Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: ruszyła przedsprzedaż Nokii C7

Play: ruszyła przedsprzedaż Nokii C7

LuiN 9 Grudnia 2010 20:33

0 0

nokia c7 Na stronie internetowej sieci Play można już składać zamówienia na smartfon Nokia C7. Dla pierwszych 200 klientów sieć przygotowała upominek - voucher muzyczny na 60 zł do wykorzystania w music.ovi.com.

Nokia C7 oferuje wiele cech przeniesionych prosto z zaprezentowanej niedawno Nokii N8. Mamy filmy jakości HD, 3,5-calowy, panoramiczny wyświetlacz AMOLED, funkcję USB On the Go, jak i metalową obudowę z ekranem pokrytym szkłem.

Cena telefonu w LongPlay 99 (abonament 79 zł) to 449 zł, w LongPlay Internet 99 (abonament 109 zł) telefon kosztuje 199 zł. Aktualnie telefon zamówić można tylko w sklepie internetowym sieci Play, również w innych wariantach abonamentów.




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    5.  2010-12-09 21:11:46

    Z tą przedsprzedażą w Play to różnie może być, może się okazać, że modeli nie mają aż tak wiele.

  • -1

    6. ~czaras  2010-12-09 22:09:02  host: 220-dzi-8.acn.waw.pl

    Nokie są kiepskie ze swej natury

  • -1

    7.  2010-12-09 22:11:38

    Życzę Nokii, aby ta konstrukcja sprzedała się tak dobrze, jak na to zasługuje, czyli fatalnie :).

  • 0

    8.  2010-12-09 22:11:52

    Ta Nokia bardziej mi się podoba niż N8 (ładniejsze kształty, klawisze pod ekranem, wymienna bateria). Jakby miała Androida 2.2 to kto wie moze bym się skusił. Z Symbianem już nic nie kupię.

  • 0

    9.  2010-12-09 22:20:01

    jak ja to widzę :)M nie jest zły ma wszystko co potrzeba do zabawy i pracy ale procek 680 mhz to jak dla mnie za mało nie ze względu na wydajność bla bla ale tylko że za mało na papierku ! chcę używać czegoś co jest na czasie tylko że sen nokii przez ostatnie 2 lata nie był przypadkowy tak samo jak z tabletem internetowym i netbookiem :) zaczekajcie nokia budzi się ze snu bo wie że terazz powstają najlepsze wieloletnie technologie amoled, hdmi, lte, i procesory oprate na cuda lub nie pamiętam nazwy ale następca snapsmoka :) który ma być szybszy od starszego brata nawet 5 krotnie ! pozatym zobaczcie co się dzieje z OVI jak bardzo duży rozwój OVI nastąpił i jakie platformy są dostępne :) haha jak czytacie telepolis to zrozumiecie że nokia poprzez sunchronizację z OVI praktycznie ma już system w chmurce :) a czyt przypadkiem wprowadzanie technologii typu 12 mpx w telefonie np. pixon samsunga nie było zbyt wczesne bo przecież wtedy tyle się nie mówiło o HD w telefonie ! uhu ...

  • 1

    10. ~xad  2010-12-09 22:51:12  host: 178-37-246-209.adsl.inetia.pl

    A o Motoroli DEFY dalej nic :(

  • 0

    13.  2010-12-09 23:20:17

    Na razie Nokia C7 w Play jest na wyłączność.

  • 0

    14.  2010-12-09 23:33:15

    @9 ja wolę telefon, który lepiej się sprawi przy "orce", niż taki dobry tylko na papierze.

  • -1

    15. ~gekon  2010-12-09 23:55:12  host: apn-77-115-5-108.dynamic.gprs.plus.pl

    Panowie co to jest nokia? :) starszy brat Myphona?

  • 0

    16.  2010-12-10 00:29:53

    gekon kto to jest troll młodszy brat szreka ?! a my phone to marketingowa luka w rynku ! z podobno całkiem dobrym wynikiem luka :) ale vadera nie pozna myphone chyba nigdy! :) pZdr

  • 0

    17. ~ja  2010-12-10 09:25:04  host: adq167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    10. Ja też czekam na jakieś informacje o DEFY ale, patrząc na cenę tej nokii w abonamencie i uwzględniając że nokie są przeważnie ciut droższe, to może cena pancernej Motoroli będzie przyzwoita. Czekamy z niecierpliwością...

  • 0

    18. ~kamyk  2010-12-10 12:26:43  host: 87-205-160-172.adsl.inetia.pl

    a czy na tych nowszych telefonach C7, N8 która oferuje choćby Orange z planami optymalnymi, czy Era można zainstalować sobie starą, dobrą Nokie Mail? Ktoś się orientuje.

  • 0

    19. ~Adaś  2010-12-10 22:07:42  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    C7 jest fajna, ale ceny w Play takie sobie, do tego pewnie ciągły problem z dostępnością... Co jak co i tak nie wymienił bym na nią swojego IPhone:)

  • 0

    20.  2010-12-11 06:55:20

    W Play jest ciągle problem z dostępnością, jeśli chcesz akurat kupić telefon, na którego sprzedaży im bardzo nie zależy.

  • 0

    21. ~PLAY  2010-12-11 07:55:14  host: z19-08.opera-mini.net

    jak w koncu jest z tą nokią wg. was? Jedni twierdzą ze jest przestażała, inni ze cały czas jest liderem wśród producentow? Ja mam/mialem lg i niby byl dobry ale mial problem z anteną czy tez koncowką. Nokie maja leprze anteny moim zdaniem. Ciekawy jestem waszych opini. Prosze podzielcie sie uwagami a jak się mylę to oczywiscie poprawcie mnię. Dziękuję

  • 0

    23. ~Ben  2010-12-11 10:02:47  host: 178.180.37.128.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @1 po prostu rynek się zmienił na przestrzeni lat, weszły smartfony, weszły nowe systemu operacyjne do telefonii jak Android czy Mac OS. Nokia to dalej lider ich telefony wg mnie są the best. Jednak każdy jeden ich model to w sumie ciągle to samo:) i w porównaniu z moim IPhonem, ten nie ma sobie równych w moim mniemaniu.

  • 0

    24.  2010-12-11 13:26:08

    Zobaczymy. Prezentuje sie niezle, ale czy troche nie za pozno Nokio?

  • 0

    25. ~radiomaryjnymNIE  2010-12-15 14:02:12  host: ip-94-42-0-209.multimo.pl

    na wyłączność? heh.. sprzedawana jest w sieciach rtv-agd!!! za 1555pln! bodajże neonet!

  • 0

    26. ~złodziejom stop!  2010-12-17 01:20:39  host: 84-10-102-197.dynamic.chello.pl

    Sojusz naciągaczy widzę:))) Naciągający na pseudo usługi Play dogadał się z lichwiarskim sklepem Nokii sprzedającym piosenki prawie najdrożej na świecie... Sojusz w dojeniu klientów!

  • 0

    27. ~Sebcio226  2011-01-25 15:37:28  host: host-2129120-130.nsti.pl

    Witam, telefonik zarąbisty symbian śmiga tak samo jak android w htc desire

Dodaj swoją opinię