telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: własny utwór w "Muzyce na czekanie"

Play: własny utwór w "Muzyce na czekanie"

LuiN 5 Sierpnia 2010 11:28

2 0
Play udostępnił swoim klientom ulepszoną wersję usługi Muzyka na czekanie - teraz z możliwością ustawienia własnego utworu.

Aby ustawić w usłudze własny utwór, należy wejść na stronę multimedia.playmobile.pl, wybrać zakładkę Muzyka na czekanie i kliknąć Włącz swoją Muzykę na Czekanie. Następnie zostaniemy poproszeni o zalogowanie, po czy możemy skorzystać z poniższego odtwarzacza:



Po wczytaniu własnego pliku możemy zaznaczyć interesujący nas fragment utworu, który ma być użyty w usłudze. Ustawienie własnego utworu kosztuje 2 zł z VAT, a abonament za usługę Muzyka na czekanie to 2 zł z VAT za miesiąc.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     


Dodaj do:
w sumie: 26
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~j23  2010-08-05 12:13:21  host: ip-217-250.ists.pl

    @antago Wystarczyłoby realizować to na poziomie telefonu, który podczas sygnału oczekiwania na połączenie puści na głośnik jakiś bit. Kwestia software'owa, nie sieciowa, ale i tak kłopotliwa, bo trudno aplikacjom dostać się do instrukcji modułu odpowiadającego za realizację połączenia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    8. ~gosc  2010-08-05 12:56:44  host: d79-110.icpnet.pl

    do antago: w erze nie ma takiego problemu, wybierasz jaki sygnal ma byc przypisany do danego numeru ktory do ciebie dzwoni, nie wiem jak jest w play

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    9.  2010-08-05 12:58:55

    To to jeszcze nic, dzwoniłem też do jednej osoby z ogłoszenia a tam: Sialala Mietek na organkach gra, usiasiusia...sialala.. myślałem że padnę :-D. Moim zdaniem jest to zbyteczna usługa, nikt nie zwraca na nią uwagi jak ktoś do nas dzwoni...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~  2010-08-05 13:47:26  host: t02-03.opera-mini.net

    Własny utwór. Fajnie. Nagram siebie jak przeklinam i wstawie. A co nie moge?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    11. ~  2010-08-05 13:49:26  host: t02-03.opera-mini.net

    c.d. 10 albo przemówienie Adolfa Hitlera. A co nie moge?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2010-08-05 14:09:10

    Mnie też to denerwuje... Często dzwonię do kumpla i też ma tą usługę i zawsze na początku rozmowy mówię mu żeby to wyłączył :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13.  2010-08-05 14:19:22

    Ja mam podobnie z jednym znajomym. Nie wiem, co to za muzyczka, ale ja zawsze odnosze wrazenie, ze dodzwonilem sie do.. kuzni :o

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14.  2010-08-05 14:25:23

    Poza tym nalezy miec troche wyczucia w doborze utworu, bo to, co komus wydaje sie zabawne i moze byc dobre dla przyjaciol o podobnych gustach nie musi byc dla pozostalych i bedzie odbierane tak, jak to opisal PLAY. Tym bardziej jesli odbiera sie rowniez telefony od osob obcych, z instytucji itp. W Erze (w Play nie wiem) mozna ustawiac rozne muzyczki dla poszczegolnych numerow, ale ustawienie "sialala" dla wszystkich nie swiadczy najlepiej o osobie, do ktorej sie dzwoni.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    15. ~blablabla  2010-08-05 14:36:19  host: 94.254.215.99

    Dziwna sprawa, ale żadem z moich znajomych mających jakiekolwiek pojecie o muzyce nie ma tej czy innej muzyki na czekanie. Przypadek? Co do usługi to dobrze że można ustawić własny utwór. Powiększa to szanse na usłyszenie "normalnego" kawałka w słuchawce.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~samuell  2010-08-05 15:45:25  host: abbr11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nikt nie lubi słuchać dennych melodyjek marnej jakości, zwłaszcza wielbiciele muzyki. A część społeczeństwa na na tyle podły charakter, że ustawi sobie Czesia śpiewającego gorzkie żale albo alleluja. Play niech włącza bardziej przydatne usługi.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~  2010-08-05 18:31:06  host: t10-03.opera-mini.net

    A ja sobie wstawie wlasny tekst: marketingowcy i firmy windykacyjne won! :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~fan  2010-08-05 19:16:56  host: 87-205-95-226.adsl.inetia.pl

    Już wgrałem zawołanie Franca Murera (Linda w filmie "Psy") cytuję: wyp****lać !!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~sq  2010-08-05 20:28:44  host: 77-255-98-52.adsl.inetia.pl

    a jak dla mnie jest ok, przynajmniej nie trzeba się ograniczać do tych beznadziejnych nie rzadko kawałków tylko można własny wstawić :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~  2010-08-05 20:54:11  host: t19-12.opera-mini.net

    lipna zbedna usluga ale nie dla opów.mirekb

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21.  2010-08-05 22:50:06

    antago@ Nie to że nie lubię tej melodii, tylko to raczej na biesiadę się nadaje a nie na sygnał połączenia ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~wodafone  2010-08-06 13:27:00  host: public-gprs104373.centertel.pl

    Oczywiście to cholerstwo nie działa - jak cały play. Po wrzuceniu mp3 na samym końcu otrzymamy prześwietny Playowy komunikat o błędzie. Autoryzacja hasłem smsowym nie powiodła się. po 5 razie na Firefoxie i IE dałem sobie spokój...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~belong  2010-08-06 14:19:34  host: aavh240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play ostatnio wypuszcza tak beznadziejne usługi, że może startować w konkursie na najbardziej beznadziejna usługę forever: melodyjki sryjki. Czekam na oficjalny komunikat o poprawie sieci.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~Mam pytanie  2010-08-07 00:55:59  host: abqw123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak długi można ustawić utwór? Minutę, czy 30 sekund? Pozdrawiam.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    25. ~Antek  2010-08-07 10:16:28  host: 77-255-248-43.adsl.inetia.pl

    @22 A co w Play dobrze działa ? hehehe chyba mało co a jeśli już to i tak nie tak jak powinno. Już od dawna wiadomo że Play oferuje nie dokończony produkt. A te granie na czekanie. Hehehe kosztuje tyle samo co u konkurencji. Żadna mi łaska.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26.  2010-08-17 13:29:49

    *22 wodafone. Potwierdzam problem. Zgłosiłem to do Działu Obsługi Klienta (przez play24). Ciekawy jestem czy Play będzie potrafił rozwiązać ten problem. Na razie jestem pozytywnie zaskoczony, bo miałem kontakt telefoniczny ze strony Play-a. Była przeprowadzona rozmowa na temat tego problemu, po czym kazali czekać na rozwiązanie problemu. Ogólnie byłem bardzo pozytywnie zaskoczony (w piątek wieczorem napisałem zgłoszenie, w poniedziałek około godziny 10 rano telefon z BOK). Konsultant poinformował mnie, że problem powinien być rozwiązany do 5 dni roboczych. Muszę pochwalić możliwość zgłaszania problemów przez play 24, dlatego że wszystko jest czytelnie i jasno napisane (poziom na którym znajduję się zgłoszenie: zarejestrowane, rozpatrywane itd.). Znajduje się też treść naszego zgłoszenia. To wszystko sprawia, że nie musimy wydzwaniać po BOK, tylko wystarczy zerknąć na play24 i wszystko będzie jasne dla nas. Pozdrawiam

Dodaj swoją opinię