Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Samsung Galaxy Core i Trend teraz tylko z Plusem

Play: Samsung Galaxy Core i Trend teraz tylko z Plusem

LuiN 24 Stycznia 2014 08:42

4 7

Play wyprzedaje zapasy Samsungów Galaxy Core i Trend. Zastąpią je odświeżone modele z Plusem w nazwie.




Wbrew nazwie sugerującej poprawę specyfikacji, Samsung Galaxy Core Plus jest pod kilkoma względami słabszy od poprzednika. Przede wszystkim ma mniej pamięci RAM (768 MB zamiast 1 GB) i wewnętrznej (4 GB zamiast 8 GB). Zmianą na plus jest natomiast możliwość rejestrowania filmów HD, a nie tylko 480p jak u poprzednika.


samsung galaxy core plus


Nie przez pomyłkę Plus trafił natomiast do następcy popularnego modelu Trend. W nowej wersji urządzenia do 1,2 GHz wzrosło taktowanie procesora, a moduł łączności 3G przyspieszył dla danych pobieranych z 7,2 Mb/s do 21 Mb/s.


samsung galaxy trend plus


Oba nowe urządzenia mają zainstalowanego Androida 4.2 Jelly Bean - ich poprzednicy sprzedawani byli z Adnroidem 4.0.4 (Trend) lub 4.1 (Core).


Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: core | play | samsung | trend

w sumie: 14
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~  2014-01-24 09:26:34  host: public-gprs664192.centertel.pl

    I co ma być plusem tego Core? Odblokowane nagrywanie filmów w HD, co załatwiłaby odpowiednia aplikacja? Czy może Szajsung chce zarabiać na aktualizacji Androida?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3. ~sds  2014-01-24 10:02:35  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    LuiN a może warto dodać że oprócz tego że dorzucili 200mhz, to ważniejsze jest że dorzucili 2 rdzeń procesora?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4. ~Calm7  2014-01-24 10:16:02  host: n14-02-02.opera-mini.net

    No tak, dodajmy plus do nazewnictwa, byle wyglądało, że lepszy model... Eh, czego się nie robi dla zmylenia przeciętnego zjadacza chleba...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5. ~michał  2014-01-24 10:22:11  host: 87-204-238-211.ip.netia.com.pl

    Takie triki pokazują całą prawdę o androidzie 90% telefonów z tym systemem nie dostaje żadnej aktualizacji tylko są produkowane kolejne modele o identycznych lub gorszych parametrach (np. core plus ) a android nowszy :) pod tym względem windows phone jest znacznie lepszy, tam nawet najsłabszy model ma wsparcie :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7.  2014-01-24 10:46:32

    Nic nowego pod słońcem, nie bez kozery trend i core to też "samsung galaxy" - ktoś niezorientowany ogląda informacje o galaxy s3/s4, patrzy na model tańszy 10 razy, myśli "on też jest galaxy to go wezmę bo okazja" a tu niespodzianka :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~Q  2014-01-24 11:24:24  host: 9-118.zicom.pl

    @7 : no to już chodzi bardziej o możliwości intelektualne kupującego. Jak są niskie to nie dopyta, o co tu chodzi i kupi young'a w okazyjnej, niskiej cenie i będzie klops. @8 : większość klientów, przychodzących do APS wywołuje wrażenie betonu intelektualnego bądź pseudo gadżeciarzy. Albo nie rozumieją prawie nic albo uśmiechnięci wpadają do sklepu wołając od wejścia: ajfon 5 s 100 Gibabajtów abonamencik na kartę (!) i komóreczka za zeta. Aaaa i doładowanie 25 na miesiąc, czasem się jeszcze po tym bełkocie pytają, czy będzie przychodzić FV...... Pomijam ich reakcję na info dot. ceny telefonu ale to co oni mówią nadaje się do kabaretu :D muszę zainstalować nagrywanie w firmie ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~he?  2014-01-24 11:33:11  host: 81.219.84.18

    @tylko_pytam Plus jest lepszy od Play? A w czym jeśli mogę spytać? Mam telefony w obydwu sieciach, więc wiem o czym mogę się wypowiadać. Plus ma kijowe oferty, nie dba wogóle o swoich klientów, telefony też szału nie robią. Szczerze? To Plus ma najgorsze oferty na rynku i to w każdym aspekcie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11.  2014-01-24 11:37:46

    @10 chodziło zapewne o nazwę wątku :D Kiedy przeczytałem "Samsung Galaxy Core i Trend teraz tylko z Plusem" też pomyślałem najpierw o tym iż wycofuje je fioletowy i zostana tylko u 'zielonego' :) Dopiero po wejściu i przeczytaniu okazało sie ze nie chodzi o plus-operatora a o plus-znaczek :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~he?  2014-01-24 12:19:04  host: 81.219.84.18

    @11. Co fakt to fakt, tytuł jest mylący ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~WieM  2014-01-24 12:31:41  host: n13-08-07.opera-mini.net

    Nie ma się co dziwić. Szajs... z Plusem to znaczy większy Szajs... No i logika wróciła.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14.  2014-01-24 13:16:46

    Core z plusem, to klapa, ale Trend z Plusem, ma w końcu 2 rdzeniowy procesor. Różnica w porównaniu do poprzedniego modelu jest kolosalna. Ten trend to może być całkiem ciekawy smartfon z dolnej półki, za przyzwoitą cenę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~wit  2014-01-24 16:29:39  host: 92.60.132.22

    samsung przeszedł do plus