Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Słuchawki zamiast smartfonu

Play: Słuchawki zamiast smartfonu

LuiN 21 Listopada 2013 10:12

4 7

play sluchawki W ramach kolejnej, alternatywnej formy sprzedaży sieć Play proponuje swoim klientom zamiast smartfonów wysokiej jakości słuchawki.



Do wyboru są zestawy ze słuchawkami Marshall Monitor Black, Nokia BH-940 Purity Pro by Monster, Parrot Zik by Starck oraz Sony MDR-1RNC. Sieć przygotowała specjalną stronę internetową z prezentacją urządzeń, znaleźć można ją pod tym adresem.


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 37
  • 1

    19.  2013-11-21 12:31:23

    @thonka: Sprzedać? Ok, a wiesz ile za niego weźmiesz? To się nie opłaci, nie upieraj się, bo takie są realia. Nie neguję Ciebie i Twojego sposobu myślenia, po prostu bardzo mało osób robi tak, że sprzedaje słuchawkę i kupuje nową za która musi dopłacić, bo np.: sprzedałeś tel za który dałeś w wysokim abo 500zł za tą samą wartość, a w miare dobre smartfony ( zależnie od wymagań) zaczynają się od 1000zł. Musisz dołożyć do interesu. A abo? Dalej płacisz wysokie :) Takie jest moje zdanie. Każdy operator ma wysokie ceny operatorów, nie ma co wjeżdżać na Orange, Plus, Play, T-Mobile. Nikt z poważnych ludzi z tych firm nie czyta komentarzy użytkowników z Telepolis i na podstawie ich nie zmienia ofert. Każdy ma jakieś ALE do jakiegoś opa, żebyś wiedział jakie mam ja... Ale zmierzam tylko do tego, że nie ma co negować. Naprawdę czytając komentarze niektórych ludzi ( nie mówię o Tobie ) dosłownie można zwariować. Faktycznie POLSKA to naród narzekaczy. Nie lepiej zachować takie opinie dla siebie? @Demes: zgadzam się z Tobą. Ktoś dzwoni w sprawie internetu i chce ofertę z Laptopem. Abo jakieś 100zł, umowa na jakieś 24/26msc i ludzie biorą, gdzie laptopy teraz kosztują baaardzo tanio. Wszystko się rozwija. Masz mało GB płacisz duuużo, bo MASZ laptopa. Jaki sens? A miesiące lecą, umowa trwa. Laptop już po 3 serwisach stał się stary i zamula, ale abo trwa... Ogólnie ludzie DO WSZYSTKICH. Opanujcie się z tymi durnymi komentarzami i negowaniem wszystkiego co dają operatorzy. Jest ich mnóstwo, nie podoba się? To zmieniajcie, po jaką chol... się męczyć? Nikt z użytkowników TELEPOLIS.PL Wam nie pomoże... Musiałem, aż specjalnie założyć konta, żeby móc cokoliek napisać, bo czytać się niedało niektórych wypowiedzi. PS: bez urazy do WSZYSTKICH, tylko więcej rozwagi...

  • -1

    20. ~...  2013-11-21 13:35:45  host: 87-205-231-207.adsl.inetia.pl

    aoti na razie to tylko Ty tutaj narzekasz na innych. Telefony u opa sa jak najbardziej soensowne, pod warunkiem, ze op traktuje klientow powaznie, bo sluchawki to jest jakis dowcip.

  • 0

    21. ~123,,,  2013-11-21 13:40:44  host: 87-205-231-207.adsl.inetia.pl

    Demes skad biora pomysly? Moze stad, ze opy cos takiego oferuja. Wow, coz za odkrycie, co nie? A skoro opy oferuja, to wybiera sie najlepsza a nie najgorsza oferte. Ty mozesz kupowac nawet na bazarze uwazajac ze zlamales system, a ja pojde tam gdzie dostane najlepsza oferte i co Ty na to? Na marginesie Twojej pseudologiki - tak, kupujac internet dzis mozna dostac od reki komputer/tablet, bo darmowy router to juz jest standard - witam w roku 2013, proponuje skonczyc juz hibernacje.

  • 0

    22.  2013-11-21 13:49:44

    Kupując internet dostajesz komputer? Za darmo tak ? :) rozłożony niekorzystnie na raty w cenę abonamentu albo dodatkowo poza ceną podpisując umowę na sprzedaż ratalną. Opłaca się i to bardzo płacić za słaby sprzęt dużo więcej

  • 0

    23. ~  2013-11-21 14:14:07  host: 77-254-215-118.adsl.inetia.pl

    u opa latwiej o tyle, ze mozna wziac mixa albo abo na zaswiadczenie o meldunku. Wiele tzw ludzi z historia w bik bierze w ten sposob tel. Omijaja w ten sposob weryfikacje. Chociaz zauwazylem ze coraz czesciej pracownicy w salonach sprawdzaja od razu bik. Nie wiem na ile to wymog central a na ile wlasna inicjatywa. W umowach sa klauzule nt zgody na.weryfikacje.

  • 0

    24.  2013-11-21 14:16:18

    Bardzo dobrze, że szukają nowych rozwiązań, Nie tylko przecież o Play chodzi, ale i Plus już zaczyna sprzedawać prąd. Orange już coś podobnego kombinuje z jakimś salonem RTV, AGD, a do Neostrady od dawna wciska drukarki. To dlaczego Play nie może sprzedawać słuchawek? Ja tego nie kupię, ale są ludzie którym nie chce się latać po sklepach i biorą ofertę łączoną.

  • 0

    25. ~barteknegus  2013-11-21 14:25:06  host: sirius.ccig.pl

    Każdy matematykę w szkole miał i w zależności jak się do nauki przykładał wykalkuluje jaka opcja jest dla niego korzystna :P Ilu klientów tyle potrzeb

  • 0

    26.  2013-11-21 14:27:22

    A co do ofert smartfonowych Orange, to trzeba brać też pod uwagę, że są to aparaty z simlokami i pomarańczowym softem. Taki nowy smartfon z Orange jest już na starcie mniej wart niż taki sam z MM.

  • 0

    27.  2013-11-21 14:32:48

    @słoneczny: dobre podejscie, ja właśnie myślę tak samo. Ty i ja tego nie kupimy, ale może dla kogoś to dobra okazja. A jak zwykle ludzie zaczynają się wypowiadać komentarzami typu: po co to komu, już nie mają czym długu załatać itp. Bezsens... @~: masz rację odnośnie tego zaświadczenia, ale mówimy teraz o telefonach wiadomo ze średniej bądź wyższej półki. U opa możesz wziać abo na podstawie wydruku z konta ( wpływy z 3 ostatnich msc ) lub na dowód ( Orange, ja tak miałem ). Fakt czasami są to problemy, ale wiadomo że duża większość to ludzie którzy mają pracę ( zaświadczenia lub cokolwiek innego potwierdzającego wiarygodność płatniczą ) i oni i tak wolą kłócić się o ceny telefonów nie rozumiejąc, że znają go taniej bez umowy na 24/36msc...

  • 0

    28. ~reaper  2013-11-21 15:36:31  host: host-5db0d408.sileman.net.pl

    A gdzie są słuchawki firmy BOSE?

  • 0

    29. ~  2013-11-21 16:55:48  host: cpc10-finc13-2-0-cust830.4-2.cable.virginm.net

    kupony do maktonalta zamiast smartfonu-kto za? :)

  • 0

    30. ~errol  2013-11-21 19:45:40  host: 89-74-61-122.dynamic.chello.pl

    niedlugo beda tampony zamiast telefonow, potem ziemniaki na kilogramy, wedliny z biedronki itd..

  • 0

    31. ~456>>>  2013-11-21 19:49:46  host: 87-205-231-207.adsl.inetia.pl

    aoti rozumiem ze kupujac w sklepie na raty dostajesz z kolei darmo? Twoje argumenty sa beznadziejne. " rozłożony niekorzystnie na raty w cenę abonamentu " - chyba w takich sieciach jak Play. Mowimy o prymitywnej matematyce wiec przyjmij do wiadomosci ze inni takze potrafia liczyc.

  • 0

    32. ~  2013-11-21 22:12:36  host: 91.239.248.4

    @aoti co ty pierdo.... za przeproszeniem. Płacę w orange 91 zł brutto, mam całkowity no limit i 2GB transferu. Do tego Z1 za złotówkę, a ty mi mówisz bym szedł do euro agd i wział z1 za 2200 i płacił osobno abonament bo to się bardziej mi opłaca. Bredzisz człowieku. Tak jak mówisz opłaca się w Playu bo ceny telefonów są z kosmosu.

  • 0

    33. ~  2013-11-21 22:17:10  host: public-gprs515047.centertel.pl

    @32 tak, a operator ci dopłaca do interesu, chyba, że masz umowę na 36 miesięcy. Bo przy 24 nawet telefon się nie zwróci, a co dopiero jeszcze usługi. Ale jak wszyscy wiemy operatorzy to organizacje charytatywne.

  • 0

    34. ~  2013-11-21 22:23:23  host: 91.239.248.4

    @33 Umowa jest na 24 miesiące. Poczytaj wątek o przedłużeniu w orange i kodach rabatowych. Każdemu polecam kalkulator w dłoń i niech sobie wyliczy co się opłaca. A jeszcze jedno. Różnica między Z1 z orange z simlockiem i brandem i np, z tmobile to 50zł. Ja sprzedałem swoją z orange za 1650, za 1680 kupiłem z TM.

  • 0

    35. ~  2013-11-21 22:36:34  host: n06-05-07.opera-mini.net

    @34 nie opłaca się operatorowi, nie ważne czy masz 10 kodów rabatowych, w cuda nie wierzę.

  • 0

    36. ~  2013-11-21 22:40:27  host: 91.239.248.4

    https://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/24-7digital-sp-z-oo/28 612043 W abonamencie za 129 brutto Z1 była za 1 zł. Po upuście 30% do płacenia mam niecałe 91 zł. Dodatkowo 300 zł jest do wydania na grouponie. Poczytaj sobie forum telepolis, wątek z kodami niedowiarku.

  • 0

    37. ~  2013-11-21 22:53:00  host: n06-05-07.opera-mini.net

    @36 owszem, ale telefon za 1 zł to był xperia Z, a nie Z1.

  • 0

    38. ~  2013-11-21 22:59:31  host: 91.239.248.4

    Z1, wiem chyba co kupiłem. A nawet teraz można wziąźć abonament po rabacie za 63 zl i mamy no limit, 1.5GB chyba 700 smsów i nokia 920 za 2zł wraz z tabletem. Pokażcie mi abonament only sim który lepiej wyjdzie. Najlepiej w Playu. Ludzie weźcie kalkulatory a nie pitolicie bo wam gruszka i wojewódzki w reklamie powiedzieli że w play to najtaniej i bez telefony

Dodaj swoją opinię