Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: wiosenna muzyka na czekanie

Play: wiosenna muzyka na czekanie

LuiN 10 Marca 2010 20:12

0 0
Od 11. do 24. marca Play prowadzić będzie kampanię SMS-ową Wiosna w Muzyce. W ramach promocji klienci ofert mix i na kartę będą mogli uzyskać darmową usługę Muzyka na czekanie.

Aby odebrać promocyjny, wiosenny utwór należy wprowadzić z klawiatury telefonu kod *111*19*1# i nacisnąć "zadzwoń". Tutaj jednak mała uwaga - bezpłatna aktywacja usługi obowiązuje tylko do 24. marca, a od kwietnia za usługę pobierana jest standardowa opłata czyli 2 zł za miesiąc korzystania.


Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • -1

    16. ~rene  2010-03-11 09:17:36  host: dox105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No za darmo tydzień, a potem kaska leci za jakieś słabe pioseneczki...nic ciekawego

  • 1

    17. ~  2010-03-11 10:04:38  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    krązą plotki ze wprowadza na urodziny fresha minuty do UE za doladowanie lub obnizą cennik minut do UE

  • -2

    18. ~rene  2010-03-11 10:10:06  host: dox105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 17 - no nieładnie, Play miałoby kopiowac pomysły Heyah? chyba fani fioletowej sieci by im tego nie darowali :)

  • 2

    20. ~  2010-03-11 10:32:26  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    do 18 czy ktos ci kaze uzywac play uzywaj co chcesz to wolny kraj

  • -2

    21. ~rene  2010-03-11 10:54:02  host: dox105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 20 - nawiązałem do lamentów Playowców, że Heyah kopiuje pomysły Fresha..

  • 1

    23.  2010-03-11 10:55:04

    19: i dlatego właśnie czasowo przeniosłem jeden numer do mbank mobile na stawkę 19gr/min bo widzę że PLAYowi przyjdzie to chyba dość ciężko zrobić taką obniżkę o 10grosików ;]

  • -1

    24.  2010-03-11 11:03:07

    granie na czekanie - kolejna niepotrzebna bzdura dla *** a żeby jeszcze za to płacić ...

  • 1

    25.  2010-03-11 11:05:13

    Poziom komentarzy jak na Onecie. Jest tu jakiś moderator który usunął by te bluzgi i wywody gimnazjalistów z opery mini?

  • -1

    26.  2010-03-11 11:08:48

    dla g ó w n i a r z y napisałem, to nie jest wulgarnie

  • 1

    27.  2010-03-11 11:11:44

    a może jest

  • 0

    28.  2010-03-11 11:12:30

    w każdym bądź razie nie jest to profesjonalna usługa, tylko przeszkadza, a starsze osoby często dezorientuje

  • 1

    29. ~  2010-03-11 11:13:43  host: t14-09.opera-mini.net

    24 Bzdura jest Twoj komentarz. Panu juz podziekujemy.

  • 1

    30. ~  2010-03-11 11:15:55  host: t14-09.opera-mini.net

    28 przeciez nikt ci nie każe uruchamiać tej usługi. Moze Cie to zdziwi,ale ona nie jest obowiązkowa.

  • 0

    31. ~pytacz  2010-03-11 11:26:56  host: 188.33.150.165

    a czy jest możliwość u jakiegoś operatora zainstalowanie "własnej" muzyki,. czy własnego nagrania w funcji muzyka na czekanie?

  • 1

    32. ~marketing  2010-03-11 11:37:51  host: 109.243.63.115

    propozycja dla Play: wprowadźcie "nagranie na czekanie" choćby w biznesowych ofertach, bo domigracji dobry argument marketingowy to będzie, ja przeniosę nawet kilkanaście telefonów - pewno "jeszcze ktoś się skusi", bo choćby nagranie "Tu firma taka a taka poroszę czekać, czy jesteśmy czynni od..do"

  • 0

    33.  2010-03-11 17:23:51

    @31 swojej niestety nie ale u innych operatorów jak np. w Erze masz naprawdę masę utworów do wyboru. Wg mnie Play spóźnił się kolejny raz z tą ofertą a przechodzenia minut dalej nie ma....

  • 0

    34. ~n  2010-03-11 19:33:02  host: 131.red-212-170-100.staticip.rima-tde.net

    muzyka na czekanie? jeżeli to ma być czekanie na porządny zasięg w Play to raczej 'koncert na czekanie' (i to nie jeden;)

  • 0

    35. ~ziomek13  2010-03-11 21:28:06  host: aece31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w koncu powinni wprowadzic usluge "utwor na zyczenie" i place podwojnie a badziew darmowy mnie nie intteresuje nawet jak mi doplacą; kilka razy probowalem kupic utwor ktory jest wszedzie za wyjatkiem playa

  • 0

    36. ~jdgh  2010-03-12 00:54:42  host: 109.243.63.115

    Ja zdecydowanie jestem za propozycją 31. i 32. czyli krótkie nagranie na czekanie, inaczej nawet za darmo mnie nie interesuje, bo to naprawdę dość prymitywny zabieg dla biznesowych dzwoniących do mnie i nawet raczej niepożądany, a o ile dobrze słyszałem Play chce dotrzeć do mnie (o ile interesuje Play przeniesienie do mich moich 16 aktywacji z Ery, to takie unikatowe rzeczy powinni robić, mam już dwa w u Nich, ale przy okazji internet mają zdecydowanie wolniejszy od Plusa, tu też dla biznesowych internet na poziomie prędkości, to też marnie).

  • 0

    37. ~ggggggggg  2011-02-05 18:57:09  host: myt74.internetdsl.tpnet.pl

    gg

Dodaj swoją opinię