Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play Widget na Androida

Play Widget na Androida

LuiN 17 Września 2010 12:59

0 0
Sieć Play przygotowała widżet na pulpit telefonów z Androidem, który pozwala na prosty dostęp do PLAY24 i multimediów.

play widget

Widżet dostępny jest obecnie w ramach testów wersji beta. Najłatwiej wyszukać można go w samym Android Market, wpisując w polu wyszukiwania frazę: play widget.

Dzięki menu PLAY24 zyskujemy szybki dostęp do informacji na temat salda konta, stanu darmowych minut czy limitu kredytowego.




Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    15. ~wosq  2010-09-17 17:31:24  host: 94.254.204.5

    rcicho @ Stan pakietu Play Online sprawdzimy : *111# i potem kolejno 1-6-2.

  • 0

    16.  2010-09-17 17:39:47

    ale shit, zainstalowałem i po sekundzie odinstalowałem. Mam na pulpicie skrót do play24.pl i dwa kody ussd.

  • 0

    17. ~Benek  2010-09-17 17:42:41  host: 87-205-155-228.adsl.inetia.pl

    Widgety obciążają niestety system dosyć znacząco. Zresztą ja wolałbym mieć pogodę czy informacje z Polski niż o tym co Play ma do napisania... Nie potrzebny bajer.

  • 0

    18.  2010-09-17 17:59:36

    15. to bardzo debilny sposób i mało wygodny, jakby nie mogli pod *108# oddzielić pakiet na Plusie i na Playu. Czasami *111# lubi paść i nie można sprawdzić.

  • 0

    19.  2010-09-17 18:11:20

    Jakieś badziewie. Wolę skróty na pulpicie.

  • 0

    20. ~  2010-09-17 18:47:21  host: t21-07.opera-mini.net

    ad 15. Wiem bo czesto sprawdzam przez *111# tylko ze w Mixturze jest jest pozniej 1, 4, 2. Liczylem ze w tym widget,cie to tez bedzie. rcicho

  • 0

    21.  2010-09-17 19:01:30

    Kormoran , jak to nie dziala , przydus displaja i dodej , nawet najstarsi gorole mowia ,ze hula na SGS:)

  • 0

    22. ~  2010-09-17 19:42:58  host: t19-01.opera-mini.net

    Niestety na Androidzie w internecie reklamy mają priorytet pod tym warunkiem Google darmowo udostępniły system

  • 0

    23.  2010-09-17 20:15:55

    Dziadostwo nie z tej ziemi

  • 0

    24. ~  2010-09-18 01:03:21  host: 178-37-116-215.adsl.inetia.pl

    @kormoran -- kolega widze ze nie ogarnal jak sie odpala widgety... przytrzymaj przycisk "home" dalej sobie poradzisz.

  • 0

    25. ~  2010-09-18 01:07:22  host: 178-37-116-215.adsl.inetia.pl

    a co do tego widgetu - dno! Wciaz nie mozna w Playu sprawdzic sobie w cywilizowany sposob pakietow danych... porazka. Cyba trzeba zmienic tego operatora bo juz mnie denerwoja. fresha tez kilka dni temu juz zepsuli...

  • 0

    26. ~  2010-09-18 09:01:57  host: t12-05.opera-mini.net

    W tel.z Symbianem po włożeniu karty sim pojawia się Ikona i niema problemu z logowanim via internet ! PLAY24 itp.

  • 0

    27. ~  2010-09-18 16:19:00  host: 77-255-113-43.adsl.inetia.pl

    tyle to i w Androidzie mozna zrobic w koncu ma on pelnoprawna przegladarke jak z desktopa... tyle ze takie kazdorazowe logowanie to porazka maksymalna.

  • 0

    28. ~rappy  2010-09-18 18:02:25  host: 94.254.237.194

    *111# działa ostatnio coraz gorzej, z zaskoczeniem czasem stwierdzam, że to menu działa i po przebrnięciu się przez wszystkie menu, docieram do przydatnej dla mnie (ile netu pozostało) informacji. Wolałbym, żeby to działało, jak widget USSD na Maemo - co jakiś czas sam wysyła zapytanie, a odpowiedź jest non stop widoczna na widgetcie. Da się?

  • 0

    29.  2010-09-18 18:16:43

    rappy , sprobuj moze "3G WatchDog" z Marketu , powinien w wiekszej czesci spelnic Twoje oczekiwania.

  • 0

    30. ~rappy  2010-09-18 19:58:22  host: 94.254.237.194

    3g watchdog jest już od dawna, niestety, przez częste wyjmowanie sim w telefonie i przekładanie jej do innych urządzeń, muszę często aktualizować jego wskaźniki

  • 0

    31.  2010-09-19 18:53:36

    Ja wychodzę z założenia że takie bajery to strata czasu. Lepiej sobie inny widget zainstalować niż widget oferowany przez operatora. On i tak przyśle smsa itp po co jeszcze będzie mi się przypominał na pulpicie telefonu :) Ale i tak takie bajerki spowalniają pracę telefonu.

  • 0

    32. ~reb.  2010-09-20 01:45:36  host: chello084010102197.chello.pl

    Może zamiast wciskać kolejne g... tylko po to żeby udawać że coś się w Play dzieje zabierzcie się za internet żeby działał a nie głównie nie działał.

  • 0

    33. ~p  2010-09-20 17:24:36  host: user-109-243-120-183.play-internet.pl

    nie ma tego dzisiaj już? Nie mogę znaleźć w markecie.

  • 0

    34. ~Antonio  2010-09-20 19:15:46  host: 77-255-247-226.adsl.inetia.pl

    Nie no faktycznie, taki bajer obciążający oprogramowanie naszego telefonu i to jeszcze od operatora to nie jest jakiś super wynalazek. Lepiej sobie odpuścić i to jeszcze jak piszą niektórzy że wykonanie pozostawia dużo do życzenia...

Dodaj swoją opinię