Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play w promocji do Formuły 4.0 dorzuca nielimitowane wiadomości

Play w promocji do Formuły 4.0 dorzuca nielimitowane wiadomości

WitekT 14 Grudnia 2013 14:14

14 12

Play wystartował z promocją, w ramach której można o 10 zł taniej nabyć abonament z nielimitowanymi połączeniami i SMS-ami do wszystkich sieci komórkowych.



Standardowo oferta dostępna jest za 39,99 zł, w promocyjnej ofercie cena została obniżona do 29,99 zł. Można ją nabyć w e-shopie zarówno z nowym numerem lub przy przedłużeniu umowy. Cena uwzględnia e-fakturę, umowę trzeba podpisać na 15 miesięcy, a koszt aktywacji to 49,99 zł.


Zobacz: regulamin promocji.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: formuła 4.0 | play

w sumie: 106
  • 0

    89.  2013-12-16 07:55:44

    Hmm w NJU no limit rozmowy jest przy cenie 29, sms są rozliczane oddzielnie i mają limit 9zł, 29+9=38, jak dla mnie kolega 87 liczy prawidłowo :P O ile stara oferta była średnia o tyle obecnie jest o niebo ciekawsza.

  • -1

    90. ~  2013-12-16 08:23:36  host: 62.244.152.131

    @89, a za ofertę jak w NJU za 38zł, to w Play trzeba zapłacić 39,99zł.

  • 0

    91.  2013-12-16 09:42:56

    @90 TrzebaBYŁO, czas przeszły :D W starej ofercie miałeś no-limit rozmowy za 29,99 + ew no-limit sms za 10zł (pierwszy miesiąc free). W artykule jest zawarta informacja że teraz pakiet jest free przez cały czas a nie tylko przez pierwszy miesiąc. Właśnie o tym jest tekst...

  • 0

    92.  2013-12-16 09:46:57

    "Standardowo oferta dostępna jest za 39,99 zł, w promocyjnej ofercie cena została obniżona do 29,99 zł." Starcz spokojnie przeczytać co Witek napisał :)

  • 0

    93. ~  2013-12-16 11:05:49  host: 62.244.152.131

    @91, wiem o czym piszę :) zauważ, że nadal za stacjonarne trzeba dopłacić 10zł więc ceny rośnie do 39,99zł. W nju no limit jest także na stacjonarne.

  • -1

    94.  2013-12-16 11:11:29

    Stacjonarne, hmm... czekaj czekaj, mówisz o tych telefonach-dinozaurach :D ? Faktycznie - wtedy by się zgadzało kiedy bierzesz oba pakiety, acz ilość ludzi mających stacjonarne (pomijając najbardziej zapadłe wsi w środku lasu) jest raczej niewielka i sukcesywnie maleje...

  • 0

    95. ~  2013-12-16 11:56:37  host: 62.244.152.131

    @94, to twoja opinia, do której masz absolutnie prawo aczkolwiek absolutnie się nią nie zgadzam. Jeżeli w twoim nicku 88 oznacza rok urodzenia, to wszystko tłumaczy. Jak się usamodzielnisz i zaczniesz mieć mieć potrzebę kontaktowania się z firmami, to zobaczysz, że stacjonarny istnieje i firmy a także osoby fizyczne także go używają. Jeżeli nikt nie dzwoni, to dlaczego Play tak usilnie blokuje wprowadzenia ich do no limit? Przecież to żadna strata, jeżeli nikt nie dzwoni. Jeżeli przejrzysz oferty no limit to TM, nju, Orange, Heyah, Red Bull mają wliczone stacjonarne więc jedyny Play nie ma stacjonarek.

  • 0

    96. ~  2013-12-16 11:59:02  host: 62.244.152.131

    @94, napisałem wyraźnie, że za ofertę nju za 38zł trzeba w Play zapłacić 39,99zł. Wszystko się zgadza i to jest czas teraźniejszy a nie przeszły jak sugerowałeś w komentarzu 91

  • 0

    97.  2013-12-16 12:42:26

    Kontakt z firmami preferuję drogą elektroniczną przez internet zamiast dzwonienia, szybciej, bezkosztowo i ogólnie wygodniej. Od skarbówki po rezerwację terminu u lekarza mogę zrobić bez potrzeby kontaktu z 'recepcjonistką' więc dlaczego nie korzystać z takiego udogodnienia? Gdy o cenie mowa - przyznałem Ci rację w 91 iż cena faktycznie wynosi tyle ile podawałeś jeśli uwzględni się nielimitowane sms i nielimitowane stacjonarne ("oba pakiety") ;]

  • 0

    98. ~Nick  2013-12-16 12:44:01  host: 92.60.132.22

    I o te 2zł taka zacięta dyskusja? Masakra xD "Jedyne" co to brak długiej umowy w nju.

  • 0

    99. ~  2013-12-16 12:50:30  host: 62.244.152.131

    @98, to nie chodzi o te 2zł tylko o pisanie, że w zasadzie to lepiej, że nie ma stacjonarnych, bo i tak nikt nie korzysta. Ty nie korzystasz, ok ale nie pisz, że wszyscy nie korzystają. Ja korzystam różnie, raz 50min ale bywa, że i 150min na stacjonarne wydzwonię. Chodzi też o zasadę, że jak coś nazywamy no limitem do wszystkich sieci, to nie powinno być "bez stacjonarnych". Niby nikt nie korzysta a operator jako jedyny powstrzymuje się przed wprowadzeniem tego do oferty.

  • 0

    100. ~  2013-12-16 12:53:03  host: 62.244.152.131

    i dla jasności, korzystam z Play z oferty firmowej i mam no limit na stacjonarne i komórkowe i no limit sms do wszystkich. Wszystko za około 31zł. ale pewnie też to zmienię, bo Orange za 43zł proponuje to samo plus dodatkowo pakiet 2GB.

  • 0

    101.  2013-12-16 12:55:21

    Jaka tam zacięta, kulturalnie rozmawiamy Nicku :)

  • 0

    102. ~czytacz  2013-12-16 23:13:32  host: 89-67-48-139.dynamic.chello.pl

    Do wszystkich: fajnie się tu czyta. Dyskusja żywą, ale bez chamstwa. Brawo dla moderatora i uczestników. Zdecydowałem się o tym napisać, bo to ostatnio mocno wyjątkowe zjawisko. Mnie takie fakty podbudowują.

  • 0

    103. ~frshman  2013-12-17 12:28:24  host: 194.152.60.2

    oferta bardzo niekorzystna. Zgodnie z zapisem regulaminu oferty, nie można w tym abonamencie aktywować pakietu internetowego co oznacza, że MUSIMY BYĆ NA TRANSMISJI "BEZPIECZNY INTERNET" co daje kwotę do +30zł miesięcznie do rachunku! frshman

  • 0

    104. ~  2013-12-17 21:28:28  host: public-gprs674089.centertel.pl

    @103 oferta abonamentowa Play nawet po obniżce o 10zł nadal jest słaba w porównaniu do nju z rachunkiem ale wyznawcy Play nie widzą różnicy i nie zobaczą, bo z klapkami na oczach nic poza czubkiem nosa nie widać. Osobiście wolę no-limit na stacjonarki niż no-limit SMS w tej samej cenie oraz możliwość zakupu za kilka złotych pakietu na transfer danych niż usługę Bezpieczny Internet za kosmiczną cenę.

  • 0

    105. ~  2013-12-17 22:14:06  host: public-gprs674089.centertel.pl

    @100 Play miał fajne oferty dla firm, piszę miał, bo z oferty na ofertę są one co raz gorsze ale i tak są lepsze niż abonamenty dla Kowalskiego. W sumie, obecnie dla osób prywatnych szukających no-limit w Play to zamiast abonamentu raczej lepszy i bardziej elastyczny będzie pre-paid Mini Max, zakładając, że SMS to dodatek wysyłany co jakiś czas, a nie sens życia i korzystamy z połączeń na stacjonarki, a dodatkowo chcemy mieć opcję dokupienia pakietu na transfer danych.

  • 0

    106. ~gość  2013-12-18 23:24:42  host: 46.205.33.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    a nikt tego z non-stop nie porównuje??? bo tak umowa jest na JEDEN miesiąc a nie PIĘTNAŚCIE.......na smyczy......

  • 0

    107. ~pzi  2013-12-22 10:45:23  host: 146.busko.bajtbusko.com.pl

    Wszystko ok tylko te 15 miesięcy umowy , za pól roku może się okazać że mamy to samo za 9,90 . Taka oferta rok temu to ok 80zł i ludzie jeszcze płaca bo maja umowy . Nju obniży cenę i ta oferta jest przebita .

  • 0

    108. ~pzi  2013-12-22 10:53:51  host: 146.busko.bajtbusko.com.pl

    Wszystko ok tylko te 15 miesięcy umowy , za pól roku może się okazać że mamy to samo za 9,90 . Taka oferta rok temu to ok 80zł i ludzie jeszcze płaca bo maja umowy . Nju albo Heyah non stop obniży cenę i ta oferta jest przebita - nie ma tam umowy na 15miechów

Dodaj swoją opinię