Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play testuje darmowego Facebooka

Play testuje darmowego Facebooka

WitekT 22 Listopada 2010 16:37

0 0
Play testuje darmowy dostęp do Facebooka w wersji tekstowej pod adresem 0.facebook.com.

Usługa 0.facebook.com, o której szerzej pisaliśmy w tej wiadomości, udostępniania jest przez niektórych operatorów na świecie. W Polsce Play ją testuje, dlatego niektóre połączenia mogą być jeszcze płatne. Usługa powinna być komercyjnie dostępna w przeciągu najbliższych tygodni.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • -1

    1. ~ala  2010-11-22 16:38:16  host: 93-181-162-129.internetia.net.pl

    ciekawe czy dają to po plusie... choć co do społecznościowych... później problem, bo sąsiad wie wszystko..

  • -2

    2. ~Adaś  2010-11-22 17:08:16  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    Nie wiem jak dają i co ale w sumie nie wiem po co :) wieczne problemy z BOKiem z zasięgiem ich internetu a oni tracą czas na takie usługi. Dziwne.

  • 0

    3. ~freszowiec  2010-11-22 17:11:06  host: user-46-113-68-174.play-internet.pl

    Adaś, pilnuj lepiej swojego kabelka. Wejście na fejsa za darmo przyda się.

  • 0

    4.  2010-11-22 17:22:01

    PLAY! Kiedy będzie Blackberry?!?!?!? :-)

  • -2

    5.  2010-11-22 17:38:40

    Przestrzegam przed PLAY. Przeniosłem 6 numerów firmowych do Play i teraz żałuję, bo poziom obsługi jest tragiczny. Nigdy nie można mieć pewności, że wybierany numer zadzwoni (pomimo sygnału wołania w słuchawce), że dojdzie sms do adresata (pomimo uzyskania potwierdzenia smsem zwrotnym), że połączenie nie będzie kilkakrotnie przerwane, że operator nie zmieni ustawień dla numerów. Ta sieć nie nadaje się do obsługi biznesu.

  • 0

    8. ~wroc  2010-11-22 18:27:03  host: user-188-33-201-190.play-internet.pl

    Potrzebne mi to jak... rybie rower ;-) Niedawno skasowałem konto na FB. Miałem je chyba 2 lata, ale ostatnio zaczął irytować mnie ten portal.

  • -1

    9. ~ja  2010-11-22 18:57:08  host: 212.2.99.201

    a wlasciwie co to jest ten facebook? :)

  • 0

    10. ~lacosta  2010-11-22 19:10:04  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    Play jest tani i słaby. Niestety. NIE POLECAM!

  • 0

    11. ~Adaś  2010-11-22 19:50:08  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    @3 dobra, dobra co ma kabel do tego ? W telefonie też mam paczkę danych (500mb) więc jakoś tych 1 czy 2mb na facebooka mogę odżałować jeśli muszę:) @6 już tak nie przesadzajmy, poziom obsługi w Play nie od dziś jest bardzo przeciętny.

  • 0

    12. ~mikk  2010-11-22 19:57:20  host: 195.116.40.252

    Ciekawe czy będzie całkowicie bezpłatny czy bezpłatny na zasadzie jak w Plusie 1zł na dzień :]

  • 0

    13.  2010-11-22 20:40:05

    Wersja tekstowa? Jak to niby będzie wyglądać? Trochę groteskowa sytuacja, żeby Facebooka przekładać na sam tekst. Wolę już płacić 9 zeta za pakiet internetowy w Tak Taku i mieć przez miesiąc normalny dostęp do Fejsa.

  • 0

    14. ~Realista  2010-11-22 23:26:07  host: chello089079090188.chello.pl

    Dziecinada. Zamiast głupimi portalami społecznościowymi niech wreszcie podniosą ze zgliszczy Play24.Od tygodnia problemy,nie da się zalogować,albo witryna ze stateczkiem.Nie dochodzą też e-awiza i nie można dostać się do faktury, nawet gdy aplikacja na chwile wstanie z łopatek.

  • 0

    15. ~Twix  2010-11-23 00:45:04  host: chello089075095083.chello.pl

    5: To czego ty używasz do dzwonienia. Ta sie składa, że przenosiłem na oczatku października 5 numerów firmowych do taryf Biznes i tylko chwilowo iałem problem ponieważ 2 faktury były łącznie wystawione zamiast jednej, ale po 1 opłaceniu zgłosiłem do BOK i w końcu naprawili to co chciałem. Jak do tej pory nie miałem jakichkolwiek problemów z połączeniami głosowymi, oraz wideopołączeniami czy wysyłaniem SMS a nawet 2 MMS do różnych sieci. Połączenia są wykonywane w różnych warunkach na terenie Szczecina w zasięgu Play, pomiędzy Play a Play w roamingu Plusa w obydwie strony i przy różnym sygnale.

  • 0

    16. ~Twix  2010-11-23 00:47:06  host: chello089075095083.chello.pl

    Choć Play24 daje więcej możliwości to u licha niech nie będzie co tydzień awaryjny !! :) I czemu u licha do tej pory nie ma odpowiednika usługi Plusnet ??

  • 0

    17. ~jarekt  2010-11-23 02:34:35  host: 178-36-225-80.adsl.inetia.pl

    Mi ZAWSZE rozlacza rozmowe jak przekaskuje z nadajnika Play na Plusa. Zeby pogadac w trasie trzeba recznie na Plus ustawic :( Co do samej uslugi to wyglada to identycznie jak m.facebook (moze jeszcze troche prosciej) ale nie ma fotek ani miniatur filmow. Nie jest to tryb tekstowy sensu stricte. U mnie dziala ale nie wyobrazam sobie FB bez obrazkow :)

  • 0

    18.  2010-11-23 08:12:36

    13@ Nie każdy ma zaawansowany smartfon, w prostszych modelach jak najbardziej darmowa textowa wersja facebooka powinna się sprawdzać.

  • 0

    19. ~  2010-11-23 08:20:05  host: ddf19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co to jest Facebook? Słyszałem, że przez niego zwalniają z pracy.

  • 0

    20.  2010-11-23 09:09:11

    Popieram tych co nie popieraja portali spolecznosciowych.

Dodaj swoją opinię