Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Świąteczna reklama oferty biznesowej [wideo]

Play: Świąteczna reklama oferty biznesowej [wideo]

LuiN 2 Grudnia 2013 12:06

1 1

samsung galaxy note 3 lte Sieć Play rozpoczęła emisję świątecznej reklamy promującej ofertę biznesową. Głównym bohaterem spotu jest Samsung Galaxy Note 3 i... renifer.




W reklamie pojawia się informacja o Samsungu Galaxy Note 3 w cenie od 1 zł netto (1,23 zł z VAT) w taryfach biznesowych Play. Najtańszy abonament dla nowych klientów, którzy chcą zakupić nowego Samsunga w cenie z reklamy kosztuje miesięcznie 164,99 zł netto, czyli 202,94 zł z VAT.


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 20
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~Nick  2013-12-02 12:48:46  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    ależ się podnieciłem ...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2.  2013-12-02 12:52:18

    No i w końcu pokazują że klient łoś, bo tyle kasy wywalił na N3 :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    3. ~  2013-12-02 12:54:43  host: 77-254-245-205.adsl.inetia.pl

    @2, Dokładnie, teraz tylko łosie kupują abonament w Play. Niestety Play z najtańszego operatora stał się jednym z najdroższych

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4. ~  2013-12-02 13:00:24  host: ip-93-154-148-89.free.aero2.net.pl

    O jakim biznesie oni mówią?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    5. ~itm365.pl  2013-12-02 13:01:56  host: user-94-254-133-116.play-internet.pl

    Akurat abonament mają bardzo fajny i korzystny

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    6. ~  2013-12-02 13:08:09  host: 77-254-245-205.adsl.inetia.pl

    @5, z tym określeniem "bardzo korzystny", to nie przesadzałbym. Abonamenty firmowe mają dzisiaj wszyscy podobne a dla indywidualnych Play ma najdroższe.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    7. ~Nick  2013-12-02 13:12:47  host: 92.60.132.22

    @6 - najdroższe to miał i ma Plus, zwłaszcza jeśli chodzi o ceny słuchawek. Co nie zmienia faktu, że Play ich niestety "dogania" pod względem kiepskości oferty z umowami.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~sueshack  2013-12-02 13:14:25  host: rev-46.229.149.2.atman.pl

    @4 Budowlanym, bo tam są cegły potrzebne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    9. ~no nie moge  2013-12-02 13:17:07  host: user-94-254-209-57.play-internet.pl

    ja bym sie wstdzil w reklamie gadac najnowsza siec 4g lte dla firm wstyd...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    10. ~krzysiek  2013-12-02 14:16:07  host: tytan.zeork.com.pl

    jak bierzemy abo z telefonem to wszedzie takie same ceny bo telefonu nikt gratis nie da, ale za to bez telefonu play nie ma sobie rownych w ofercie na firme, jesli ktos twierdzi inaczej to prosze podac przyklady a nie hejtowac

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~krzysiek  2013-12-02 14:17:15  host: tytan.zeork.com.pl

    Note 3 to nie cegła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to dachówka ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    12. ~  2013-12-02 16:38:30  host: z16-10.opera-mini.net

    10, to ty podaj te super oferty Play bez telefonu. Mają no limit jedynie w cenie 38zł a za tę cenę to nawet dla indywidualnych można no limit mieć np. TMobile, nju, heyah, Red Bull. A dla indywidualnych PLAY w opcji tylko sim Play ma no limit za 49zł a u konkurencji 38-40zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    13. ~  2013-12-02 16:44:24  host: z48-09.opera-mini.net

    Play jest drogi teraz, taka prawda ale widzę, że niektórzy nadal nie mogą pogodzić się z tym faktem :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~  2013-12-02 16:57:06  host: z16-10.opera-mini.net

    mają takie super oferty dla firm, że moja firma wróciła do Orange. Oferty są zbliżone ale jakościowo Play odstaje. Przy kikudziesięciu numerach może wyjdzie taniej ale jakim kosztem. U mnie starsi pracownicy przeklinali Play, bo na gsm rwało połączenia a nie każdy jest pasjonatem i patrzy w telefon czy nie wywaliło z roamingu i czy jest na macierzystym. Znajomy też wrócił do orange i zaproponowali mu za 46zł brutto no limit do wszystkich i 2GB.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~krzysiek  2013-12-02 17:44:43  host: aemv198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    18,45zl za 300min/sms do wszystkich sieci, play min/sms/mms no limit na stacionarne rowniez + ewqentualnie 1Gb internetu za 12,3zl, zadna inna siec nie miala podobnej oferty, no i zasieg t-mobile jest duzym plusem dla mnie, JA NIKOGO NIE NAMAWIAM BO DLA MOICH POTRZEB TAKA OFERTA BYLA NAJLEPSZA I ZADEN OPERATOR NIC PODOBNEGO MI NIE DAWAL, ZEBY NIE PLAY TO CENY INACZEJ BY SIE NA RYNKU UTRZYMYWALY I TEGO CHYBA NIKT NIE ZAPRZECZY

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~  2013-12-02 18:03:04  host: z16-10.opera-mini.net

    15, nie ma takiej oferty. Owszem była ale nie ma już. Dla twojej informacji jeszcze wcześniej można było taką taryfę kupić za 12zl brutto z 350min, później podnieśli na 16zł i zmniejszyli ilość minut do 300. Następnie podnieśli cenę na 18zł żeby później zlikwidować ofertę i teraz za 12zł dać no limit w sieci i na stacjonarne. Piszemy o ofertach jakie są obecnie a nie o tym co było

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~  2013-12-02 18:08:54  host: z16-10.opera-mini.net

    15, za 20zł, to w TM na kartę masz 300minut a w abonamencie TM za 19zł jest 400minut. Jak widzisz Play tani to był a teraz jest podobny do innych a w ofertach z telefonem najczęściej najdroższy. Już nawet no limit bez telefonu z 2GB internetem kosatuje u nich 69zł a w TM 49zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~Gumis76  2013-12-02 20:07:17  host: clq160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie prawda ja mam za 46.25 BEZ OGRANICZEŃ ROZMOWY SMS-Y I MMS-Y

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~Mad  2013-12-08 12:40:26  host: 89-67-47-184.dynamic.chello.pl

    Play drożeje dawne czasy się skończyły.Kończy mi się umowa w P4 i Pani zadzwonoła proponując mi ceny wyższe niż bym poszedł do sklepu i sam sobie kupił!? A poza tym w T-mobile jak i Orange oferty są o wiele lepsze, tak myślę że trzeba skończyć z P 4 . Przyszedł czas że chcą zarabiać, klientów mają już dość ale myślę że teraz zaczną ich tracić.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20.  2013-12-09 18:41:27