Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Wiedźmin 3 gratis w Formule Mix

Play: Wiedźmin 3 gratis w Formule Mix

LuiN 3 Sierpnia 2015 13:47

3 11

play mix wiedzmin Od 3 sierpnia klienci, którzy wybiorą ofertę Formuła Mix 60 w sklepie internetowym Play otrzymają gratis grę Wiedźmin 3: Dziki Gon.



Gra dystrybuowana jest w formie kodu, który zrealizować można na platformie GOG (gra w wersji dla komputerów PC). Promocja dotyczy oferty Elastyczna Formuła MIX 60 wraz z HTC Desire 610 za 1 zł, z pierwszymi 12 doładowaniami po 60 zł oraz kolejnymi: 12 po 120 zł lub 24 po 60 zł.




W ramach akcji sieć przygotowała 150 kodów promocyjnych, które otrzymać można do 3 listopada lub do wyczerpania zapasów. Promocja obowiązuje wyłącznie na stronie Play.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: wiedźmin | play | formuła mix elastyczna

w sumie: 27
  • -3

    8.  2015-08-03 15:19:57

    Pozolę sobie zacytować panią Piotrowską-Oliwa: Play staje się telekomunikacyjnym molochem. I taka jest prawda, było W3 teraz jest W4 a Play musi jeszcze dodatkowo utrzymywać celebrytów i bandę klakierów który dobrze piszą na formach i stronach typu Telepolis żeby ci mniej zorientowani dalej wierzyli w bajki że play ma super ofertę.

  • 2

    9. ~  2015-08-03 15:22:00  host: user-94-254-208-118.play-internet.pl

    @8
    tu na temat kto i ile wydaje na reklamę: http://tlp.is/71w
    Jak widać Orange nie dość, że najgorsza jakość to i najwięcej wydają na reklamę. Karolak kosztuje.

  • -1

    10. ~user_delete27  2015-08-03 15:39:05  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    Ilość plusów i minusów pod tym newsem wyraźnie dokumentuje ilu klakierów play tutaj siedzi. A teraz merytorycznie proszę - play przebija virgin czy chociażby nju swoimi ofertami? Dostałem tyle minusów to chciałbym żeby ktoś mi udowodnił że jestem w błędzie i to play ma najlepszą ofertę. A może ceny telefonów mają najlepsze? Mają cokolwiek najlepsze?

  • -1

    11.  2015-08-03 15:40:57

    @10 nie dziw się :) nad kreowaniem wizerunku play w sieci pracuje masa osób. Jakbyś zobaczył wpisy z niewidocznej części forum play gdzie dostęp mają tylko moderatorzy to włosy stanęły by Ci dęba :)

  • 3

    12. ~Liwiusz  2015-08-03 18:24:48  host: ip-37-248-255-97.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    @Dziadek - przebija, ale trzeba być mądrym. Od dłuuugiego czasu żyję tylko z doładowań +70%, +100 itp. i Nie dość, że wydaję nie więcej jak 25zł miesięcznie na telefon, to jeszcze mam 160zł skarbonki.

  • -2

    13. ~user_delete27  2015-08-03 18:32:21  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    @12 zauważ jednak że ostatnio środki z promocyjnych doładowań trafiają na konto promocyjne, a nie jak bywało wcześniej - na główne. Środki z konta promocyjnego wliczają się w limit wydatków w mini maxie? Bo jeżeli nie to raczej kiepsko wygląda to przebijanie.

  • 2

    14. ~Liwiusz  2015-08-03 18:39:39  host: ip-37-248-255-97.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Wiem o koncie promocyjnym i w niczym nie zmienia to faktu, że środki są normalnie wykorzystywane na rozmowy i smsy, które to wliczają się w limity 29/9 w minimaksie.

  • 2

    15. ~Liwiusz  2015-08-03 18:56:28  host: ip-37-248-255-97.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    ...cd - oczywiście są czasem przypadki skrajne - typu jak ktoś koniecznie potrzebuje 10gb, to w play w minimaksie go to tanio nie wyjdzie, ale jeśli mówimy o typowym używaniu telefonu (voice/sms no limit i 1-3gb neta), to play wspomagany doładowaniami z bonusami przebija w praktyce inne oferty.

  • -2

    16.  2015-08-03 20:31:51

    Zobowiązanie na 3 lata po 60 zł. miesięcznie za grę wartą 120 zł. + marny telefon ? Zarzucili wędkę na frajerów. Chyba że szukają sponsorów którzy opłacą promocję MiniMaxa ;) ? Widać pieniądze muszą się zgadzać i z jednych zdzierają a innym dają super promocję.

  • 2

    17.  2015-08-03 20:56:36

    ja tam mam RBM Energy i nie narzekam, submarka Play, za cene samych rozmów z MiniMaxa mam wszystko :)

  • -2

    18.  2015-08-03 21:00:35

    Gdzie w RBM Energy wszystko jest za 0 zł. ? Kody z puszek RedBulla ? Jak mi się konto promocyjne skończy to migruje z nienaruszonym kontem głównym do Energy ;)

  • 2

    20. ~Fresh Prince  2015-08-04 09:18:43  host: ip145.net72.elektrosat.pl

    @2 czy oferta 49.99 S.Unlimited gdzie masz dosłownie wszystko jest aż tak zła ?
    Umówmy się jak bierzesz telefon z abonamentem to zawsze będziesz Lemingiem z którego wysysają hajs.
    50 dych to nie jest tak dużo.
    A opłata jest adekwatna do otrzymywanych usług.
    Nic nie ma za darmo na tym świecie . Ale i tak znajdzie się malkontent jak ty który chce mieć wszystko za free.
    Czy jak idziesz do sklepu po chleb kłócisz się o to ze kosztuje 3 zł czy po prostu grzecznie płacisz i wychodzisz ?
    Zastanów się nad tym.

  • -2

    21. ~cynizmus  2015-08-04 09:44:40  host: LeczH001-lubman.inetia.pl

    @Liwiusz . Wyobraź sobie,że większość użytkowników to normalni ludzie a nie siedzący i sprawdzający kiedy można nabijać konto. Play od kilku lat zeszło na psy. Ceny za słuchawkę i abonament kosmiczne. W jakiej cenie dostaniesz w Play np Z3lub HTC one m8s ? w abonamencie full z 5giga za 60zł . Ja wiem ,bo ostatnio przeniosłem 2 nr z Play . Chcieli za Z 3 prawie 900zł gdzie w Orange zapłaciłem 299zł a za HTC 199zł ( w Play chcieli ponad 500zł ). Play już się skończył. Nich dalej zatrudniają "gwiazdy" a frajernia płaci .

  • -2

    22. ~  2015-08-04 09:58:11  host: n26-05-05.opera-mini.net

    21).
    tylko co to są za gwiazdy... jakiś wymoczek i ta blond dziewka, która wypaliła się już dawno (szatan kurdej). A tych 4 skoczków?! żenada.

  • -2

    23. ~user_delete27  2015-08-04 10:01:46  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    @20,absolutnie nie chce wszystkiego za free. Obecne ceny są śmiesznie niskie w porównaniu do tego ile płaciło się kiedyś, ale zauważ że ta oferta za 49,99 jest dostępna tylko w wersji na 24 miesiące, i to pewnie jeszcze po wyrażeniu zgód marketingowych.
    Pytasz czy jest taka zła? Oczywiście że nie, ale musiałbym być niespełna rozumu ( mówię o swoim przykładzie - roaming UE mnie nie interesuje, potrzebuję minut na US, a tego żaden duży polski operator mi nie zapewni ) żeby się na nią zdecydować skoro w nju mam to samo za 39 zł ( w innych sieciach zapewne też są tańsze oferty ) i to z umową bezterminową.

    Jeszcze raz podkreślam - oferta nie jest zła, ale ja pytałem w czym Play jest najlepszy.

  • 2

    24. ~Play4GLTE  2015-08-04 11:04:09  host: 193.201.36.42

    @dziadek186 , w MIX 30 zł za kwotę doładowania dostajemy nielimitowane rozmowy w PLAY, nielimitowane SMSy i MMSy do wszystkich sieci, 100 minut na rozmowy poza PLAY i 1 GB internetu - tu Play jest najlepszy. przy normalnym korzystaniu z telefonu to w zupełności wystarczy. podkreślam, że jest to oferta abonamentowa z TELEFONEM za 1 zł.

  • 0

    25. ~user_delete27  2015-08-04 11:16:03  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    @24 jeżeli komuś wystarcza 100 minut i 1GB to jest to dobra oferta, przyznaje. Tylko cena minuty 0,39zł po wykorzystaniu tych 100 minut trochę przeraża.

  • -2

    26. ~cynizmus  2015-08-04 11:58:27  host: LeczH001-lubman.inetia.pl

    @Play4GLTE. Piszesz o jakiś promilach abonentów-mix. Przeciętny użytkownik telefonu w Polsce płaci około 50-60zł . Orange ma w tej cenie najlepsze oferty włączając to cenę telefonu. PLAY ma ponad 30-40% drożej.
    A teraz pracownicy Play możecie minusować. Pamiętajcie jednak ,ze ludzie nie są idiotami i umieją liczyć.

  • 2

    27. ~Play4GLTE  2015-08-04 12:52:12  host: 193.201.36.42

    jeśli nie wystarczy 100 minut i 1 GB to w MIX 50 zł jest 200 min i 2 GB a w MIX 60 zł jest 300 min i 3 GB :)

  • -2

    28.  2015-08-04 13:10:45

    27 - za 50 zł z telefonem wszędzie jest więcej ;-)

Dodaj swoją opinię