Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: stały abonament, cena urządzenia zależna od zobowiązania

Play: stały abonament, cena urządzenia zależna od zobowiązania

WitekT 7 Listopada 2012 17:39

0 0

Play przygotował nowe oferty świąteczne, w których zawartość minut jest stała, różni się jednak kwota comiesięcznych należności. Dokładniej - abonament jest stały, a w zależności od wyboru wielkości comiesięcznej raty za urządzenie jest ono tańsze lub droższe.



Im wyższa kwota zobowiązania, tym niższa cena urządzenia na start. Szczegóły oferty zawarte są w poniższych grafikach.




play swplay sw play sw

Czy odpowiada Ci ratalna forma nowej oferty Play?

Zdecydowanie tak
20.26%
Raczej tak
19.83%
Raczej nie
15.34%
Zdecydowanie nie
33.29%
Nie mam zdania
11.29%

Wszystkich głosujących: 691



Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 79
  • 0

    62.  2012-11-08 08:37:53

    60. ~dan - wiesz skąd? Ano stąd, że tam jak ktoś ma do zapłącenia 130 zł to płaci albo bez gadania sąd każe mu zapłącić. U nas jak ktoś ma płacić, to płąci jak mu komornik telewizor chce zabrać ;-) Będzie lepiej kiedy ludzie będą lepsi. Na to niestety nie ma co liczyć, bo jak się mówi o zakazie zatrzymywania albo o dopuszczalnej prędkości, to kierowcy polscy pukają się w czoło i mówią, ze przepisy są dla debili (przepraszam za słownictwo szanownego redaktora moderatora, ale musiałem) ;-)

  • 1

    63.  2012-11-08 08:44:28

    ***Te Świąteczne Zestawy - to są Świąteczne ale chyba tylko dla sieci Play - Prezenty chcą sobie robić kosztem abonentów ?

  • -1

    64. ~  2012-11-08 08:54:26  host: host-89-228-60-180.elk.mm.pl

    @63 Już tak nie przesadzaj. Spójrz na W3. To jak sieć Play chce robić prezenty kosztem abonentów, to co chce robić W3 ze swoimi abonentami przedstawiając ofertę gorszą jeszcze niż Play? Chyba W3 chce mieć święta przez cały rok :) Jedynie Orange coś tam jeszcze sensownego ma.

  • 1

    65.  2012-11-08 08:58:57

    64. ~: Całkowicie się zgadzam z twoim stwierdzeniem że "...W3 chce mieć święta przez cały rok.." czemu nie... Święta są fajne.. szczególnie jak jeszcze zamiast na nie wydawać to się zarabia i prezenty dostaje.. :P

  • 1

    66. ~  2012-11-08 09:04:56  host: host-89-228-60-180.elk.mm.pl

    @60, @62 Podziękujcie operatorom na polskim rynku. Pamiętam czasy naliczania minutowego, 3 zł za minutę, a w abonamentach dawali po 10 czy 15 minut darmowych. A ja pojechałem do USA, to miałem tam za 3-4 godziny pracy kilkaset minut, telefon lepszy niż w Polsce dawali no i ubezpieczenie telefonu, że jak zginie to dadzą mi bez problemów NOWIUTKI. Polacy w USA oczywiście tak tam robili, że cudem im znikał telefon by dostać nowy. A u nas w Polsce później W3 schodziło powoli z cenami za minutę, do naliczania 30 sekundowego i zwiększali powolutku ilość darmowych minut. Minęło kilkanaście lat, a dalej te polskie oferty są gorsze od oferty co miałem kilkanaście lat temu w USA. U nas w Polsce W3 chciało się po prostu na chapać tej kasy i dalej to robią. T-mobile czy Orange by nic przejęło jakby nie wiedzieli, że w Polsce to mogą na tym zarobić.

  • 2

    67. ~  2012-11-08 09:06:47  host: 213-146-39-130.ip.netia.com.pl

    Play już przygotowuje się na likwidację asymetrii i w ofertach na przedłużenie umowy wprowadzili drastyczne podwyżki w segmencie Data i Voice. Teraz Orange wypada zdecydowanie korzystniej i Plus także. Widać to co niby nie miało wplywu na ofertę wg. Play (czyli asymetria) okazało się, że ma ogromny wpływ, bo innego uzasadnienia podwyżek ofert przedłużeniowych nie widzę.

  • 1

    68.  2012-11-08 09:15:37

    66. ~: Oj tam hameryka, hameryka - a w króżewnikach Ty był ? Jak ja bym pojechał do hameryki w czasach gdy Ty pojechałeś to na pewno miałbym jeszcze taniej od Ciebie... ;) To co - mamy się wszyscy z Naszej Zielonej Wyspy do Ameryki wyprowadzić, bo tam się mniej płaci za telefony i połączenia ? A z czego wtedy będą żyły "nasze" "krajowe" sieci ? Taki P. Solorz to by sie zapłakał na śmierć chyba - tyle pożyczek (pewnie kupę łapówek) a tu teraz co - nie ma kto u niego telefonu z abonamentem wziąć ! Myśl trochę chłopie ! Kto by wtedy nasz wspaniały rząd wyżywił ?! Co ty myślisz że co.. że Tuski z całą resztą do roboty za 1500złoty by wtedy musieli iść ?...

  • 1

    69.  2012-11-08 09:18:06

    66. ~: cd. - nie szkoda by ci było tych tylu fajnych chłopaków z ul. Wiejskiej ?

  • 0

    70.  2012-11-08 09:20:30

    66. - no walnąłeś... U nas sekundowe na;licznie jest standardem od lat, podczas gdy tam gdzie lepiej (gzie nas nie ma) jeszcze minutowe raczej jest standardem. No i zauważ - o minutowym możesz mówić w Erze czy Idei, ale w Plusie od zawsze było co pół minuty. A to duuuża różnica była przy wysokich cenach miuty. Jak ktoś umiał liczyć to policzył, jednak niektóym wtystarczało tylko wiedzieć ile minut w abonamencie było, mimo, ze większośc rozmów po 20 sekund mieli ;-)

  • 1

    71.  2012-11-08 11:31:21

    ~60. co wy pieprz*cie za przeproszeniem, za 110 zł można w "Polandii" mieć 2000 minut, 2000 sms, 5 GB internetu i np. HOX'a za free. Drogie oferty mają dobre promocje.

  • -1

    72. ~  2012-11-08 12:05:24  host: v11-16.opera-mini.net

    40, doplacasz 10 zl i jest 1 GB na net w abonamencie z rata.

  • 1

    73. ~kasper  2012-11-08 13:19:02  host: public-gprs465736.centertel.pl

    Moze taka oferta jest i ciekawa ale wole opcje na karte bez zobowiazan i kupic sam w sklepie telefon na raty. W sumie jest to wygodne dla kogos kto nie ma czasu, nie interesuje sie na biezaco ofertami, promocjami w pre-paidach, po prostu nie kontroluje tematu.

  • 1

    74.  2012-11-08 15:05:25

    @59: to faktycznie Ci się opłaca, ale ja dzwonię i piszę tyle samo, albo więcej tylko ja mam za darmo w sieci Play za samo doładowanie. A wszystkie osoby do których dzwonię najczęściej i najdłużej są w Play, więc w ogóle się tym nie martwię :) Całą kwotę doładowania mogę wykorzystać na internet albo na inne sprawy, które nie wymagają ode mnie długiego dzwonienia. Ale rozumiem, że nie każdy ma tak dobrze.

  • 1

    75. ~  2012-11-08 15:25:58  host: 178.183.146.151.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Kasper, w jakiej karcie masz 550 minut, nielimitowane w sieci i 1GB za 50zł??

  • 1

    76. ~  2012-11-08 18:02:24  host: ip-84-39-170-36.free.aero2.net.pl

    75 - play fresh ze zbieraj minuty a internet bez płacenia i znacznie więcej danych w aero2.

  • -1

    77. ~  2012-11-09 12:44:21  host: V32-04.opera-mini.net

    Oferta juz dostepna czy trzeba jeszcze poczekac, ide jutro do salonu i bede chyba bral Lumie 800.

  • -1

    78. ~marek  2012-11-15 13:56:31  host: 83-238-174-18.ip.netia.com.pl

    Ciekawa propozycja.

  • -1

    79. ~Ktos wiedzacy o rynkach  2012-11-15 22:49:00  host: 89-76-10-120.dynamic.chello.pl

    66 ma racje gdyby play kupil tamtejszy amerykanski investor to t-mobile i orange musialy bardzo szeroko wspolpracowac a plus popadl by w tarapaty finansowe.Obecnie najwiekszy wrog i nalepsza siec pod wzgledem potencjalu. Nie pamietam nazwy ale jest w stanach zjednoczonych.

  • 0

    80. ~k86  2012-11-27 12:58:42  host: sggw131-075.sggw.waw.pl

    Wziąłem SGSA w abonamencie 89zł i po zsumowaniu rat cena telefonu prezentuje się dokładnie jak na allegro (960zł). Źle?

  • 0

    81. ~  2012-12-01 16:59:31  host: ppp148160.ostnet.pl

    @75 nielimitowane w sieci i 1,2 GB za 25 zł to jest w Heyah, ale z tymi minutami to już w prepaid trudniej...

Dodaj swoją opinię