rozwiązany do 5 dni roboczych. Muszę pochwalić możliwość zgłaszania problemów przez play 24, dlatego że wszystko jest czytelnie i jasno napisane (poziom na którym znajduję się zgłoszenie: zarejestrowane, rozpatrywane itd.). Znajduje się też treść naszego zgłoszenia. To wszystko sprawia, że nie musimy wydzwaniać po BOK, tylko wystarczy zerknąć na play24 i wszystko będzie jasne dla nas. Pozdrawiam

  • 0

    27. ~monisiaMD  2014-10-02 15:05:05  host: ip-91.231.20.236.potel.pl

    prosze mi znaleść gdzie to jest wstaw własną muzyke na czekanie u mnie wyświetla się tylko proponowane utwory ??

  • 0

    28. ~monisiaMD  2014-10-02 15:09:48  host: ip-91.231.20.236.potel.pl

    http://tlp.is/43k
    gdzie to niby jest kiedyś wiem że było

  • 0

    29. ~  2014-10-02 15:10:59  host: ip-91.231.20.236.potel.pl

    http://tlp.is/43k

Dodaj swoją opinię