Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play Starter - muzyczne hity Era Tak Tak

Play Starter - muzyczne hity Era Tak Tak

sirmark 20 Kwietnia 2004 13:36

0 0

Tylko w Era Tak Tak - 10 specjalnie wybranych hitów muzycznych na wyjątkowej płycie CD Doładowania co 25 dni nagradzane bonusami
Od jutra, tj. 21 kwietnia br., w Era Tak Tak klienci będą mieli do wyboru kolejną propozycję. Jest to nowy pakiet startowy, Play Starter, w cenie 25 złotych. Użytkownik otrzymuje od razu 10 złotych na rozmowy. Regularne doładowania konta co 25 dni nagradzane są bonusami - przy 10 pierwszych doładowaniach klient dostaje po 4 zł brutto do wykorzystania na multimedia (dzwonki, ikonki itp.) lub na rozmowy i SMS-y. Play Starter to propozycja przede wszystkim dla ludzi młodych, aktywnych i lubiących rozrywkę. W nowym starterze znajdą oni wyjątkową płytę CD, a na niej: 10 hitów, w tym przeboje znanych rozgłośni radiowych oraz 3 videoklipy do wybranych utworów; 10 dzwonków mono i 10 polifonicznych przygotowanych na podstawie hitów do słuchania; 5 logo nawiązujących do kultury hip-hop i 5 tapet do ściągnięcia na telefon, jak również prezentację mulimedialną dotyczącą MMS-ów w sieci Era. Oprócz wymienionego Play Startera w ofercie Era Tak Tak dostępne są również inne pakiety startowe, dostosowane do potrzeb i wymagań potencjalnych klientów Są to: Starter "25" ,,Starter "40/80" ,Starter "59".

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~hgchb  2010-01-18 12:07:35  host: 213-92-195-1.gecon.com.pl

    Lady GaGa-Paparazzi

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-98-96.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet