Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play usuwa awarię i prosi o restart telefonu

Play usuwa awarię i prosi o restart telefonu

Q! 17 Listopada 2011 22:23

0 0

W godzinach wczesnopopołudniowych w sieci Play występowały problemy z logowaniem do sieci Polkomtelu - poinformował rzecznik operatora, Marcin Gruszka.



O problemie poinformował przedstawiciel operatora; również nasi czytelnicy zauważyli i opisali sytuację na forum TELEPOLIS.PL. Problemy mogły dotknąć około 20% klientów Play.


Według Gruszki, awaria miała zostać usunięta przed godziną 21:00. Aby możliwe było dalsze bezproblemowe korzystanie z sieci Play, zaleca on wykonanie restartu telefonu, czyli wyłączenia i ponownego jego włączenia.




Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 94
  • 0

    78. ~:)  2011-11-18 13:31:07  host: ari147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Im się tego zbytnio nie chce włańczać

  • -1

    79. ~  2011-11-18 13:40:18  host: 213.156.120.85

    @48 mi to wisi czy coś dadzą, bo sama w play nie mam, ale chodzi o to, że jak T-mobile wynagradzał swoim użytkownikom awarię to głosy fanboyów Play'a były wszędzie - że mało, że się nie postarali itp. A tu proszę, niespodzianka, ich ulubiony Play nie dał nic ;)

  • 1

    80. ~Słoneczny  2011-11-18 14:05:47  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    Już mi się nudzi to pierdzielenie o fanbojach, niemal pod każdym niusem. Głupi zawsze ma jedną odpowiedź: "jesteś fanbojem", "pracujesz w ..." W ten sposób to każdą konstruktywną dyskusje można sprowadzić do poziomu rynsztoka. Ehh, chyba dam sobie spokój z tm portalem...

  • 0

    81. ~  2011-11-18 16:39:44  host: ip-78-30-121-52.free.aero2.net.pl

    Awaria zastała usunięta parę minut przed 22

  • 0

    82. ~b  2011-11-18 17:02:32  host: aaqj25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    80. z tym i z innymi sobie trzeba dac spokoj, bo sie dorwalo sporo zdesperowanych czlowieczkow z awansu spolecznego anno domini 2004; do kompow i smieca swoimi madrasciami z d.u wzietymi ;) . Ja olalem fora, dyskusje i jestem zdrowszy - do szczescia mi to niepotrzebne. Czasem cos napisze ale nie tyle co kiedys. Szkoda zycia ;)

  • 0

    83. ~b  2011-11-18 17:03:22  host: aaqj25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Najbardziej lubie fotopolis , bo nie mozna komentowac ;)

  • -2

    84. ~maki  2011-11-18 17:57:38  host: pub-116.37.rewolucja-net.pl

    Klienci Play już dawno zapchali własną sieć, teraz nawet zapchali sieć Polkomtela.

  • 0

    85. ~Oddychająca Komórka  2011-11-18 18:38:46  host: v05-15.opera-mini.net

    84 - tak tak zapchali łatwo powiedzieć a że jako pierwsi dali dużo za mało kasy to nikt o tym nie pamięta? ja pamiętam, jestem w Play już 4 lata i nie zamierzam nigdzie odchodzić.

  • 0

    86. ~  2011-11-18 19:16:00  host: 77-255-70-13.adsl.inetia.pl

    czy ten owocowy dureń nie wie że przy takich temperaturach restart może spowodować szybkie wyładowanie baterii

  • 0

    88. ~dociekliwy  2011-11-18 19:24:43  host: IP-77-252-156-141.neospot.pl

    a ciekawe jak tą awarię wynagrodzi play swoim abonentom? ostatnio dosc narzekan na t było....

  • 0

    89. ~k1976  2011-11-18 21:11:27  host: ip-93.159.13.239.static.crowley.pl

    Lepiej niech dadzą roaming z Orange!

  • 0

    90.  2011-11-19 08:40:55

    Czasami zdarza się nawet najlepszym!!

  • 0

    91.  2011-11-19 08:42:50

    #89 w 100% popieram z mojego doświadczenia wiem że Orange ma o wiele lepszą jakość niż Plus.

  • 0

    92.  2011-11-19 08:44:36

    A tak się zastawaniem jak by opy dały taką możliwość by karta sim logowała się do każdego nadajnika to by i biała plamy poznikały a i pewnie koszta utrzymania BTS były by niższe

  • 0

    93. ~  2011-11-20 09:39:54  host: aehg165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rzeczywiście była awaria, chwilami w ogóle nie miałem zasięgu, myślałem że telefon się psuje

  • 0

    94. ~  2011-11-20 10:28:58  host: z17-07.opera-mini.net

    Skorzystałbym z Playa gdyby można było zalogować się do zasięgu T-Mobile, bo Plus to porażka i po tym jak Solorz na nim zarabia lepiej nie będzie. Księgowy

  • 0

    95. ~:)  2011-11-21 09:21:05  host: user-31-174-17-131.play-internet.pl

    Ja i tak wiem że to pewne że Playa przejmie Grupa TP, to kwestia czasu, Play już ma roaming z Orange a kolejne usługi to kwestia czasu, Zostanie Pan Solorz i Grupa TP

  • 0

    96. ~Ninja  2011-11-21 10:29:20  host: 80.48.17.122

    Jak to jest, że nikt inny nie ma tak często awarii jak Play?! Co chwila mam problem z wysłaniem smsa:/

  • 0

    97. ~:P  2011-11-22 13:24:49  host: ip-78-30-122-169.free.aero2.net.pl

    :)

  • 0

    98. ~Piotr  2011-11-26 14:59:19  host: 119-059-085.adsl.szeptel.net.pl

    @95 Niech przejmują, byle tylko marek nie połączyli. Bo obsługa klienta w orange to dno i wodorosty, podobnie jak nachalny, spamerski marketing zniechęcający do korzystania z jakichkolwiek ich usług.

Dodaj swoją opinię