Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: tańszy iPhone 4 dla wybranych

Play: tańszy iPhone 4 dla wybranych

LuiN 24 Sierpnia 2010 12:26

0 0

apple iphone 4Play przygotował specjalną ofertę dla wybranych klientów sieci Play. Promocja ma związek z wprowadzeniem do oferty telefonu Apple iPhone 4.

Promocja ma związek z wprowadzeniem do oferty telefonu Apple iPhone 4 i dedykowana jest dla wybranych abonentów sieci Play w procesie up-sell oraz w procesie utrzymaniowym.

Promocja obejmuje taryfy LongPlay 69, Long Play 99 i Play Premium z włączonym na stałe pakietem Swobodny Internet (2 GB za 30 zł). W ramach promocji klienci mogą uzyskać w niższej cenie niż na warunkach ogólnych telefon iPhone 4 oraz kilka alternatywnych (tańszych) modeli telefonów.




play specjal

W pierwszej kolejności otrzymają taką propozycję osoby jakie były zainteresowane iPhonem 4 i zostawiły dane kontaktowe poprzez formularz na stronie sieci Play.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Apple iPhone 4 w katalogu.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8.  2010-08-24 13:10:49

    Zgadza się, w Long Play Premium INTERNET średnio za abonament z IP4 (1399 zł) przez 2 lata jest 180 zł (1000 min, Stan Darmowy na zawsze i 2 GB pakiet internetowy Play Online w telefonie). To już całkiem blisko do Orange tylko ciekawe co będzie zawierał abonament dla IP4.

  • 0

    9. ~couguar  2010-08-24 13:15:23  host: cou46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @uzer tu właśnie nie ma rabatu na abo, więc przez 2 lata płacisz pełne 230 zł. Więc oddajesz Play za Iphona z nawiązką i podziękowaniem. A pamietaj, że ceny po wprowadzeniu 23% podatku VAT troszeńkę wzrosną.

  • 0

    10.  2010-08-24 13:17:44

    @9 Nie ma rabatu na abonament? :/

  • 0

    11. ~Wawe  2010-08-24 13:22:25  host: user-188-33-7-77.play-internet.pl

    Na stronie playmobile przy ofercie z iPhonie 4 w LP Premium jest uwzgledniony rabat przez pierwsze 12 mcy 130 zl, pozostale 230 zl.

  • 0

    13. ~Ipaduser  2010-08-24 13:40:04  host: user-188-33-50-19.play-internet.pl

    Nie ma to jak oficjalnie dzielic swoich klientow na bardziej i mniej wybranych. To jakby wisienka na torcie całej akcji Play z Ip4. Musza miec naprawde bardzo mało telefonow, jesli robia takie akcje.

  • 0

    14. ~Wawe  2010-08-24 13:56:31  host: user-188-33-7-77.play-internet.pl

    Uwaga! Aktualnie promocja została udostępniona jedynie dla wybranej bazy klientów Play. W pierwszej kolejności otrzymają taką propozycję osoby jakie były zainteresowane iPhonem i zostawiły nam dane kontaktowe na www.playmobile.pl

  • 0

    15. ~gregy  2010-08-24 14:12:17  host: dpn69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To, że na początku IP4 będzie dla tych, co się wcześniej zgłosili, to nic dziwnego. Zapowiadali to w końcu. Ale żeby był tańszy tylko dla tej pierwszej puli, to już jest niefajne.

  • 0

    16. ~Wawe  2010-08-24 14:50:55  host: user-188-33-7-77.play-internet.pl

    9. Gdzie znalazles takie informacje, ze nie ma znizki.

  • -2

    17. ~wybrany  2010-08-24 16:02:27  host: ptcnat.era.pl

    24 * 230zł + 1399zł - tak inwestując 7 tys. można się stać szcześliwym posiadaczem iPhone 4 16GB - brawo Play, więcej takich promocji !!! Już pędze ustawić się w kolejkę do salonu ...

  • 1

    18. ~hmm  2010-08-24 17:57:33  host: chello089072140186.chello.pl

    *17 Switnie dodajesz, tylko zapomniales ze oprocz IP4 dostajesz 1000 min do wszsystkich co miesiac wiec (1000 * 0.29 = 290 * 24 mies =6960. a wiec wychodzi ze IP4 dostajesz za darmo ) :) Pozdrawiam Moją Panią od matmy

  • 0

    19.  2010-08-24 18:21:12

    @11 W takim razie oferta nie jest jakaś strasznie zła. Aż 1k minut, SD, 2GB danych + chyba 200 MB od Play Premium + iPhone 4 16 GB. Wprawdzie cena iPhone 4 nie zachwyca, ale 1k minut itp.

  • 0

    20. ~Benek  2010-08-24 18:54:46  host: 87-205-156-239.adsl.inetia.pl

    Znowu za przeproszeniem szukają łosia co z tego że obniżyli cenę jak nie dość że abonament makabryczny to jeszcze będzie trzeba dodatkowo net wykupić. Jak dla mnie pomyłka. Dokładnie @17 dobre wyliczenie, 7k za telefon i abonament którego i tak pewnie mało kto wykorzysta w pełni.

  • 1

    21. ~wibratorek  2010-08-24 19:19:40  host: t07-04.opera-mini.net

    Oferta dla naiwnych. Telefon za te kase bez serwisu to szalenstwo. Witamy w Play.

  • 0

    22. ~viking  2010-08-24 20:30:43  host: public14137.cdma.centertel.pl

    20. Hola, hola nie krytykuj tak taryfy Play Premium za 230 zł (tam powinien być jeszcze rabat przez pierwszy rok 50% na abonament) z internetem 2GG. Era sprzedaje IPHONE 3GS tylko z trzem taryfami do wyboru - najtańsza za 95 zł 150 minut i 500 MB na internet potem za 195 zł 350 minut i 2 GB na dane i 345 zlł 800 minut i 2 GB. W Play Premium jest 1000 minut, tyle nie dostaniesz nawet w najdroższym abonamencie z iPhonem w Erze.

  • 0

    23. ~viking  2010-08-24 20:33:35  host: public14137.cdma.centertel.pl

    Przelicz sobie ile kosztuje najdroższa opcja w Erze z IPHONEM 24x345=8280 do tego jest 200 minut co miesiąc.

  • 0

    24. ~viking  2010-08-24 20:40:10  host: public14137.cdma.centertel.pl

    W porównaniu z Play Premium, Era daje 200 minut mniej co miesiąc w abonamencie za 345 zł, w abonamencie za 195 zł jest aż 650 minut mniej do wykorzystania. Zobaczymy za kilka dni jakie będą różnice w cenie IPHONE 4 i policzy się jeszcze raz.

  • 0

    25.  2010-08-24 22:39:10

    [~Benek napisał: będzie trzeba dodatkowo net wykupić]Co za głupoty pleciesz? Przecież te ceny dotyczą z pakietem 2GB na stale wmontowanym w taryfie. [TELEPOLIS.PL napisał: Promocja obejmuje taryfy LongPlay 69, Long Play 99 i Play Premium z włączonym na stałe pakietem Swobodny Internet (2 GB za 30 zł).][~Benek napisał: abonament makabryczny] Abonament w Orange jest o 30 zł miesięcznie droższy (średnio) i iPhone kosztuje bodajże 1200 zł (ceny nieoficjalne), więc ceny w Playu nie są aż takie straszne tragiczne, chociaż w porównaniu z zagranicą...

  • 0

    26. ~Ke  2010-08-24 23:33:57  host: 213.77.117.136

    Zostawiłem u nich mój numer i nawet nie zadzwonili do mnie jak się już iP4 pojawił...

  • 0

    27. ~e  2010-08-25 16:31:22  host: host117.opteris.pl

    Ta glupia siec zaczyna mnie wkurrr.... Mialem powiadomienia na maila o nowych wiadomosciach na poczcie glosowej, to po tych durnych gadkach sratkach z ktorymi bylo zamieszanie, maili juz nie dostaje :[ Skoro tak traktuja klientow, jak debili, to niebawem im nawet nie podziekuje, bo to zaczyna byc juz wkurzajace. Nie powiadamiaja o nowych uslugach, jak np "juz jestem", a ja osobiscie nie lubie, gdy inni wiedza kiedy wlaczam tel. Nawet nie wiem, jak to g...no wylaczyc! To jest ta fenomenalnosc tej sieci?!

  • 0

    28. ~iwona  2010-10-17 16:37:52  host: dns2.magsoft.com.pl

    Witam. Jeśli wziołbym Long Play z Iphone 3gs 32 Gb Przez 24 mies będę płacił 69 zł to Operatorowi się nawet nie zwruci za telefon. Gdzie Haczyk ?

Dodaj swoją opinię