Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Weekendowa promocja na iPhone'y 5s

Play: Weekendowa promocja na iPhone'y 5s

LuiN 26 Czerwca 2014 16:40

6 8

apple iphone 5s Od 27. do 30. czerwca sieć Play oferować będzie iPhone'y 5s w cenach nawet o 670 zł niższych niż do tej pory.



Zasada promocji jest prosta - Apple iPhone 5s w wersji z 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej będzie dostępny w cenie urządzenia z 16 GB pamięci wewnętrznej. Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play zapewnia, że będzie to najlepsza oferta na iPhone'y 5s wśród wszystkich operatorów.


Liczba urządzeń jest ograniczona stanami magazynowymi.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: apple | iphone 5s | play

w sumie: 36
  • 0

    18. ~  2014-06-26 20:18:21  host: user-31-175-73-9.play-internet.pl

    @9, tylko konsultanci tak to przeliczają. Normalny człowiek patrzy na abonament miesięczny. To co przedstawiłeś wymaga prawie 190 zł/mc za... jedną usługę - telefoniczną! Chore!

  • 0

    19.  2014-06-26 20:59:55

    @14-Planet: Oczywiście, twoje święte prawo mieć własne zdanie. Jednak nie sądzę, aby ludzie masowo przechodzili z dość popularnych już rozmiarów 4,3-4,5 cala, na mniejsze jak w 5s, nawet w super promocji. Raczej jest tendencja na większe ekrany w kolejnych telefonach. Przekątne, które wymieniłem też są dość wygodne i dobrze leżą w dłoni. Powyżej 5 cali, to już wiadomo, kompromis...

  • 0

    20. ~Tomek  2014-06-26 22:24:00  host: 178.183.169.46.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Tylko ktoś kogo nie stać i corpo kupuje telefony od operatorów. Reszta woli kupić samemu i mieć niższy abonament...

  • 0

    21. ~fred  2014-06-26 23:11:13  host: 178-36-35-43.adsl.inetia.pl

    same mądrale na gym forum :)

  • 0

    22. ~Calm7  2014-06-27 00:20:52  host: n07-07-07.opera-mini.net

    21). A co, popierasz takie akcje a'la kamfora? ;-p

  • 0

    23.  2014-06-27 00:56:36

    @słoneczny: wszystko zależy od dwóch kwestii (tak naprawdę trzech, ale o tym zaraz) - wielkości ramki ORAZ wyświetlacza. Da się zrobić telefon z małym ekranem i dużym obramowaniem (niestety tutaj choćby Soniak, choć padł nań mój wybór, ma jeszcze sporo do zrobienia), albo większym ekranem i małym obramowaniem - tak jak np. w przypadku LG G2/G3 czy w pomniejszym stopniu, Note 3. Przykładów jest znacznie więcej. Ja osobiście nie miałbym nic przeciwko ekranowi bliskiemu 5", ale z minimalnym ramkami.. Pewnie coś takiego planuje Apple w iP6, skądinąd ;) Jest też trzecia kwestia - proporcja ekranu w urządzeniu (i ewentualnie umiejscowienie/technologia, mówiąc o przyszłości elastycznych/składanych/etc. - przełom będzie dopiero przy hologramach ;). Jeśli dostaniemy bardziej "horyzontalny" wyświetlacz, mała szerokość zostanie zachowana kosztem wysokości. Wbrew pozorom Apple ma bardzo rozsądne podejście w tej kwestii i brakuje mi urządzenia na rynku Androida, które jeszcze bardziej się zbliży wymiarami w ten sposób do iPonga 5, niż Soniak Z1 Compact. Te parę milimetrów jednak robi różnicę. A że owczy pęd jest na klasyczne 5"-5,5"+ z całkiem sporymi ramkami, to już inna sprawa - ale to mnie akurat mało obchodzi... Ja 5S akurat bym nie wziął z zupełnie innego powodu - czytnik linii papilarnych. Z dokładnie tej samej kwestii totalnie skreślony jest także S5 :) Samsung wprowadził na dzień dobry, a Apple dopiero teraz (wraz z iOS8) możliwość korzystania z ww czytnika przez programy INNYCH producentów, jeszcze bardziej utwierdzając mnie w słuszności mojego wyboru. Może to i nisza, ale warto mieć swoje zdanie :)

  • 0

    24. ~gosciu  2014-06-27 07:42:35  host: APuteaux-553-1-127-165.w92-151.abo.wanadoo.fr

    zaczynamy czyszczenie magazynow przed nastepca

  • 0

    25.  2014-06-27 09:21:53

    "Liczba urządzeń jest ograniczona stanami magazynowymi." zapewne uzadzen na promocji jest kilkanaście(do tego zapewne przejma je pracownicy) a siec Play dzieki temu bardzo tanim kosztem ma zapewniona kampanie "mamy najtansze Iphone'y wsrod wszystkich operatorow"

    Powinien sie tym zajac UOKIK i UKE

  • 0

    26. ~Łukasz  2014-06-27 11:04:02  host: 5-226-111-202.ip.netia.com.pl

    OK, jest 27 i gdzie jest ta oferta niby dostępna? Bo ceny w internecie i cenniku w salonie są nadal takie same jak wczoraj.

  • 0

    27.  2014-06-27 13:47:35

    No i duża. Jedyne co się zgadza to że cena wersji 16 GB się nie zmieniła

  • 0

    28. ~hehe  2014-06-27 14:24:00  host: apn-31-1-183-90.dynamic.gprs.plus.pl

    wszystkie modele 5s "chwilowo niedostępne" :D

  • 0

    29.  2014-06-27 15:37:44

    @28 wszystkie modele 5s dostępne tylko ceny sie nie zmieniły. p.s. zmianie uległy ceny 5-ki

  • 0

    30.  2014-06-27 17:09:29

    Spoko, zaraz jeden będzie dostępny, bo dziś odesłałem swój egzemplarz. Więcej żadnego iOSa. Nie ma to jak Android.

  • 0

    31. ~  2014-06-27 17:15:12  host: user-94-254-133-203.play-internet.pl

    @30 ale to będzie już używany IOS

  • 0

    32. ~Dusigrosz  2014-06-27 19:24:25  host: google-proxy-66-249-81-159.google.com

    Promocja juz jest ale wszystkie wersje 5s juz niedostępne

  • 0

    33. ~Sknera  2014-06-27 20:05:42  host: 91.231.83.182

    a najśmieszniejsze jest to że w mniej korzystnych abo tel są dostępne:)

  • 0

    34. ~wow  2014-06-28 11:15:41  host: user-5-173-100-217.play-internet.pl

    zadzieram kiece i lece ! wow

  • 0

    35. ~Wiksa11  2014-06-28 11:20:31  host: 5-226-111-202.ip.netia.com.pl

    Głupoty piszecie. Macie tutaj cennik: http://tlp.is/2xi
    Najkorzystniej telefon wypada w abonamencie za 149 zł, ew. 169 zł też się sporo nie opłaca
    Wczoraj i dziś sprawdzałem i oba kolory 5s 64 GB są wciąż dostępne, jednie wersji 32 GB jest tylko kolor biały. Więc o co wam chodzi? abonamenty 89 i 109 zł są beznadziejne ponieważ w nich nic nie ma, a w tych wyższych wszystko nielimitowane.

  • 0

    36. ~DeLorean  2014-06-28 11:38:47  host: user-188-33-197-46.play-internet.pl

    i znowu gruszki na wierzbie :D ... taki oto jest para-operator Play ... spoza W3. Ciągle tylko na dorobku ... dlatego oprócz abo w Play trzeba mieć abo u normalnych operatorów :/ ... nawet Chińczycy nie chcą takiego badziewia jak Play LOL ... bo kto chce się zadawać z blagierem ???

  • 0

    37.  2014-06-28 18:59:50

    Telefon kosztujący 649 zł w abo 109 wtygodniu teraz w promocji kosztuje 729 zł w abo 149 zł. Ciekawa ta promocja:)

Dodaj swoją opinię