Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play - rusza przedsprzedaż Xperii Z3

Play - rusza przedsprzedaż Xperii Z3

orson_dzi 24 Września 2014 16:38

1 5

Od dziś w sklepie internetowym Play dostępna jest Sony Xperia Z3. Dla pierwszych nabywców przewidziano dodatkowy prezent.



Xperia Z3 jest dostępna dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Ceny rozpoczynają się od symbolicznej złotówki w najwyższych abonamentach. Do wyczerpania zapasów, do każdego zakupionego egzemplarza dodawana jest opaska Sony Smartband w kolorze żółtym.




Zobacz: Play - ceny Xperii Z3


Xperia Z3 została wyposażona w ekran o przekątnej 5,2 cala i rozdzielczości 1080p. Wykonany został w technologii Triluminos. Zaokrąglona ramka wokół niego została wykonana z aluminium, a panele z hartowanego szkła. Obudowa o wymiarach 146.5 x 72 x 7.3 mm obciąży naszą kieszeń masą 152 gramów. Jest przy tym pyło i wodoszczelna (IP65/68). Sercem urządzenia będzie czterordzeniowy Snapdragon 801 taktowany zegarem 2,5 GHz w parze z układem graficznym Adreno 330. Wspomagać będą je 3 GB pamięci RAM. Pozostając przy pamięci, dla użytkownika przewidziano 16 GB wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia jej kartami microSD o dodatkowe 128 GB. Na wyposażeniu nie zabrakło miejsce dla modułu HSPA, LTE oraz Wi-Fi. Nad całością czuwać będzie Android w wersji 4.4, a energię do działania dostarczy akumulator o pojemności 3100 mAh.

Zobacz: Sony Xperia Z3 Dual po cichu trafiła na rynek

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play | smartband | sony | xperia z3

w sumie: 32
  • 4

    14.  2014-09-24 18:30:21

    @9 słabe? dla kogoś kto chce kupić ten telefon ceny nie są złe. Z3 na ceneo widzę za 2800zł. Z abonamentem za 110zł wychodzi 3639zł, zła oferta? Wychodzi 35zł za usługi w tym NL po kraju i 1000 minut w roamingu na całą umowę oraz 3GB danych. Samych usług nikt Ci za tyle nie da... A że cena początkowa jest wysoka... Niższa niż cena zakupu w sklepie.

  • 1

    15. ~dual sim user  2014-09-24 18:42:27  host: 77.252.217.81

    Tu nic nie piszą o dwóch kartach sim ? Na allegro jest w wersji dual-sim z LTE - i to jest chyba jedna z najlepszych konstrukcji w tej kategorii.
    SONY XPERIA Z3 DUAL SIM D6633 NFC LTE 5,2'' Full HD - 2 899 . 0 PLN

    Niewiele jest modeli dual SIM z LTE, jeszcze bardzo ciekawe wrażenie sprawia Huawei Honor 6

  • 2

    16.  2014-09-24 18:44:56

    @15 Piszą. Kliknij link na końcu newsa.

  • 1

    18.  2014-09-24 18:55:46

    Po raz kolejny nie ma Compacta. Ich strata, a zysk dla Orange i T-Mobile tak jak przy Z1C, chyba że coś się później zmieni..

  • 2

    19. ~  2014-09-24 18:57:05  host: adbz55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @17
    pewnie byś chciał go za złotówkę w prepaidzie za 5zł/mies.

  • 2

    20. ~ja  2014-09-24 19:20:38  host: public-gprs515178.centertel.pl

    Ktoś kto chce kupić ten telefon wie dobrze w jaki segment mierzy i jaki jest poziom cen dwa tygodnie po premierze. Więc jeśli NAPRAWDĘ chce go kupić TERAZ i spojrzy na te ceny i odliczy koszt usług (onlySIM) to nie są takie złe. Pewnie za 6 miesięcy będą ok. 1000-1200 PLN niższe, ale nie dziś! Większość tu się wypowiadających nie jest poważnie zainteresowana zakupem dziś, nie wnikam w powody - czy to kupią później, znaczy taniej czy nie od operatora, pewnie też trochę taniej czy też nigdy bo ... - wszystkie argumenty rozumiem za to naprawdę ich narzekania w tym temacie.

  • 2

    21. ~ja  2014-09-24 19:22:05  host: public-gprs515178.centertel.pl

    ... za to naprawdę nie rozumiem ich narzekania w tym temacie.

  • 2

    22. ~gosciu  2014-09-24 19:35:23  host: APuteaux-553-1-71-88.w92-151.abo.wanadoo.fr

    @20 za 6 miesiecy to bedzie kolejny model :) sony oglosilo oficjalnie o pol roku kolejny flagowiec

  • 1

    23.  2014-09-24 19:44:45

    Świetny telefon, męczę go od tygodnia i jestem bardzo miło zaskoczony.

  • 1

    24.  2014-09-24 20:09:21

    @22 i raczej z tego prędzej czy później zrezygnują biorąc pod uwagę fakt, że mobilny dział Sony przynosi spore straty. Sama koncentracja na high-endach raczej niewiele tu zmieni.

    btw. Orson - bedzie coś o BB dzisiaj? ;)

  • 1

    25. ~Wiktoria  2014-09-24 20:39:41  host: 85.219.163.130

    @18 Z1 compact jest dostępny w ofercie play. Tak samo ultra

  • 1

    26. ~Mar  2014-09-24 22:30:38  host: user-94-254-193-72.play-internet.pl

    To jest wersja dual sim czy tylko na jedna karte?

  • -1

    27. ~Technik  2014-09-25 00:02:37  host: apn-95-40-234-125.dynamic.gprs.plus.pl

    Dual sim w abonamencie, wierzysz ze beda sobie strzelac w stope?

  • 1

    28. ~  2014-09-25 05:32:39  host: host-176-221-121-139.dynamic.mm.pl

    A przed salonami kolejki jak Azjatów po smażonego psa...

  • -1

    29. ~pabko_ck  2014-09-25 11:27:05  host: public61522.xdsl.centertel.pl

    Ceny kosmos........i jak Sony ma nie mieć strat???

  • 0

    30. ~mm  2014-09-27 13:04:02  host: user-94-254-193-169.play-internet.pl

    @27 Mi chodzi o włożenie do jednego telefonu sima prywatnego i służbowego. Przy takim drogim telefonie chyba nikt nie będzie kombinował z simami żeby mieć parę PLN taniej. Z drugiej strony jak ktoś dużo korzysta za granicą to może rzeczywiście włożyć lokalnego sima i play na roamingu nie zrobi...

  • 0

    31. ~mm  2014-09-27 13:04:05  host: user-94-254-193-169.play-internet.pl

    @27 Mi chodzi o włożenie do jednego telefonu sima prywatnego i służbowego. Przy takim drogim telefonie chyba nikt nie będzie kombinował z simami żeby mieć parę PLN taniej. Z drugiej strony jak ktoś dużo korzysta za granicą to może rzeczywiście włożyć lokalnego sima i play na roamingu nie zrobi...

  • 0

    32. ~SACZI  2014-10-08 18:29:26  host: 37.31.228.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Dlaczego oferty firmowe są korzystniejsze niż dla osób indywidualnych?
    I to zarówno pod względem zawartości abonamentów jak i cen telefonów.
    Dla inywidualnych, telefon jest około 300PLN droższy.
    Porównuję netto firmowy do brutto indywidualny w taki sposób, że brutto oba abonamenty są na podobnym poziomie.

  • 0

    33.  2014-10-08 18:31:28

    ~SACZI - bo ARPU od firm jest zdecydowanie wyższe niż od klienta indywidualnego?

  • 0

    34. ~SACZI  2014-10-08 18:38:20  host: 37.31.228.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Na pewno nie.
    Formuła Europa 89,99 porównaj do FORMUŁA 4.0 UNLIMITED dla Firm za 69,99.

Dodaj swoją opinię