Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Ubezpieczenie telefonu

Play: Ubezpieczenie telefonu

LuiN 10 Września 2012 18:36

1 0
Bezpieczny Telefon to oferta ubezpieczenia przygotowana dla abonentów Play we współpracy z firmą MetLife Insurance Limited. Usługa kierowana jest do klientów, którzy zakupili telefon w sieci Play zawierając nową lub przedłużając dotychczasową umowę.

Ubezpieczenie oferowane jest w dwóch wariantach:
Komfort zapewnia ochronę na wypadek przypadkowego uszkodzenia telefonu (w tym również zalania)
Premium obejmuje swoim zakresem przypadkowe uszkodzenie telefonu (w tym zalanie oraz utratę telefonu na skutek kradzieży, kradzieży kieszonkowej lub rabunku i koszty nieuprawnionego użycia utraconego telefonu.

Składka za ubezpieczenie uzależniona jest od opcji ubezpieczenia oraz wartości telefonu. Ochrona działa zarówno na terytorium Polski jak i za granicą, jeżeli dany pobyt nie przekroczy 60 dni.



Aktywacja możliwa jest jedynie po uprzednim kontakcie ze strony konsultanta. Szczegółowe informacje dotyczące ubezpieczenia Bezpieczny telefon uzyskać można pod numerem infolinii MetLife Insurance Limited (+48) 79 11 00 310.

Źródło tekstu: Play     


Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 52
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33.  2012-09-11 08:41:41

    @30 u mnie dziala od ca. 4-5 lat i przynajmniej u 5 osob z abonamentami w TM, ktore znam rowniez od dluzszego czasu ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34.  2012-09-11 09:10:38

    33. thonka - nie mam abonamentu w Erze... MAm w Plusie - i rzeczywiście nie dostaję ŻADNYCH informacji esemesowych, jedynie potwierdzenie wystawienia faktury, płatności itp. - ale to mam zamówione. Mam natomiast TT i bez przerwy dostaję zachęty do skorzystania z promocji. Ciekawe, ze zaproszenia do tego klasycznego podwójnego zasilenia od ponad roku juz nie dostałem. Może to wybiórczo tylko działa?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35.  2012-09-11 09:12:15

    Już nie mówię o promocji gdzie zwracają pieniądze za telefon - to najczęściej przychodzi ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36.  2012-09-11 09:17:46

    Nawet specjalnie zajrzałem na ebok (ibok?) - zgoda na EIH - NIE ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~...  2012-09-11 09:17:55  host: 77-254-175-122.adsl.inetia.pl

    Play i zero spamu również. T-M (Era) uważam pod tym wzgledem za bezczelne, to jeden z głównych powodoów dla ktorego zrezygnowałem te kilka lat temu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38. ~klimass  2012-09-11 09:48:20  host: 91.199.239.180

    Drogo, Metlife Amplico nie popisalo sie warunkami, bez przesady ale wiekszosci telefonow nic sie nie dzieje, kradzieze zdarzaja sie coraz rzadziej. Jesli juz cos to moze spasc na ziemie albo sie zalac. Skladka 25zl miesiecznie to mnostwo kasy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~  2012-09-11 10:11:20  host: v11-15.opera-mini.net

    25@ fanboyu T-Mobajlowy slowo bezpieczenstwo jest powszechnym, popularnym okresleniem. Wiem do czego kolega pije ale to nie jest zadna nowatorska usluga, ani tym bardziej cos przelomowego zeby piac nad swoim pseudoodkryciem :-). Kopiowanie bylo w marcu kiedy T-Mobile bezczelnie zagarnal Playowa Formule nazywajac swoje 'dzielo' frii.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41. ~  2012-09-11 10:20:33  host: v11-15.opera-mini.net

    23@ Mam telefon warty ponizej 900 zl i wychodzi z tabelki koszt roczny 120 zl. chyba normalne jest ze szpanujac swiecacym cackiem powyzej 2 tys. zl zaplacisz wiecej ode mnie. Nie badz zdziwiony kosztami za oplacanie takiego komfortu jak wymiana uszkodzonego smartfona na nowy. Za darmo nikt nie daje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42. ~killaz  2012-09-11 10:24:47  host: 212.160.172.70

    czyli play oferuje prawie to co orange, a prawie robi wielka roznice ;p w orange moze wziasc iphone/galaxy s3 i placic 7,99 i ma tam: kradzież, dewastacje/uszkodzenie mechaniczne, nieautoryzowane polaczenia, ochrone na calym swiecie :D oprocz zalania :p

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~  2012-09-11 10:59:28  host: 85.219.163.130

    @42 tylko zdziwilbys sie ile uszkodzen w reklamowanych telefonach klasyfikowanych jest jako efekt zalania, czego normalna gwarancja nie obejmuje :) i nie ma znaczenia w takim przypadku tlumaczenie ze telefon nigdy nie byl zalany - tak uznal serwis i nic nie zrobisz :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44. ~killaz  2012-09-11 13:00:25  host: 212.160.172.70

    zrobisz, nadużycia w tym temacie z tego co się spotkałem, są tylko w Regenersis Warsaw, u nich to standard, natomiast w przypadku innych serwisów np CSS czy serwis w gliwicach, praktycznie sytuacja nie wystepuje. ponad to w przypadku juz samego ubezpieczenia, nie spotkalem sie z negatywna opinia pzu

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45. ~  2012-09-11 13:26:30  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    W sumie dość trudno mówić o ubezpieczeniu Playa jeśli dopiero wchodzi do sprzedaży i w realu nie zostało sprawdzone tzn. egzekwowanie szkody. Więcej do powiedzenia mają klienci T, Orange lub Plusa którzy już korzystali w realu z takiej ochrony urządzeń. Wydaje mi się, że opłacanie tego typu polisy ma sens głównie w przypadku najdroższych smartfonów lub tabletów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46. ~  2012-09-11 13:40:01  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    @44 - sorki, ale ja już daaaawno nie spotkałem się z sytuacją dyskusyjną jeśli chodzi o zalanie telefonu, a serwis praktycznie cały idzie do Regenersis.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47. ~Serwisant  2012-09-11 16:34:18  host: 64.62.198.231

    Dla operatorów regenersis jest najwygodniejszy, gdyż obsługuje najwiekszą liczbę urządzeń. Po co tracić czas, wypełniac listy przewozowe, pakować oddzielnie samsungi, nokie i se jeśli wszystko można wrzucić do jednego wora i posłac do regenersis?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    49. ~Dawid  2012-11-16 00:40:03  host: host199-158.kaskada.net

    ~Adam od RAZR... Również chwaliłem się, jaki to niezniszczalny jest RAZR i również dzisiaj rozwaliłem w nim Gorilla Glas. Powiem tak, upadł mi narożnikiem akurat dzisiaj i to jego słaby punkt. Nie raz nim rzucałem dla testów i było cacy. Dzisiaj spadł niezaplanowanie i delikatnie no i jest problemik

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~pako  2013-02-17 19:14:20  host: static-89-19.is.net.pl

    To ubezpieczenie to jedna wielka ściema. Ubezpieczyłem swój nowy telefon w Metlife Insurance Limited za pośrednictwem PLAY w wariancie PREMIUM za 9,99zł. Kiedy telefon przypadkiem mi wypadł z ręki (pomógł w tym mój pies) to odmówiono mi wypłaty odszkodowania, czy też naprawy telefonu z uwagi na to, że telefon został uszkodzony z uwagi na rażące niedbalstwo użytkownika. Pod decyzjami odmownymi nikt się nie podpisuje. Widnieje jedynie informacja "Dzial Obsługi Roszczeń Metlife Insurance Limited". Odwoływanie się nic nie daje. Wszystko wrzucają do worka pt." rażące niedbalstwo użytkownika". Nie dajcie się nabierać, to zwykli oszuści. W Polsce nie mają swojej siedziby. Całą korespondencję odbierają za pośrednictwem skrzynki pocztowej. Szkoda waszych pieniędzy, bo i tak nigdy nie wypłacą Wam odszkodowania znajdująć jakieś dziwne zapisy w warunkach ubezpieczenia, które są niezgodne z polskim prawem. Pozdrawiam.