Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: weekendowa promocja na Motorolę RAZR

Play: weekendowa promocja na Motorolę RAZR

Q! 16 Grudnia 2011 16:26

0 0
motorola razrPlay przygotował weekendową promocję, dzięki której można nabyć telefon Motorola RAZR w znacznie niższej cenie.

W dniach od 16. do 19. grudnia cena Motoroli RAZR została obniżona w sklepie internetowym operatora o 500 zł. Aby z niej skorzystać, należy wybrać taryfę All Inclusive MAX. Szczegóły oferty znaleźć można pod tym adresem.

Motorola RAZR oferuje ekran o przekątnej 4,3 cali i rozdzielczości qHD (540 x 960 pikseli), transmisję danych w technologii HSPA+, 8 Mpix aparat fotograficzny oraz jedną z najcieńszych na rynku obudowę o grubości 7,1 mm.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    15. ~rrr  2011-12-16 23:30:55  host: host-89-230-177-131.gdynia-laczpol.mm.pl

    dla mnie bezpiecznie nie brzmi szajsung. FAkt ze ceny smartfonów w playu są jakieś kosmiczne teraz, właśnie się zastanawiam czy nie przejść do orange :(. PS.Motki czy możliwe jest po podłączeniu motki do TV (hdmi) odtwarzanie z komputera filmu na TV poprzez motkę - dlna (z napisami)? ktoś może się tak bawił ?

  • 1

    16. ~  2011-12-17 05:03:34  host: host-89-229-130-72.chelm.mm.pl

    Q!, a ile ma w najgrubszym miejscu?

  • -2

    17. ~stz  2011-12-17 06:36:32  host: 93-186-31-80.rdns.blackberry.net

    Orange użył desperackiego kroku i wystawia telefony na allegro. Na pierwszy rzut oka cena nowego telefonu jest rewelacyjna jednak wczytujac się dokładniej jest to cena telefonu plus abonament. Ja już od dłuższego czasu nie biorę abonamentu z telefonem. Wolę kupić telefon na wolnym rynku. Nie chce podpisywać długiej umowy oraz mam dużo mniejszy abonament. Branie telefonu na abonament to nic innego jak zakup jego na raty. Wystarczy sobie policzyć ile nadplacamy za abonament przez okres umowy oraz ile dany telefon kosztuje na wolnym rynku.

  • 0

    18. ~  2011-12-17 08:12:40  host: z06-09.opera-mini.net

    17). No, nie ma nic za darmo, a i fony za 1zł nie istnieją tak samo ;-)

  • 0

    19. ~hmmm  2011-12-17 10:24:25  host: 89-77-142-55.dynamic.chello.pl

    w abonamencie ktory chce wziac ta motorola kosztuje tyle samo co galaxy S II ktory lepszy bedzie ?

  • -1

    20. ~true  2011-12-17 10:53:28  host: 93-186-23-82.rdns.blackberry.net

    Bierz galaxy!

  • 1

    21. ~janos84  2011-12-17 10:56:28  host: 89-77-80-115.dynamic.chello.pl

    ceny fonow w play sa z kosmosu dlatego mam karte i fona wole ze sklepu

  • 0

    22. ~  2011-12-17 11:21:02  host: host-89-230-177-131.gdynia-laczpol.mm.pl

    @19 @20 ale za nim kupisz idz do salonu playa i zobacz jak wygląda po tygodniu wypalony ekran Amoled samsunga. (z reguły mają w salonach teraz wystawioną pokazową sII więc nie ma problemu)

  • 0

    23.  2011-12-17 11:30:47

    Kupiłem sobie wczoraj Defy w Euro RTV za 950 zł i jestem bardzo zadowolony. A ceny w salonach, rzeczywiscie są z kosmosu.

  • 0

    24.  2011-12-17 11:36:43

    Napaliłem się akurat żona chce w play skorzysaćz oferty :) ale cena dalej zaporowa za ten telefon normalnie kosztuje 1100 zł jak by z tej kwoty dali 500 mniej odrazu bym poleciał z żoną i skorzystał ale w taki mrazie nie dzięki cena zaporowa.

  • 0

    25. ~Xavi  2011-12-17 11:38:56  host: 91.123.163.204

    dlaczego tak drogo za tą defy chyba że to wersja defy plus? Przecież cały czas była po 890 a w MM nawet 849 zł!

  • 0

    27.  2011-12-17 13:59:59

    25 - bo dokupiłem kartę pamięci 16 GB i futerał. Ot, cały sekret. Ale wreszcie mam słuchawkę 3G ;-)

  • 0

    29.  2011-12-17 16:52:18

    @22 Jakieś dowody? Mój jakoś nie chce się wypalić.

  • -1

    30. ~  2011-12-17 20:50:37  host: host-89-230-177-131.gdynia-laczpol.mm.pl

    dowody są wystawione w salonach idz i sobie zobacz. FAkt są włączone przez 10 godzin dziennie na tym samym ekranie, ale to do mnie nie przemawia - komp chodzi po 10 godzin przez 4 lata i paska windows nie widać wcale.

  • 0

    32. ~Wojtek  2011-12-17 21:57:29  host: 89-79-1-138.dynamic.chello.pl

    U mnie tam się nic nie wypala.

  • 0

    35. ~bbart79  2011-12-18 03:12:55  host: 93-186-23-80.rdns.blackberry.net

    Mojej polowce w 18 miesiecznym wave nic sie nie wypalilo.

  • 0

    36. ~  2011-12-18 10:48:53  host: 31.41.144.41

    @34-35. Ale zauważcie, że wasz adwersarz wspomina o ciągle włączonym ekranie i nie używanym. W androidzie jest opcja, aby po podłączeniu do zasilania pozostawić włączony ekran. Nie uruchamiajcie jej a unikniecie problemów. Burn-in zdarzają się również na ekranach LCD. W szczególności, gdy nie został jeszcze odpowiednio długo "wygrzany".

  • 1

    37. ~3m  2011-12-18 18:19:18  host: host-81-190-64-147.gdynia.mm.pl

    Ludzie, nieźli jesteście. Przecież ta motka też ma s amoleda, prawdopodobnie produkcji samsungowej

  • 0

    38. ~  2011-12-19 14:46:35  host: host195.164.metrointernet.pl

    Szkoda, że promocja dotyczy tylko jednego modelu. Przydałyby się jakieś zmiany- tym bardziej, że obniżki stawek pojawiły się u konkurencyjnych operatorów. W planach optymalnych orange zwiększyli liczbę minut w abonamencie i pojawiły się zmiany w cenniku smartfonów.

  • 0

    39. ~sylwek  2011-12-22 20:16:57  host: ptcnat.t-mobile.pl

    ludzie, a czego oczekujecie, że ktoś wam będzie telefony za darmo dawał?! czasy kiedy PLAY miało wyższą rentowność wynikającą z zawyżonych stawek mtr powoli mijają i sponsoring telefonów też się kończy - całe szczęście. niech lepiej zainwestują w sieć a nie w złom bo póki co to jest tragedia. telefon można sobie kupić na raty jak ktoś bardzo chce i taniej to wyjdzie.

Dodaj swoją opinię