Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Weź pigułkę zamiast telefonu

Play: Weź pigułkę zamiast telefonu

LuiN 27 Lipca 2015 16:59

3 9

beats collection Do oferty sieci Play weszły nowe urządzenia marki Beats, które można wybrać zamiast telefonu, w tym głośnik bluetooth Beats by Dr. Dre Pill 2.0 w kształcie pigułki.






Obok Beats by Dr. Dre Pill 2.0 (549 zł w Play na kartę, za 1 zł w planach od 59,99 zł miesięcznie), pojawiły się nowe słuchawki Beats by Dr. Dre Studio 2.0 (849 zł w ofercie na kartę, za 1 zł w planach od 79,99 zł).

Wprowadzenie nowości do cennika było też okazją do zmian cen:
  • LG F60,
  • Microsoft Lumia 640,
  • Samsung Galaxy A3,
  • Samsung Galaxy S5,
  • Samsung Galaxy S6,
  • Samsung Galaxy S6 Edge,
  • Sony Xperia T3.

  • Zobacz: Zmiany w cenniku urządzeń dostępnych w Play

    Źródło tekstu: Play, wł     
    Źródło zdjęć: f5torefresh

    Dodaj do:

    Tagi: beats | play

    w sumie: 17
    • 2

      1.  2015-07-27 17:20:02

      taa... coś czuję, że w tym tempie, coś czuję, że niedługo "pigułki" nie będą tylko tłumaczeniem. Teraz w abonamencie za 39.90 zł dostajesz dwuletni zapas pigułek na [tu_wstaw_nazwe_przypadlosci] za 1zł.
      Choć jakby się tak zastanowić, to w Orange by się przydało. Pigułki na ból głowy i uspokojenie tam byłyby niezastąpione ;p

      Do lodówek jest co prawda bliżej, ale nie zdziwie się, jak niedlugo będą sprzedawali produkty dostępne bez recepty :>

    • -1

      2. ~Fokus  2015-07-27 17:57:33  host: n23-03-05.opera-mini.net

      Telefony w Play drogie to wprowadzają do oferty co się tylko da - żeby się klient pogubił i nie zwrócił uwagi na drożyznę.

    • -2

      3.  2015-07-27 18:31:49

      Pigułka z umową na dwa lata? Gratuluję tupetu fioletowym.

    • 0

      4.  2015-07-27 18:38:23

      @1- Mam abo w Orange 1,5roku i fakt: firma jest zakręcona jak słoik smalcu na kole fortuny. Nic z nimi nie da się załatwić, nikt nic nie wie i nie jest decyzyjny (gadanie jak do obrazu), ale muszę przyznać że siec sama z siebie chodzi przyzwoicie. Nawet obecnie jestem w trakcie testowania internetu mobilnego do zastosowania domowego (gdyż "radiówka" z której mam net jest strasznie awaryjna) Router z modemem już mam, kilka SIMów do testów i skłaniam się ku Orange, najlepsze pingi, transfer i stabilność łącza, Play jest kiepski, pingi często ponad 300ms, Plus w miarę dobrze jednak nie łapie LTE więc raczej odpadnie. Jednak nie takie Orange straszne jak je malują.

    • -4

      5. ~  2015-07-27 18:45:12  host: user-46-113-133-15.play-internet.pl

      Długoterminowa umowa nie interesuje mnie, bo nie jestem masochistą. A Wy?

    • 2

      6. ~Stop dla Orange !!!  2015-07-27 19:00:38  host: 89.204.154.130

      @Hose, ja mam również abo od roku w O, tylko jak mi się skończy, przechodzę obojętnie gdzie... tylko nie abo. Od roku walczyłem z nimi, bo pierwsze 2-3 miesiące naliczali mi opłatę ( mam 400 minut w roamingu i dzwoniłem tylko i wyłącznie na numery Polskie ) za wykonanie połączenia na Polski numer, gdzie oni w systemie ( i ja też po zalogowaniu się do konta ) widzieliśmy numer np jak byłem w Niemczech to Niemiecki numer. Ale jakoś się z tego wybroniłem, w końcu przyznali mi rację, jakaś kwota do abo extra,ale numery zagraniczne widzę dalej.
      Ale kilka dni temu, okazało się, że jak konsultant dzwonił do nas w innej sprawie ( dlaczego aż 5 zł za minute rozmowy na numer Holenderski, gdzie byłem w Polsce ) a gość kuźwa mówi, że my mamy w roamingu darmowe 400 minut na zagraniczne !!! O co tu chodzi? Rok wiem, że nie mogę dzwonić na zagraniczne, gdzie nie dzwonie, a teraz się okazuje, że mogę. Masakra.

    • -2

      7. ~Triest  2015-07-27 20:10:41  host: n07-10-04.opera-mini.net

      Play zawsze chce być takie modne, celebryckie i trendy to niech sobie jeszcze wprowadzą do oferty pigułki-dopalacze. ;-) To przecież teraz takie modne i w mediach o tym głośno to będą mieli dodatkową reklamę.

    • -2

      8.  2015-07-27 21:43:35

      Ej playklakierzy, ile płacą za takie minusowanie postów? Nie uświadomili was że już teraz minusy nie powodują że posty znikają z listy?

    • -2

      9.  2015-07-27 21:59:42

      8).
      znikają, znikają, ale nie tak prostacko jak było.

    • 1

      10. ~  2015-07-28 07:16:17  host: n12-10-05.opera-mini.net

      4,ja to co ty dziś robisz zrobiłem 7 lat temu, od tamtej pory mam tylko mobilny net

    • 1

      11.  2015-07-28 09:58:47

      @6- Mi policzyli w maju zeszłego roku minutę z Niemiec do Polski za 5,5zł, po interwencji poprawili kwoty i dali jakiś tam rabat, fakt że nie mam pakietu roamingu, ale 5,5zł/minutę chyba sobie gdzieś wyśnili. Tak jak pisałem, oni tak mają i już. Żona ma pakiet z 400 minutami w roamingu i gdy byliśmy w Anglii w czerwcu działało jej prawidłowo, nic nie doliczyli do rachunku. Ogólnie też rozglądam się za tańszą ofertą więc prawdopodobnie w styczniu zmienię sieć jednak jak pisałem wcześniej nie mogę złego słowa powiedzieć na działanie samej sieci tego operatora.

    • 1

      12.  2015-07-28 10:21:04

      @10- Siedem lat temu mieszkałem w Poznaniu i miałem kablówkę ;-)

    • -1

      13.  2015-07-28 12:06:12

      Ten sprzęt jest naprawdę wart swojej ceny?

    • -1

      14. ~Misiek  2015-07-28 15:09:14  host: 89-70-96-78.dynamic.chello.pl

      @13 - nie jest. Są na rynku o wiele lepsze w podobnej cenie. Nie mówię tu o żadnej taniej chińszczyźnie.

    • 0

      15. ~bob  2015-07-28 20:31:47  host: 78.10.52.156

      czy ja jestem jeleń czy jeszcze znajdzie się parę innych ? od 1,5 miesiąca chcę przedłużyć umowę na pakiet rodzinny przy czterech nr telefonów .PIĘĆ rozmów przez telefon i za każdym razem słyszę "oddzwonimy do pana jutro" . może play bankrutuje ? daję sobie i nierobom jeszcze dwa-trzy dni i przechodzę do plusa . z chęcią poczytam jak ktoś ma to samo .
      NI CHOLERY NIE ROZUMIEM !!!!!!

    • 0

      16.  2015-07-28 21:34:34

      @15- Nie martw się, ja rezygnowałem z Play 1,5 roku temu, żona pół roku temu, pod koniec umowy prosiłem ich o ofertę przedłużeniową, nic nie odpisali. Z ofertą przedłużeniową dzwonili do nas po jakimś miesiącu po przeniesieniu numeru, mówię do gościa czy wie że już od pewnego czasu ten numer jest w innej sieci, był bardzo zdziwiony, mówi że sprawdzi, po sprawdzeniu przyznawał że faktycznie ten numer działa już w innej sieci więc nie ma nic dla mnie. Tak to niestety działa. A zaraz ktoś powie że Play to nr1.

    • 0

      17. ~chacha  2015-07-28 21:51:00  host: aaic121.neoplus.adsl.tpnet.pl

      @Hose Podobnie było w moim przypadku. Kosultantka Play zadzwoniła do mnie z ofertą, gdy już ponad miesiąc miałem numer w innej sieci.

    Dodaj swoją opinię