Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Sony Ericsson Cedar i nowe ceny HTC HD7

Play: Sony Ericsson Cedar i nowe ceny HTC HD7

LuiN 25 Stycznia 2011 12:26

0 0

25. stycznia do oferty podstawowej sieci Play wszedł Sony Ericsson Cedar. Od 26. stycznia HTC HD7 oferowany będzie w nowych cenach.

sonyericsson cedar play cedar

Sony Ericsson Cedar to telefon z ekologicznej linii GreenHeart, oferujący najważniejsze funkcje zamknięte w klasycznej obudowie. Telefon ma 2,2-calowy ekran QVGA, 280 MB pamięci wewnętrznej i czytnik kart microSD, łączność HSDPA do 7,2 Mb/s i HSUPA do 2 Mb/s, aparat 2 Mpix (filmy QVGA@15fps), radio FM z funkcją RDS i gniazdo słuchawkowe typu JACK 3,5 mm. Niewątpliwą zaletą Cedara jest jego niska cena.

htc hd7 play hd7




HTC HD7 to jeden z pierwszych smartfonów działających pod kontrolą nowego systemu operacyjnego Windows Phone 7. Obok nowatorskiego interfejsu, dostajemy procesor 1 GHz i 576 MB pamięci RAM, aparat fotograficzny 5 Mpix rejestrujący filmy HD, wielki, 4,3-calowy ekran i 8 GB pamięci wewnętrznej.

Jednocześnie od 25. stycznia z cenników wycofywane są następujące modele telefonów: LG KP170, Nokia 1209, Nokia 1661, Nokia 2680, Nokia 3110 classic oraz Samsung S7220 Ultra Classic, a od 8. lutego: LG KM900 Arena, LG KS360, Nokia 3600, Nokia 7310 Supernova, Sony Ericsson C905, Samsung S5200 oraz Samsung S3310.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~  2011-01-25 12:26:50  host: z18-08.opera-mini.net

    Ile kosztuje SE Cedar w wolnej sprzedazy?

  • 0

    2.  2011-01-25 12:28:42

    Moim zdaniem trochę za mała różnica w cenie HD7 w odniesieniu do LongPlay i LongPlay internet.

  • 1

    3. ~rs1  2011-01-25 12:33:05  host: epe190.internetdsl.tpnet.pl

    Cedar w cennikach Orange 299,00. Dużo sobie życzą za zdjęcie sima...

  • 0

    4.  2011-01-25 12:37:42

    No niestety spodziewałem się, że HTC HD7 spadnie chociaż do poziomu HTC Desire HD, a tu taka lipa. Ceny HTC HD2, HTC Desire nie zmieniły się od czerwca zeszłego roku... i czemu właściwie jeszcze nikt w Polsce nie wprowadził Milestone 2?

  • 1

    5. ~  2011-01-25 12:43:34  host: dci223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A, który telefon ma Plejowe 4G Ready?

  • 0

    6.  2011-01-25 12:49:50

    Boże, sam jestem w Play i wiem, że to ściema z tym 4G, ale dodawanie do każdego newsa, nawet odnośnie pakietów Orange pytania czy są 4G Ready jest po prostu żałosne...

  • 0

    7. ~zawi  2011-01-25 13:02:00  host: 89-79-103-203.dynamic.chello.pl

    Darkeners, daj się wyżyć forumowym trollom. Wracając do tematu chciałbym wziąć w przedłużeniu (umowa kończy mi się w maju) HD7 w taryfie internetowej 69. Ale jak cena się nie zmieni to raczej będę musiał pomyśleć nad innym telefonem :(

  • 2

    8. ~  2011-01-25 13:06:32  host: 77-254-67-134.adsl.inetia.pl

    @6 - dlaczego żałosne? Przecież skoro taki Play wymyślił sobie nową kategorię 4G Ready (powinno być chyba 4G Play Ready), to powinni podawać przy każdym modelu telefonu/modemu w swojej ofercie, czy jest gotów na tę nieziemska technologię, czy nie.

  • 0

    9.  2011-01-25 13:09:04

    @zawi po co HD7? Pod każdym względem technicznym (no może poza podstawką) jest gorszy od HTC Desire HD :P.... Desire HD ma nowszy procesor, więcej ramu i oczywiście Android, który teraz jest bardziej rozwinięty, a nie zdziwiłbym się gdyby ROMy z WP7 też na niego były :P

  • 0

    10. ~  2011-01-25 13:14:18  host: dci223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    6. Jestem laikiem i muszę wiedzieć czy aparat obsłuży mi standard 4G Play Ready.

  • -2

    11.  2011-01-25 13:14:35

    O to przecież Play chodzi o rozgłosie, nie ważne że coś nie działa fani piszą i wierzą że będą mięli 4G które wyciśnie im max 2mb :D a co do telefonów to trochę śmieszne bo i tak ich nie będzie wiecznie. Może w cenniku i reklamie będą ale w salonach na bank nie :D

  • 1

    12.  2011-01-25 13:56:06

    Chce zauważyć, że tutaj o tym piszą tylko anty-fani, bo myślę, że większość z nas zdaje sobie sprawę, że to pic na wode, ale to właśnie takie teksty o 4G Ready etc. dla osób, które mają mniejsze pojęcie o rynku telekomunikacji może świadczyć o tym, że play ma 4G, nie każdy zrozumie ironię. Poza tym, może W3 nie ma zablokowanych odgórnie limitów, ale jednak wczoraj umieszczano .jpg z testami sięci, zarówno Play jak i W3... i nie można powiedzieć, żeby ktokolwiek z W3 w speed tescie przekroczył ten 1mb. Jasnę, przynajmniej nie blokują... teoretycznie. Bądzmy uczciwi, każda firma w jakiś sposób z klientami w Ch... leci. Po prostu Play dopiero zaczął.

  • 0

    13. ~  2011-01-25 14:09:41  host: dci223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    12.Antyfani czego, kogo? Play? Chyba żartujesz prawda?

  • 0

    14. ~zawi  2011-01-25 14:10:40  host: 89-79-103-203.dynamic.chello.pl

    Darkeners. Na początku chciałem mieć HD2 ale jak wszedł na rynek HD7 to najbardziej pożądanym dla mnie telem jest właśnie on. Nie chcę mieć androida bo jak patrzę na wsparcie i aktualizację różnych producentów to tylko śmiać mi się chce. Telefony z WP7 to potężne maszyny więc aktualizacja nie będzie raczej problemem. Nie będę musiał się zastanawiać czy mój telefon uciągnie kolejną wersję androida albo czy ją w ogóle dostanie.

  • -1

    15. ~  2011-01-25 14:11:15  host: 77-254-67-134.adsl.inetia.pl

    @12 termin 4G Ready (tego Plejowego) wymyślił szefo marketingu Play przecież, gdzie tu konsekwencja? Żeby przypomnieć: "– Będą one anonsowane jako 4G ready – mówi Bartosz Dobrzyński." Koniec cytatu.

  • 1

    16. ~votek  2011-01-25 17:40:34  host: 194.156.44.21

    cena w Media Markt Cedar 399,-

  • -1

    17. ~chilly  2011-01-25 20:57:15  host: 89-74-230-228.dynamic.chello.pl

    @12 Play dopiero zaczął...hm z podpisywaniem za klientów umów zaczął już dano, no ale dobra. Strach sie bać co wyjdzie z tego operatora w tym roku. Ceny HTC HD7 wysokie, szału nie ma.

  • 1

    18. ~szarit  2011-01-26 18:36:05  host: ip-178-214-150-141.silesiamultimedia.com.pl

    Cedar w wolnej sprzedaży max 399z ale można taniej fabrycznie nowy bez simloka i brandowania,wytrzymały sprzęt ale nie lubi zimna bo wtedy bateria się szybciej wyładowuje.

Dodaj swoją opinię