Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: W poniedziałek nowe Formuły

Play: W poniedziałek nowe Formuły

LuiN 10 Kwietnia 2013 16:33

13 6
Sieć Play zaprosiła dziennikarzy na spotkanie prasowe, które odbędzie się w poniedziałek 15. kwietnia.

W czasie konferencji Play zaprezentować ma nowe Formuły oraz kolejnych celebrytów promujących oferty sieci. Przedstawiciel redakcji TELEPOLIS.PL będzie obecny na spotkaniu organizowanym przez Play, także nasi Czytelnicy, tradycyjnie już, liczyć mogą na informacje z pierwszej ręki.

Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że nowymi celebrytami będą aktor i sportowiec.




Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 108
  • 0

    105. ~m76  2013-04-11 14:28:27  host: public-gprs158972.centertel.pl

    Tak z ciekawosci zapytam. Play ma Voice HD, albo cos podobnego?? Jak ze znajomym rozmawiam (ja i on na play) to ogolnie dogadac sie idzie, ale jakosc strasznie slaba i cicho. Jak sie przelaczamy na plus to jest czystszy dzwiek i glosniej. Telefony to Samsung Advance i Nokia E52. Na orange nie sprawdzalismy bo znajomy jest na granicy zasiegu w domu i ogolnie ciezko mu sie podlaczyc do O. Dodatkowo ja mam taki problem ze na zasiegu plusa jak jezdze po Polsce to czesto po zakonczeniu rozmowy (powyzej 10-15min) trace na kilkanascie sek zasieg. Nie moge wtedy dzwonic bo wyskakuje blad sieci (plus na sztywno ustawiony), po czym wskakuje praktycznie pelen zasieg. To objaw nizszego priorytetu playa na sieci plusa ??

  • 0

    106. ~  2013-04-11 14:40:42  host: v25-02.opera-mini.net

    E, Ty 104. Co się gorączkujesz? Jakie obniżki? Każdy co jest w pleju, nawija mi, że ma wszystko darmo, więc co mają jeszcze ulepszać??? Dzwonicie darmo? To dzwońcie, a celebrytom dajcie darmo zjeść (kasa za reklamy) he he

  • 0

    107. ~Słoneczny  2013-04-11 14:43:44  host: 89-78-97-216.dynamic.chello.pl

    @105. Oficjalnie ma tylko na macierzystym zasięgu, a w rzeczywistości to nie wiem jak to wygląda, bo mój telefon tego nie obsługuje.

  • 0

    108.  2013-04-11 16:27:00

    Sądzę, że będzie gorzej, bo sieć odczuwa niższe mtry. Ceny telefów poszły w górę i z dostępością jest jeszcze gorzej niż wczesniej. W bezterminalówce za to większości klientów pewnie wystarczy abo za 29, gdzie przy 400 min sieć na czysto wychodzi, z takich abo pełnoprawny operator nie wyżyje.

  • 1

    109. ~P4  2013-04-11 16:34:15  host: 87-207-157-28.dynamic.chello.pl

    "Dołącz do Play i skorzystaj z nowych Formuł w Play na kartę." Zmiany dotyczyć będą taryfy Play na kartę i związane są z ostatecznym wyłączeniem Zbieraj Minut. Okres ważności konta nie zmieni się. Znikną: Pakiet 30 minut za 6 zł (z Play na kartę), 10 zł za 5 zł (z wszystkich ofert) i 15 za 10 zł. Wprowadzone zostaną mieszane pakiety z minutami, SMSami i internetem.

  • 0

    111. ~P4  2013-04-11 16:38:54  host: 87-207-157-28.dynamic.chello.pl

    15 kwietnia zostaną także ogłoszone zmiany w cenniku starych ofert Play na kartę dla nowych klientów. W ramach tej zmiany nie będzie można już w tych taryfach (jeśli do tej pory usługa nie została aktywowana) aktywować usługi "Zbieraj Minuty", która była elementem cennika. Play przygotowuje też specjalną ofertę migracyjną (do Abonamentu) dla wybranych posiadaczy oferty Play na kartę.

  • 0

    112.  2013-04-11 17:04:32

    @P4 a szanowny kolega skąd ma to info?

  • 1

    113. ~  2013-04-11 17:12:54  host: v39-13.opera-mini.net

    czyli konsekwentnie dalej znika to co fajne a przyjdzie byle co.

  • 0

    114.  2013-04-11 17:19:03

    Jeśli to co pisze P4, jest prawdą, to trochę kiszka. Ciekawe czy te nowe pakiety będą pakietami kwotowymi do wszystkich sieci, tak jak np. "10 zł za 5 zł". Dobrze byłoby, gdyby można przedłużyć ważność środków na jakichś normalnych zasadach.

  • -1

    115. ~  2013-04-11 17:33:35  host: v39-13.opera-mini.net

    normalne zasady to tylko w VM jeszcze zostana. Niestety od jesieni Play skutecznie dorownuje W3.

  • -1

    117. ~  2013-04-11 18:12:59  host: v39-13.opera-mini.net

    W3 moze sobie pozwolic na sciemie klienta bo tam wielu nie zwraca uwagi na oferte szczegolowo ale w P4 jest najwiecej swiadomych uzytkownikow ktorzy szybko zmienia siec.

  • 0

    118.  2013-04-11 18:33:22

    Jeśli nadal będą paprać FreshU to zostaje tylko tu BiedronkU lub VectoneU (jeśli w końcu ruszy). Chyba zdają sobie sprawę że jeśli ktoś przeniósł numer do PlayU, to w razie pogorszenia oferty bez wahania przeniesie numer swój i całej rodziny tam gdzie znajdzie korzystniejsze warunki dla siebie.

  • -1

    119. ~  2013-04-11 18:48:12  host: v39-13.opera-mini.net

    moze im sie wydaje ze pogorsza ale sciemnia ze polepszyli. Ale takie numery w Playu nie przejda.

  • -2

    120. ~Słoneczny  2013-04-11 20:10:54  host: 89-78-97-216.dynamic.chello.pl

    Można narzekać na Play, ale trzeba też być świadomym tego, że promocja to tylko promocja. Nikt nie obiecywał niczego na zawsze, a przecież i tak było bardzo tanio przez bardzo długi czas. No cóż, myślę, że wszelkie pakiety będą niedługo zaczynać się od 10zł w górę. I w tym momencie roczna ważność konta nie będzie już miała większego znaczenia, bo i tak będzie trzeba wydac w okolicach tych 15zł na miesiąc żeby korzystać z przyzwoitych zniżek.

  • -1

    121. ~:)  2013-04-11 20:33:53  host: public-gprs638574.centertel.pl

    Po przeczytaniu wszystkich komentarzy i w szczególności od @P4 uważam, że VM jest prostą i czytelną ofertą. Po co klikać pstrykać i kombinować z pakietami. Ma być PROSTO ŁATWO I PRZYJEMNIE nie tylko dla młodych (emeryt też się ucieszy).

  • -1

    122. ~  2013-04-11 20:47:33  host: ip-151-248-35-112.free.aero2.net.pl

    Virgin virgin i virgin... a oni grubo przeda, ze warto sie przenosic ? Ja mam u nich zloty numer kupiony w promo i uzwam od czasu do czasu ale jakos patrzac wstecz na wirtuale jakos bym sie nie przeniosl- w razie wtopy bedziemy jak szczury... z tonacego okretu.. ; )

  • -1

    123.  2013-04-11 21:12:36

    nie widziałem tu nigdzie wzmianki, w play dla przedłużających umowę przez internet zaszła mała zmiana, mianowicie do takowego przedłużenia dorzucają dodatkowy rabat na 3 pierwsze miesiące umowy z telefonem, tak np formuła m kosztuje 22zł przez 3m-ce później 49zł, ta zmiana została wprowadzona dopiero dziś, wraz z lekką modernizacją strony.

  • 0

    124. ~Przesmiewca  2013-04-12 14:40:44  host: mj-tk.u3d.net

    Będzie to oferta firmowa !!!

  • 0

    125. ~  2013-04-12 17:40:14  host: 85.14.73.8

    http://pokazywarka.pl/ebzx0u/

  • 0

    127.  2013-04-16 11:21:54

    @122: Gdybym był akcjonariuszem, to martwiłbym się jak "przędą". Jestem użytkownikiem i interesuje mnie oferta. Nie martw się o numer - jak tylko jest zarejestrowany to MUSZĄ Ci go oddać, nieważne czy to jest MVNO czy MNO, zawsze przeniesiesz: 1) jak "okręt będzie tonął", 2) jak oferta się pogorszy, 3) jak pojawi się lepsza u kogoś innego, 4) jak reklamy będą Cię denerwować, 5) jak Ci się znudzi sieć. Zakreśl poprawną odpowiedź :))

Dodaj swoją opinię