Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play uruchomił oficjalne forum

Play uruchomił oficjalne forum

Q! 20 Czerwca 2012 08:24

0 0

Play uruchomił oficjalne forum, na którym użytkownicy sieci oraz wszyscy zainteresowani będą mogli zasięgnąć porady oraz wymienić się wiedzą na temat sieci i jej usług.



Na forum będzie można m.in. zasięgnąć porady od konsultantów Play4You. Będą oni dostępni dla użytkowników od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.




Poza tymi godzinami odwiedzający forum będą mogli również podyskutować z innymi osobami na temat sieci Play.

Obecnie forum dostępne jest w wersji rozruchowej pod tym adresem. Operator zapowiada, że cały czas wprowadzać będzie poprawki, które usprawnią i ułatwią korzystanie z niego.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    14. ~  2012-06-20 10:29:05  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    10@ Po pierwsze to trzeba zarejestrować się na telepolisowym forum.

  • 0

    15. ~  2012-06-20 10:36:39  host: stomil-poznan.pl

    no tak bo najlepiej tylko krytykować, wielu wielu których znam są bardzo zadowoleni z play, już nie chodzi o sam fakt abonamentu ale chociaż by play fresh, miałem simplusa od lat... przerzuciłem się na play i jestem bardzo zadowolony, a jeśli ktoś ma problem z zasięgiem to zalecam zrobić krok do przodu i kupić nowszy telefon ;) w końcu mamy XXI wiek ;)

  • 0

    16. ~  2012-06-20 10:44:31  host: static-81-219-162-96.devs.futuro.pl

    @14 - ale o co ci chodzi? Ja np. jestem zarejestrowany, ale nie chce mi sie logować dla komentowania newsów, bo i po co.

  • 1

    17.  2012-06-20 10:45:44

    Popieram pomysł, chętnie będę pisał na forum play;)

  • 1

    18. ~Bob  2012-06-20 10:49:47  host: public-gprs425038.centertel.pl

    @15 taaak... zwłaszcza Galaxy S+ albo S II. Ostatnio na wycieczce nawet N E7 zaczęła wariować z zasięgiem. Niestety, Play dobry tylko w bliskości własnego UMTS 2100/900. Pod Koszęcinem sieć Plusa traktowała mojego SIMa bardzo podle. Jedynie N5230 z mej "stajni" daje radę. Dobry zasięg (czułość) i bateria 1320 mAh wystarcza na sieciowe ekscesy.

  • 0

    19. ~oki  2012-06-20 11:09:06  host: ega131.internetdsl.tpnet.pl

    Podobne forum ma Plus, ale to chyba forum utworzone przez samych klientów - www.plusforum.pl ale to plusa forum ładniejsze :-)

  • 1

    20. ~  2012-06-20 11:11:33  host: v21-15.opera-mini.net

    a w tmobile nawet własnego bloga nie mają :)

  • 2

    21. ~nick: nick: nick: nick  2012-06-20 11:13:54  host: v11-16.opera-mini.net

    Orange i Play mają dobre formy kontaktu z użytkownikami, obie sieci mają własne blogi, gdzie każdy może komentować - i to się ceni.

  • -1

    23. ~darko28  2012-06-20 14:15:39  host: 31-128-3-9.ip.xcore.pl

    @ 20 a T-Mobile trendy, facebook? przecież można korzystać z tych miejsc i zamieszczać swoje opinie. Z tymi promocjami T-Mobile wychodzi do ludzi, a akcje Angry Birds? Mariah Carey na rynku śpiewająca kolędy w ubiegłym roku?

  • 1

    24. ~  2012-06-20 14:25:32  host: v07-16.opera-mini.net

    "Wychodzi do ludzi" - to żart? Podwójne doładowanie pogorszone, prepaid z kosmicznymi stawkami (30-80 gr, u konkurencji taniej), jedynie abonamenty jako takie.

  • 0

    25. ~Słoneczny  2012-06-20 15:55:57  host: 89-77-234-215.dynamic.chello.pl

    @11, Pierwsze forum miała IDEA dla użytkowników oferty POP, lata świetlne przed rebrandingiem na Orange. Paradoksalnie tamto forum właśnie zlikwidowała zbliżająca się pomarańczowa fala. :-))

  • 0

    26. ~  2012-06-20 16:05:38  host: z31-15.opera-mini.net

    Mam nadzieje, ze przeniosą sie tam fanboje z Telepolis i fioletowa dzieciarnia, ktora o telco nie ma pojecia i tylko zasmieca portal

  • -1

    27. ~darko28  2012-06-20 21:25:58  host: 31-128-3-9.ip.xcore.pl

    @24 Jakieś podwojenie jednak jest. Nie odpowiada? Może lepiej w Play?

  • 1

    28. ~masakra  2012-06-20 23:31:55  host: user-109-243-204-139.play-internet.pl

    I znowu posadzą tam szarą masę dzieciaków po maturze, którzy dorabiają na studia, czyli takich samych profesjonalistów co obsługują w DOK. Strata czasu i zachodu, bo przecież i tak im dobrze nie zapłacą ;p Już sto razy sensowniejsze są działania muzyczne T-Mobile. Przynajmniej rozwijają młode ukryte talenty. A na co komu takie forum? Do tworzenia sztucznej otoczki i wyrzeźbionej opinii jaki to Plej nie jest wspaniały...?

  • 0

    29.  2012-06-21 00:32:14

    @20 w plusie oficjalnego tez nie ma i co z tego? co ostatnio wartosciowego wyczytales na blogu Gruszki lub Jabczynskiego po za ich wiecznymi docinkami i chwalebnymi peanami na czesc swojej sieci czego nie mogles bez tej otoczki rewelacyjnosci wyczytac tu lub innym portalu? IMHO blogi rzecznikow to nastepne tuby propagandowe i nic wiecej.

  • 0

    30.  2012-06-21 22:46:10

    pierwsze dni - nie zaskakują. postów duże ale typowe opisy ofert - tylko w jakim celu coś takiego na forum? Od tego jest strona. Na chwilę obecną nie ma pytań/porad itp. a jest już tak zaśmiecone że ciężko się czyta. Mało kategorii trochę śmietnik się robi.

  • 0

    31. ~mat  2012-06-22 16:56:24  host: user-164-127-219-213.play-internet.pl

    Play niech poprawi jakosc obslugi na doku cetrali i w salonach

  • 0

    32. ~  2012-06-22 17:35:56  host: torsrve.snydernet.net

    @31, jak moze poprawić jak juz wspiął sie na szczyt swoich mozliwosci. To dyskontowa sieć, gdzie jest troszke taniej ale kliencie obsłuz sie sam. Jakosc nadal podła.

  • 0

    33. ~sosen-1234  2012-06-25 10:55:45  host: host-89-167-2-17.nplay.net.pl