Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Wiosenna obniżka cen smartfonów

Play: Wiosenna obniżka cen smartfonów

LuiN 26 Marca 2015 20:45

6 4

Sieć Play przygotowała wiosenną obniżkę cen telefonów. Wiosna roztopiła ceny iPhone'ów 4s z 2011 roku i zeszłorocznych lub starszych Samsungów.



Na liście urządzeń znalazł się staruszek Apple iPhone 4S w wersji z 8, 16, 32 i 64 GB pamięci wewnętrznej, Samsung I9505 Galaxy S4, Samsung I9515 Galaxy S4 VE, Samsung Galaxy Camera, Samsung Galaxy S5 mini, najwydajniejszy spośród wymienionych Samsung Galaxy Alpha i dziecięcy LG W105 KizOn.


Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 31
  • -1

    12. ~Andrzej  2015-03-27 08:26:58  host: LeczH001-lubman.inetia.pl

    Z tej sieci już wszyscy uciekli chyba ? 3 tygodnie temu przeniosłem nr do Orange. Dostałem za 67zł ( 6 miesiecy gratis ) nielimitowane + 2 giga i telefon Sony Z3 za 570zł . Play oferował mi to telefon za 1500zł w abonamencie za 80zł. Play z takimi cenami idzie na dno .

  • 0

    13. ~KUL  2015-03-27 08:32:52  host: 89-68-53-246.dynamic.chello.pl

    @12 niech uciekają. Już teraz LTE w play działa a w orange ..... Ale im więcej będzie emigrantów tym lepiej będzie to chodziło. BTW - znajdź mi ofertę internetu SIM only z pakietem 100GB miesięcznie w LTE za 12zł :):). Ja w play mam. Do tego modem LTE i net niemal za free. DL 40 / UL 20 Mbit.

  • 0

    14.  2015-03-27 08:33:11

    @12 pewnie są szczęśliwi bo pozbyli się kolejnego wrzoda. Prawda jest taka, że jak komuś zależy na dobrej ofercie to bierze sam sim. Za nielimitowane +2GB netu miesięcznie płacić 67 pln to trzeba być niezłym łosiem.

  • 0

    15. ~Andrzej  2015-03-27 08:38:06  host: LeczH001-lubman.inetia.pl

    @14 . Z telefonem który w najtańszym sklepie kosztuje 1700zł . Czyli po odliczeniu kosztów telefonu ja płace około 20zł za nielimitowane . I kto tu jest łosiem :)
    @13. Ale mnie internet nie jest potrzeby . Kupowałem-przenosiłem abonament telefoniczny gdybyś nie zauważył .

  • 0

    16. ~andrju  2015-03-27 08:47:42  host: 212.160.172.84

    @15 nie dyskutuj z nimi to playowi szczekacze, myśla ze jak bedzie mniej klientów to net bedzie lepiej chodził a oferty bedą coraz tańsze.... to są jelenie z podstawówki którym mama daje raz w tygodniu 5 zł na doładowanie. Wszystko co darmocho.... to ichniejszy eden. Choć zamknięty hermetyczny świat bardziej przypomina mi baniak z edenu niż raj. Pani Gaj tworzy histori i LTE-raj. Gruszka czy pietruszka to i tak wytwory badylorza który co miesiac siega głębiej w kieszeń by wyżywić bande darmozjadów playozy. A moze gruszka sie boi że roznąca mydlana bańka pęknie a on sam wpadnie jak śliwka w kompot.

  • 1

    17. ~Tech-nick  2015-03-27 09:14:51  host: n08-03-03.opera-mini.net

    @9.- Ty naprawdę nie rozumiesz, czy tylko udajesz? Co to do diaska ma obchodzić klienta, że firma Apple w przypadku iPhone 4 s (ale nie tylko tego ich modelu dotyczy problem) nie nadążyła za rozwojem technologicznym oraz zmieniającymi się oczekiwaniami urzytkowników, przez co nie potrafiła dostosować wydajności ogniwa do zapotrzebowania urządzenia na energię?!! Przecież wiadomo, że wyposażenie, funkcje, a także oczekiwania klientów wobec telefonów komórkowych (a później smatrfonów) zmieniają się w czasie i to co wczoraj było odpowiednie, dziś już jest niewystarczające. Apple nie znało tej kwestii? - tak prostej przecież jak przysłowiowa budowa cepa :-)

  • -1

    18. ~Darek  2015-03-27 09:24:02  host: apn-46-76-57-122.dynamic.gprs.plus.pl

    @2 dobre :-), @5 to tez dobre :-) @16 niepotrzebnie się unosisz, to tylko rozmowa o przeszłości w czasie teraźniejszym.

  • 0

    19. ~nico  2015-03-27 09:56:20  host: 78.11.162.12

    Ciekawe po co podają ceny iphone 4s 16,32,64 gb, i tak nie można ich zamówić....

  • -1

    20.  2015-03-27 10:27:08

    Po to, abyś się zaciekawił /zainteresował ofertą - a nuż dasz się namówić na inny smartfon...

  • 2

    21. ~Adi  2015-03-27 10:34:16  host: user-94-254-133-96.play-internet.pl

    Abdrzej - kolego gdzie ty masz z3 za 570pln jak mi wychodzi 919, no chyba ze masz jakies wieksze przywileje w tej sieci :D

  • -2

    22.  2015-03-27 10:47:56

    @21 Podnieśli ceny (bo było za dużo chętnych przenieść się z Play). Orange często zmienia ceny, a jeszcze częściej dostępność. Polecam odpowiednie wątki na forum.

  • -2

    23.  2015-03-27 10:51:28

    21). Zapewne doliczył pół roku gratis. Albo zmiana cen - jak kolega wyżej wspomniał.

  • -1

    24. ~DADIDADI  2015-03-27 11:18:35  host: 212.160.172.84

    @Adi a moze telesales? moze ktoś obniżył cene o 200-300 PLN? może zamiast internetowych 3 miesięcy ktoś dał mu 6 miesięcy? a moze trafił na wyprzedaż? bo rozumiem że na bieżąco znasz wszystkie oferty z cennikami wszystkim MNO/MNVO

  • 1

    25. ~mila  2015-03-27 11:23:39  host: 212.160.172.84

    nowy cennik w orange od dzisiaj... było Z3 599 a teraz 1049

  • 1

    26. ~gość  2015-03-27 11:27:18  host: host-80-238-106-115.jmdi.pl

    i za tą cenę telefonu dostałeś nawet gratis w postaci beznadziejnego brandu orange:)

  • 2

    27. ~Joey  2015-03-27 11:35:21  host: 81.219.84.18

    @26 simlocka i wybebeszony telefon

  • -2

    28. ~Andrzej  2015-03-27 12:32:14  host: LeczH001-lubman.inetia.pl

    Nie wiem ile kosztuje dziś Z3. 2 tygodnie temu podczas przenoszenia abonamentu z Play dostałem ten telefon za 579zł w abonamencie za 89zł i 6 miesiecy gratis. Średnia miesięczna wychodzi mnie 67zł. Wczoraj przenosiłem ojcu telefon z t-mobile . 499zł S5 , 6 miesiecy gratis , oraz dodatkowo 20zł upustu od ceny abonamentu za telefon stacjonarny w orange i neostradę. Co daje mu 45zł / miesiąc.

  • -2

    29. ~Andrzej  2015-03-27 12:45:18  host: LeczH001-lubman.inetia.pl

    PS
    telefony nie są znaczone logo orange.

  • 2

    30. ~pablosox1234  2015-03-27 13:18:41  host: 213-238-76-100.adsl.inetia.pl

    Trzeba być łosiem żeby być w ogóle w takiej sieci jak Orange i jeszcze płacić abo za 67 zl i do tego tel za prawie 600 złoty.Skad biorą się takie jelenie??Jakos Orange chyba najgorsza ze wszystkich sieci.Play może nie porywa ale się rozwija i ma lepsze oferty cenowe bez telefonu.

  • 1

    31. ~gimikimis  2015-03-27 15:12:46  host: apn-31-0-1-68.dynamic.gprs.plus.pl

    telefony w sieci Play są drogie :( ale jeśli chodzi o abonament ceny są ok :) w innych sieciach wymiana głupiej karty sim wynosi od 25zł lub więcej , chcesz przedłużyć umowę płacisz aktywację , masz problem nie rozwiążesz go - tak jest w innych sieciach i ta obsługa - beznadzieja.
    wolę więcej zapłacić za telefon i mieć mniejsze koszta z korzystania z usługi !!!

Dodaj swoją opinię