Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Tańsze połączenia i SMS-y na Ukrainę

Play: Tańsze połączenia i SMS-y na Ukrainę

LuiN 26 Stycznia 2017 19:50

7 42

play wide logo telefon

Do końca roku klienci ofert na kartę i MIX sieci Play mogą dzwonić i SMS-ować na Ukrainę w cenie 29 groszy minuta/SMS.

Połączenia rozliczane są z sekundowym taktowaniem i obejmują ukraińskie sieci Kyivstar, Vodafone oraz Lifecell. Usługa nie jest obciążona dodatkowymi opłatami.




Tańsze połączenia i SMS-y na Ukrainę aktywować można na kilka sposobów:
  • szybkim kodem *111*201*1#,
  • SMS-em na numer 111 o treści START.201,
  • poprzez menu dostępne za pośrednictwem kodu *111#,
  • w zakładce pakiety na Play24.

Oferta dostępna jest od 26 stycznia do 31 grudnia 2017 roku (lub do wcześniejszego odwołania). Do skorzystania z niej uprawnione są numery w ofertach: Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę, Play na Kartę Surf, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Formuła Mini Max na Kartę, Nowy Play Online na Kartę, Play Online 4G LTE na Kartę, Play Internet na Kartę, Red Bull MOBILE na kartę, Red Bull MOBILE na kartę MNP, Red Bull MOBILE na kartę 5 zł i Red Bull MOBILE Energy na kartę. A także abonenci Play Mixtura III, FORMUŁA MIX i Elastyczna FORMUŁA MIX.

Zobacz: regulamin promocji

Zobacz: inne filmy z kategorii Wydarzenia

Sieć Play wprowadzi te same zasady rozliczeń również w ofertach abonamentowych. Promocję będzie można aktywować tym samym kodem: *111*201*1#, będzie dostępna w ciągu najbliższych dni.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: ukraina | play

w sumie: 167
  • 0

    164. ~100000  2017-01-27 12:34:41  host: user-94-254-161-135.play-internet.pl

    @50 ...tak zawsze rozmawiam przez watsapp'a kiedy dzwonię do Anglii za FREE. Proste

  • 0

    165. ~okima  2017-01-27 12:40:19  host: 188.146.76.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Play juz dzwoni na numery niezarejestrowane.Proponuja przejscie na abonament i rejestracje przez telefon.Podziekowalem bo mam 10 numerow i nie mam zamiaru ich rejestrowac sa aktywne od 2007.Faktem jest ze na nich mi nie zalezy mam juz inne numery w innej sieci.Jakosc i zasieg ich sieci nie napawa jakimkolwiek optymizmem

  • 1

    166.  2017-01-27 12:44:31

    arpu w play jest najniższe ze wsystkich operatorow, klient który doładuje dwa razy w roku kartę po 25 pln nie jest w stanie utrzymać marki

  • 1

    167. ~nikolay  2017-01-27 12:56:50  host: 128.199.56.119

    A dajcie spokój z tą upainą. Niedobrze się od tego robi.

  • 1

    168. ~nie  2017-01-27 13:19:26  host: public-gprs361553.centertel.pl

    Miałem rejestrować drugą kartę Playa ale nie będę.Fajny numer przepadnie ale żegnam.

  • 0

    169. ~Pablosox123  2017-01-27 13:23:48  host: user-94-254-128-128.play-internet.pl

    Moja predkosc w play i co teraz powiecie cwaniaki Screenshot_2017-01-23-08-30-45.png

  • 0

    170.  2017-01-27 13:27:45

    @169, Pablosox123 - jak rozumiem zachowałeś ją dla siebie?

  • 0

    171. ~Pablosox123  2017-01-27 13:28:22  host: 89-65-70-36.dynamic.chello.pl

    http://tlp.is/chg

  • 0

    175.  2017-01-27 14:57:03

    Play ściągnął do reklamy celebrytów z Ukrainy. Zespół "Ocean Elzy" jest bardzo popularny na Ukrainie.To coś jak u nas Perfekt czy nowsze Hey. Będzie sukces o ile konkurencja nie zrobi tak samo.

  • 0

    176.  2017-01-27 15:05:28

    Dziwne. Moim zdaniem lepszy efekt osiągnęliby współpracując z Enej. Choć z drugiej strony, nazwa kontrowersyjna i pewnie na Ukrainie wciąż znany mniej niż Ocean Elzy.

  • 1

    177. ~hguytr  2017-01-27 15:10:18  host: user-46-112-237-136.play-internet.pl

    Na Krym też? Bo Krym to część Urainy wg prawa międzynarodowego.

  • 0

    178.  2017-01-27 16:31:07

    Play kpi z klientów juz od dawna, kolejny na to dowód. Z każdym Q klientów będzie ubywać. zostać mogą tylko ci, ktorzy z teklefonu nie korfzystają i jest im centralnie obojętn, czy mają zasieg i czy prędkośc transferu danych to 1kb/s

  • 0

    179. ~Pablosox123  2017-01-27 17:10:22  host: 89-65-70-36.dynamic.chello.pl

    @szczuras na górze dalem link jaka predkosc zanotowalem w play wiec nie ma mowy o zadnym 1 mb.Co was tak ludzie boli ten play jak nawet nie jestescie w tej sieci

  • 0

    180. ~za  2017-01-27 17:35:08  host: s02.marciniak.pl

    Play nie przejmie klientów Heyah jako przykład podam, że ukraiński vodafone daje nielimitowane połączenie na 3 numery Tmobile/Heyah za niecałe 5,5 zł na miesiąc

  • 0

    181. ~nmnnd  2017-01-27 18:31:37  host: ip-5-172-255-226.free.aero2.net.pl

    Studentów chcą za wszelką cjene zdobyć ?

  • 0

    182. ~PATA82  2017-01-27 22:10:31  host: 16.142.citypartner.pl

    To jest ta oferta Play o której gadali??? Dobre :D

  • 0

    183. ~Z1  2017-01-28 21:17:00  host: user-164-127-66-139.play-internet.pl

    Upainy wspierać NIE BĘDĘ !, play strzeliło sobie w kolano podczas biegu o klienta !/ Gruszka powinien wylecieć z play na bruk !, play by lepiej zrobił dając podobną ofertę na Chiny/Wietnam - firmy handlujące z tymi krajami by się ucieszyły :)
    Mój nieżyjący dziadek wraz z niepełną rodziną uciekał z Wołynia ! ! !

  • 1

    184. ~Maniek  2017-02-01 11:39:59  host: 89-79-222-176.dynamic.chello.pl

    Jest błąd w tresci tego artykulu.

    "Do końca roku klienci ofert na kartę i MIX sieci Play mogą dzwonić i SMS-ować na Ukrainie w cenie 29 groszy minuta/SMS"."

    Nie na Ukrainie, ale na Ukrainę, czyli połączenia międzynarodowe. Będąc na Ukrainie stawki są tak jak dotychczas.

  • -1

    185.  2017-02-01 11:55:21

    @184, Maniek - Bardzo dziękuję, aż dziw, że nikt tego wcześniej nie zauważył :(

  • 0

    186. ~  2017-02-01 18:06:13  host: ate234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No jak zwykle Play dał dupy,fioletowi znowu się nie popisali ale czego można się spodziewać po tej *** pseudo sieci.

Dodaj swoją opinię