Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: w cennikach nowe telefony oraz telewizor

Play: w cennikach nowe telefony oraz telewizor

sirmark 8 Maja 2014 00:59

3 3

Sieć Play wprowadza kolejne zmiany w cennikach urządzeń. Oprócz nowych telefonów pojawiają się także telewizory.



lg l70 cat b100


W ofercie pojawiły się: LG L70 i Cat B100, a także telewizor 42-calowy LG Smart TV 42LB5800. Telewizor występuje także w zestawie z telefonem LG Optimus L7 II.


Obniżona została także cena telefonu HTC One max w ofercie Red Bull Mobile.


Zobacz: zmiany cen w Play




Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 28
  • 1

    10. ~gizmomp  2014-05-08 07:30:57  host: 85-14-72-188.static.akk.net.pl

    Napiszcie lepiej news ze play blokuje logowanie się do sieci Orange.

  • 0

    11. ~  2014-05-08 07:35:41  host: apn-46-215-82-139.dynamic.gprs.plus.pl

    9 w tmobile to juz masz mozesz miec pozyczke i karte kredytowa co kto woli i to w salonie

  • 0

    12. ~bolo  2014-05-08 07:45:50  host: 37.30.124.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    a co z jednodniową promocją doładowań?! Ostatnia była 1 kwietnia wszyscy czekali na majówkę a tu kicha! Play! Popraw się i do dzieła!

  • 0

    13. ~Misiek  2014-05-08 08:26:25  host: 87-206-249-47.dynamic.chello.pl

    @5 - nadal jest taryfa VIP, koszt to 100zł, więc jest drożej, ale nadal no limit na odebrane w UE.

  • 0

    14. ~  2014-05-08 08:35:02  host: host-81-190-233-28.wroclaw.mm.pl

    @13 Kwestia czasu imho. Bo róznica między 60 a 100zł dla zarabiającego zagranicą to nic :) - trzeba tylko przekonać znajomego mieszkającego w PL i prowadzącego DG do wzięcia umowy na siebie.

  • 0

    15. ~  2014-05-08 08:37:34  host: host-81-190-233-28.wroclaw.mm.pl

    Chociaż możliwe, że formułe vip dla firm też zmienili i ludzie podostawali pisma tylko nikt się nie chwali :)

  • -1

    16. ~..  2014-05-08 08:44:06  host: n16-05-02.opera-mini.net

    a gdzie kosiarki? ;)

  • 0

    17. ~korobs  2014-05-08 09:23:02  host: 193.201.36.41

    Kilka miesięcy temu pojawił się samsung galaxy core lte - moze telepolis dodałby go do swojej bazy telefonów.
    Ciekaw jestem opini użytkowników.

  • 0

    18. ~Wiks  2014-05-08 09:51:45  host: 5-226-111-202.ip.netia.com.pl

    HTC One Max w red bull 99 za 6 zł? to pomyłka?
    17@ dokładnie, już dłuższy czas ten telefon jest w ofercie Play, ciekawe czy na prawdę jest lepszy od core i core plus

  • 0

    19. ~  2014-05-08 10:15:06  host: 89-70-54-100.dynamic.chello.pl

    nie wiedziałem że play otworzyło sklep agd-rtv :)

  • 1

    20.  2014-05-08 10:16:06

    18. W RBM jest HTC One Max za 6 zł w abo 99 zł dla mnp, a dla nowych +5 zł. Wracając d o tematu telewizory były sprzedawane i szeroko reklamowane przez Plusa w okresie świąteczno-noworocznym, widocznie zapotrzebowanie w narodzie na takie produkty zamiast telefonu jakieś jest.

  • 0

    21. ~Wiks  2014-05-08 11:12:04  host: 5-226-111-202.ip.netia.com.pl

    20@ w play przy abonamencie 99 zł (przy MNP) telefon ten kosztuje (przy sprzedaży na odległość) 919 zł. A więc jest to rewelacyjna cena w redbull.

  • 1

    22. ~Andy  2014-05-08 14:54:09  host: PG-CIN-PX8.pg.com

    Połowa komentarzy nie pokazuje zbyt wysokiej inteligencji właścicieli. To chyba dobrze, że pojawiają się podobne oferty do tych które są od dawna na zachodzie. Ale przecież Polak zawsze musi narzekać i znaleźć dziurę w całym. Może jednak dobrze nas widzą w Skandynawskich podręcznikach?

  • 0

    23. ~pabloki  2014-05-08 15:08:32  host: 46.205.4.168.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    brakuje w ofercie pianina. myśle że to może być właśnie ten szczegół.

  • 0

    24. ~  2014-05-08 17:38:53  host: 37.31.118.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Tak, HTC za 6 złoty przy abo 99, ale tylko do chwili kiedy próbujemy ten telefon zakupić. Bo wtedy do zapłaty już 826. Widocznie telefon kosztuje 6 a kurier te 820..

  • -1

    25. ~abonent Play  2014-05-08 19:29:14  host: afqt20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja czekam na promocje tego typu : Samsung Galaxy S5 za 1 zł i akumulator 78Ah od zaporożca gratis ,a zapomniałem taczki za 700 zł ( żeby akumulator targać było w czym) . Coraz głupsze promocje a zasięg jak był do bani tak jest. Niech nie sprzedają telefonów bo nie mają pojęcia jak działa TELEFON KOMÓRKOWY. Bo wszyscy operatorzy zarabiają na słuchawkach a nie na transmisji danych.

  • 0

    26.  2014-05-09 09:23:38

    @5, 13, 14 - Odnośnie zwykłej Europa Unlimited faktycznie są wysyłane pisma, niemniej póki co o opcji VIP nic nie słychać, więc podejrzewam, że w jej wypadku zostanie jak jest...

  • 0

    27.  2014-05-10 02:00:31

    A Ciągnik kiedy będzie w ofercie Play...?

  • 1

    28. ~  2014-05-10 06:46:33  host: z33-06.opera-mini.net

    ja chętnie kupiłbym asortyment ogrodniczy np. Grabie, widły stalowe duże, siekierę wyrób rzemieślniczy. No i z 15 worków kory i agrowłokninę. Z nawozów to mieszany ale z przewagą końskiego ponieważ najlepiej użyżnia glebę.

  • 0

    29.  2014-05-10 15:10:00

    A kiedy będzie w ofercie Play ROZRZUTNIK DO ŁAJNA...?

Dodaj swoją opinię