Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play w połowie maja znów zaskoczy rynek

Play w połowie maja znów zaskoczy rynek

WitekT 23 Kwietnia 2007 08:38

0 0

Chris Bannister, szef P4, w wywiadzie dla Gazety Prawnej powiedział, że mimo początkowych kłopotów logistycznych w pierwszych 30 dniach działania Play przekroczył zakładaną sprzedaż, a na koniec 2007 roku spokojnie powinien być zrealizowany plan ponad 500 tys. klientów.

Na przełomie maja i czerwca firma uruchomi naraz 200 nodeB, a do końca roku powinna mieć zakładane wcześniej 1,5 tys. sztuk - i to pomimo problemów administracyjnych. Teraz P4 ma kilkadziesiąt działających stacji.




W połowie maja (zmienimy ofertę - przyp.red.), ale nie będzie to kolejna obniżka cen o 30%. Nie będziemy zmieniać taryf, bo mamy dobre niskie ceny. Proszę poczekać, znów zaskoczymy rynek - powiedział Bannister.

Spośród testerów programu Nadchodzi4, od 65% do 80% wyrazi chęć kontynuowania korzystania z usług operatora do końca trwania programu, czyli do 30. kwietnia.

Źródło tekstu: Gazeta Prawna     

Dodaj do:
w sumie: 139
  • 0

    120. ~Inspiron  2007-05-01 12:10:30  host: user-89-108-234-55.mobile.project4.pl

    gm: to teraz pakiecik lub zryczałtowany nr bądź swojaczki i to wszystko, czego brakuje. Nie wspominam o data, bo i tak coś z tym zrobią. GM zasiliłem 150PLN + 30PLN starter. Razem z bonusem dało to 330PLN z czego zostało mi 5,32PLN na koncie. W Play 60mb kosztuje 300PLN, ale licze tyle co u konkurencji, czyli 60PLN. Inwestycja 180PLN. 150bonus /150PLN/+100minut /49PLN/ dla NT+120mb /play 600PLN, konkurencja 120PLN/+713minut na dzień dobry /349,37/ daje to w sumie licząc stawkę za mb play - 1148,37, a ze stawką jak u konkurencji wychodzi 668,37 PLN po zainwestowaniu 180PLN. Należy pamiętać o czerwcu, gdzie wpadnie kolejne 50 minut /24,50 PLN/, a być może i 60 mb, co podniesie wartość korzyści... Pozdrawiam

  • 0

    121. ~Inspiron  2007-05-01 12:12:06  host: user-89-108-234-55.mobile.project4.pl

    gm: w maju otrzymałem 61,5 mb, sorry.

  • 0

    122. ~Inspiron  2007-05-01 12:18:07  host: user-89-108-234-55.mobile.project4.pl

    gm: mam iPlusa służbowego, który teraz odpoczywa. Jadę z play pakietu. Rano było 61,5, a teraz już poniżej 50mb. Więc jest to fajna sprawa i wcale się nie obrażę, jak jednak i w czerwcu dadzą ten pakiet. WitekT: Czemu nie na piszesz o promocji Na Dzień Dobry? Pozdrawiam

  • 0

    123. ~gruby leon  2007-05-01 13:34:47  host: 155-tar-5.acn.waw.pl

    120.~Inspiron w play dzialaja 2 kody *101# -pokazuje stan konta,*105#-pokazuje ile mb zostalo, jest jeszcze wirtualny BOK *111# chyba z tego co pamieta,. swoja droga dane powinno pokazywac w Kb a nie bajtach.

  • 0

    124.  2007-05-01 13:38:06

    Ja służbowo mam w iPAQu BC, ale niestety nasza firma wykupiła własny punkt dostępu (czy coś takiego)i niestety nie łączy mnie z netem :-( PLAY uzywam tylko w domu i mam tę kartę w starym telefonie 6210. Myślałem, żeby sobie kupić 6020, 6021 lub 6070, żeby mieć edge i mmsy. Może być nawet używany telefon. Na allegro za 300 pln bez problemu można kupić 6070.

  • 0

    125.  2007-05-01 13:39:37

    gruby: w PLAY masz jeszcze *102# i *104#

  • 0

    126. ~Inspiron  2007-05-01 15:04:59  host: user-89-108-236-93.mobile.project4.pl

    gruby leon: tak w Kb. @gm: polecam nokie 6021. Edge'a posiada oraz bardzo długo trzyma bateria w tym modelu.

  • 0

    127. ~DIS  2007-05-01 16:46:04  host: cwo246.internetdsl.tpnet.pl

    Takie OT to dawno nie widziałem tutaj :D PALY zaskoczy użytkownikami :d Najwięcej transferu, najwięcej mmsów :D

  • 0

    128. ~  2007-05-01 16:48:07  host: a80.net140.okay.pl

    Tu gm tylko z innego kompa i nie chce mi się logować. Przydałby sie aparat, nawet ten najprostszy 0,3 MB. Czy ten model ma aparat czy 6020?

  • 0

    129. ~  2007-05-01 16:50:52  host: a80.net140.okay.pl

    DIS: jezeli chodzi o mmsy to PLAY juz zaskoczyl :-) 15 gr = mms o wielkosci do 300 kB do 6 osób max.

  • 0

    130. ~da  2007-05-01 17:27:13  host: sniezka.bmj.net.pl

    Witam! Zgadza sie dostalem tez ponad 7H rozmow za kwiecien, do tego 50 minut jako niedoszly tester.. Zatem PLAY jest OK! Balem sie ze nie otrzymam miniut za kwiecien bo w blad mni wpradzila jedna osoba z BOK ale spoko... Takie bledy moga byc... PLAY JEST THE BEST!!!zastanawiam sie tylko jak ja wydzownie tyle godzin... ;-) DO tego mam jeszcze 150 zl z abo.... Maj miesiacem telefonu!

  • 0

    131.  2007-05-01 21:36:46

    tylko aby ten wielki ON sie nie zakończył ERROR - choć znając życie to "działa" tylko cza "załączyć" :)

  • 0

    132. ~Inspiron  2007-05-01 23:16:55  host: user-89-108-225-246.mobile.project4.pl

    gm: nokia 6020 posiada aparat.

  • 0

    133. ~lato  2007-05-02 13:10:02  host: chello062179021215.chello.pl

    da, to korzystaj, biorąc takie abo musisz sporo dzwonić ;D

  • 0

    134. ~DIS  2007-05-02 15:43:00  host: cwo246.internetdsl.tpnet.pl

    Nawet na głównej stronie dali reklamkę :D Dziś oddajemy minuty z promocji :D Oddają jakby pożyczyli :D hehe

  • 0

    135. ~erłulf  2007-05-03 11:18:13  host: dgn128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oddają ale i zabierają jak nie doładujesz na czas. :-) Ze mną właśnie tak postąpili.Nie żebym był skąpy i nie chciał doładować,wręcz przeciwnie,w 30 tys mieście nie ma możliwości kupić doładowania.A punkty sprzedaży według play są jak narazie wirtualne.Może - jak dobrze pójdzie wystartują w połowie maja.Nawet inteligo mnie pod tym względem zawiodło.

  • 0

    136. ~DIS  2007-05-03 15:15:51  host: cwo246.internetdsl.tpnet.pl

    erłulf: To dlaczego przez net sobie nie doładujesz?

  • 0

    137. ~erłulf  2007-05-03 21:39:31  host: del197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    DIS:Tak jak pisałem - w ostateczności nawet inteligo mnie zawiodło.Cały system doładowań playa dopiero powstaje.

  • 0

    138. ~Inspiron  2007-05-03 22:23:13  host: 212.2.101.24

    airwolf: A Telepolis.pl bądź blue.pl? Bank Inteligo i nie możność transferu Cię zawiodła? Play'a doładowałem przez blue.pl i wszystko łatwo i sprawnie. Pewnie już można zakupić wydruk z terminala.

  • 0

    139. ~michal  2007-05-05 21:54:49  host: w3cache.tpnet.pl

    wiecie cos jeszcze na temat jakie nowe promocje maja wprowadzic ? bo ja w pon. mialem isc wziac sobie w paly abonament ale wlanie przeczytalem ta notke i sie chyba wstrzymam... bo moze jakies nowe fony :D i promocje ;)

Dodaj swoją opinię