Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play w wakacje przyjmował prawie 2 tys. numerów dziennie

Play w wakacje przyjmował prawie 2 tys. numerów dziennie

LuiN 12 Września 2016 15:06

16 7

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play, podsumował ostatnie statystyki przenoszenia numerów (MNP). W wakacje wzrósł udział P4.



Play jest liderem MNP od wielu lat. Ostatnie wyniki sieci wskazują jednak na coraz mniejszy jej udział w bilansie ruchu numerów pomiędzy operatorami. Dlatego też, nie czekając na wyniki za III kwartał, dowiadujemy się, że w lipcu przyjęcia numerów przez P4 stanowiły 40%, a w sierpniu 43% polskiego rynku MNP.




Po zestawieniu z numerami przenoszonymi z P4 do konkurencji, łączny bilans to prawie 60 tys. kart SIM na plusie. 80% przyłączeń stanowiły umowy abonamentowe.

Zobacz: Play idzie na sprzedaż

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: p4 | play | mnp

w sumie: 64
  • 0

    45.  2016-09-12 19:50:05

    I dlatego na durne teksty jak gościa spod 3 nie ma co odpowiadać ;-)
    Bo jesteś w stanie policzyć ile w rzeczywistości dziennie oddawali mam nadzieję?

  • 0

    46.  2016-09-12 19:50:41

    Upsss... 45 do Myśliciela było skierowane ;-)

  • 0

    47. ~nmn  2016-09-12 19:55:46  host: 8.37.237.61

    Hehe widzę, że pan wlo już tęskni za następnym dniem pracy - liczeniem :-) ;-)

  • 0

    48.  2016-09-12 20:05:49

    Oferta ogólnie może być ale ceny telefonów to tragedia :/

  • 0

    49.  2016-09-12 20:12:37

    I tak przedłużę bo zasięg,pakiet no limit neta :) ,ale kiedyś były lepsze ceny tel.

  • 0

    50.  2016-09-12 20:16:21

    47 - dzisiaj już zarobiłem ;-)

  • 0

    51. ~Calm7  2016-09-12 20:21:30  host: abba47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    PLAY to moja ulubiona sieć;-)

  • 1

    52.  2016-09-12 20:25:32

    36 - siostra, jej mąż ( a mój szwagier) i ich dwoje dzieci. Czego jeszcze nie rozumiesz?

  • 1

    53.  2016-09-12 20:56:16

    toms... Jego siostra do gimnazjum właśnie poszła, więc nie dziw się, że nie wie o co chodzi ;-)

  • 0

    54. ~pabloki  2016-09-12 22:23:01  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    wlo ja tez myślałem że to łatwo policzyć ale co jeśli przez wakacje , leniwy sezon, play oddał np tylko 20 .000 a przyjął 80.000 . bilans tez będzie na plusie 60.000. trzeba pocekać na wyniki 3kw i sie przekonamy i wtedy sie okaże czy miałem rację czy tez słusznie mnie krytykowałeś.

  • 2

    55. ~Nickelback  2016-09-13 08:37:24  host: public-gprs38256.centertel.pl

    Tez jestem w play od 31 grudnia 2011 i jest git i powiem wam ze da się przedlorzyc ten pakiet za rejestracje pakietami 10 za 5 15 za 10 bo ida na promocyjne

  • 2

    56.  2016-09-13 09:19:48

    54 - przepraszam... Co Ty człowieku znowu wymyśliłeś? Możesz powiedzieć coś więcej o Twojej tezie?

  • -2

    57. ~hhh  2016-09-13 11:12:18  host: user-46-113-136-6.play-internet.pl

    play jest tanią siecią,ale jakość zasięgu i szybkość internetu jesy na marnym poziomie

  • -1

    58. ~Aldo  2016-09-13 17:55:57  host: 188.146.34.171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A pod koniec roku nowe staystyki "play po wakacjach tracił 5 tys klientów każdego dnia" hehehe

  • -1

    59.  2016-09-13 19:00:46

    58 - w obecnej sytuacji rynkowej, kreowanej przez t-mobile... to możliwe ;-)

  • 0

    60.  2016-09-13 20:23:16

    @44 i 56. wlo, dość prawdopodobne jest, że w wypowiedzi o przyjmnowaniu 2 tysięcy kart dziennie chodziło o dni robocze. Wtedy "szacunki" z komentarza #54 nie są przesadzone.

  • 0

    61. ~taka prawda  2016-09-14 07:02:20  host: user-94-254-243-199.play-internet.pl

    ucieka a tu klawiatura androida, ja przeniosłem wczoraj nr od Orange do Play , mają tu nowe, świetnie działająca aplikacja je

  • 0

    62.  2016-09-14 08:26:09

    Gormar - wg statystyk przedstawionych przez UKE, są niedziele, kiedy najwięcej w miesiącu przenosin było... Naprawdę uważasz, że to o robocze chodzi? Zerknij do nowszego newsa... Te niecałe 2 tysiące to dokładnie 1956 numerów dziennie, licząc wszystkie dni tygodnia ;-)
    No i szacunki? Dobre, dobre...

  • 0

    63.  2016-09-14 08:33:43

    Jakby na szacunkach się opierał Myśliciel, to by chociażby zerknął ile w tego samego okresu roku ubiegłego Plej oddał i przyjął - chociaż to też nie jest adekwatne, bo i system jakoś w połowie roku dopiero ruszył i rynek MNP był inny niż dzisiaj jest. Ale nawet tego mu się nie chciało. Bo On myślał... Typowe dla tego typu ludzi.

  • 0

    64.  2016-10-07 14:38:54

    Myśliciel... Analizuj wyniki 3. kwartału! Już są.
    Martwy sezon... Chyba u Ciebie w łóżku ;-)

Dodaj swoją opinię