Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: rusza przedsprzedaż Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge

Play: rusza przedsprzedaż Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge

orson_dzi 9 Kwietnia 2015 09:59

2 0


samsung galaxy s6 level over Play rozpoczął przedsprzedaż najnowszych flagowych modeli Samsunga. Do smartfonów dodawany jest wartościowy prezent.






Ceny Samsunga Galaxy S6 w przedsprzedaży rozpoczynają się od 519 zł w najwyższych abonamentach, z kolei Galaxy S6 Edge w najtańszym wariancie kosztuje 979 zł. Do każdego zakupionego smartfonu Play dodaje słuchawki Samsung Level Over, których rynkowa wartość wynosi ok 1000 zł. Promocja dotyczy wyłącznie urządzeń zakupionych w przedsprzedaży.

Zobacz: Cennik Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge
Zobacz: Samsung Galaxy S6 - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu
Zobacz: Samsung Galaxy S6 Edge - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu

Źródło tekstu: Play     

w sumie: 12
  • 0

    1.  2015-04-09 10:09:00

    To Samsung jest AŻ TAK drogi ?

    200zł abonamentu i ~600zł ?

  • 0

    2. ~Bouli  2015-04-09 10:21:53  host: 212.160.172.87

    No tani nie jest... Wersje 32GB kosztują (sugerowana cena) 2999 za zwykłą i 3599 za Edge'a. Strona Playa na razie milczy w tej sprawie :)

  • -2

    3.  2015-04-09 10:34:26

    Czy Level Over dodają do każdej taryfy?

  • -1

    4.  2015-04-09 10:39:05

    Ten telefon w sklepach średnio jest za 2999 w ratach 0% ,dlatego po u operatora przepłacać ,za miesiąc na aukcjach pójdzie go kupić po 2000 zł

  • 0

    5.  2015-04-09 12:27:20

    Ja sobie poczekam jednak trochę dłużej
    j:)

  • 2

    6. ~korobs  2015-04-09 12:42:21  host: 193.201.36.41

    Ja łyknąłem Galaxy S4 za 389zł. Po co przepłacać za S6?

  • 0

    7. ~  2015-04-09 12:57:21  host: abdn79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1000 zł za słuchawki samsunga? A co to monitory odsłuchowe? Rozumiem zapłacić tyle za senki, kardon czy akg ale za te 1000 zł, śmiech ;-)

  • 1

    8. ~Playot  2015-04-09 15:10:06  host: user-94-254-145-152.play-internet.pl

    Te sluchawki to jest konkret jakis bo w tmobile jest jedynie usluga bezpieczny telefon gratis do abonamentu z galaxy 6

  • 0

    9. ~KAKA  2015-04-09 15:12:28  host: dns.studioaurum.pl

    Te słuchawki to pewnie przereklamowane są za ponad 1000zł to lekka przesada.:P ciekawe czy ktoś kupuje takie rzeczy na wolnym rynku.

  • 1

    10.  2015-04-09 15:44:44

    1000 zł za słuchawki akurat mnie nie zaskakuje. Tym bardziej że mówimy tu o Samsungu :)

  • -1

    11. ~raven  2015-04-09 19:33:58  host: 77-253-238-77.static.ip.netia.com.pl

    dzis zamawialem samsunga s6 edge i wcale nie gwarantuja sluchawek,choc to dopiero pierwszy dzien przedsprzedazy,penie to tylko zeby zachecic ludzi do kupowania,a dostanie pewnie tylko kilka "wybranych" osob

  • 0

    12. ~dmc  2015-04-10 14:47:42  host: 213.108.152.81.wlantech.pl

    trzy średnie abonamenty i już jest wiecej niż dałem za swojego nexusa 4 ;-)

Dodaj swoją opinię