Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: rusza kampania Formuły Unlimited dla firm

Play: rusza kampania Formuły Unlimited dla firm

sirmark 20 Września 2013 21:48

9 7
Od 20. września Play rusza z kampanią promocyjną oferty Formuły Unlimited dla Firm W pierwszych dwóch reklamach pojawiają się Krzysztof Hołowczyc i Michał Żebrowski.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: Play: nowe Formuły Unlimited i start LTE



Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 46
  • 0

    31. ~medyk  2013-09-21 12:17:26  host: p5DE79E4F.dip0.t-ipconnect.de

    a niech sie ktos y ta jakoscia w roamingu wypowie, czy nie jest czasami tak, ze play w roamingu polkomtel czy orange nie ma zawsze Half-Rate ?

  • 0

    32. ~24y  2013-09-21 12:31:20  host: aget20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @medyk, ja pisałem o tym na forum, oczywiście, że jakość roamingu jest gorsza niż w przypadku posiadania sima, którego siecią macierzystą jest plus, orange czy tmo. Sprawdzałem te sieci oprócz tmo bo już kiedyś byłem w tej sieci i też porażka przynajmniej w mojej okolicy.

  • 0

    33. ~poli  2013-09-21 12:52:54  host: 194.242.104.58

    Witam Ja mam 2 numery 1 w play i 2 w nju mobile i stwierdzam jeżdżąc po Polsce gorzej działa play coraz bardziej i jak na moje rozmowy to nju mobile mi się lepiej spisuje po podróżowaniu po Polsce Play zapomina o inwestowaniu w własna infrastrukturę a to błąd a inwestuje tylko w reklamę

  • -1

    34.  2013-09-21 13:19:52

    PLAY to DNO. A najlepsze jest LTE.. którego nie mają.. dziady :)

  • 0

    35. ~  2013-09-21 13:34:45  host: madiba.guilhem.org

    @25 Dziwisz się ludziom którzy muszą wyrobić limity sprzedażowe? Oni nie są idiotami i dobrze wiedzą, że karta lepiej się opłaca, a wyjeżdżając poza pl ciągnie ci z konta a nie dolicza dodatkowo. To jest ich praca, a sprzedając i polecając same prepaidy szybko z niej wylecą.

  • 0

    36. ~pabloki  2013-09-21 13:42:03  host: apn-77-113-90-129.dynamic.gprs.plus.pl

    czy myślicie że zmiany w taryfach play były podyktowane naciskiem ze strony truphona który będzie działał na sieci p4 z roamingiem krajowym t-mobile? chyba tylko po to była umowa umowa roamingu play- tmobile. Ciekawe czy klienci p4 dostana też dostęp, choć patrząc na virgin wątpie by dostali.

  • 0

    37. ~olo18  2013-09-21 14:17:20  host: ip-37-209-138-89.free.aero2.net.pl

    Ujadajcie kundle dalej,po to Play płaci ciężkie pieniądze plusowi i orange żebyście jelonki za darmo korzystali z tego zasięgu.

  • 0

    38. ~  2013-09-21 14:18:14  host: exit1.torproxy.org

    Zmiany są podytkowane tym, że play w końcu musi zarabiać bo miliony na częstotliwość i rozbudowe bts'ów nie biorą się z nieba. A grono nastolatków które głośno szczeka, że play się skończył bo nie daje 9gr/min, darmowych wewnątrz i RWK za 5zł/rocznie napewno nie zapewni sieci solidnego przychodu.

  • 0

    39. ~romano  2013-09-21 14:48:47  host: a12.net145.okay.pl

    A ja spojrzałem na mapkę planowanych BTS-ów moim miescie i widzę ze P4 dostało pozwolenie na LTE na 9 bts-ach. Btserach juz naniosło je u siebie, należy sie spodziewać że za kilka tygodni ruszą.

  • 0

    40. ~porucznik  2013-09-21 15:30:53  host: V33-15.opera-mini.net

    Stare Formuły w wersji z telefonem to 40 zł netto 300 minut + 1 GB, 55 zł netto 700 minut + 1,5 GB, 70 zł 1200 minut + 2 GB, Formuła 4.0 95 zł netto nielimitowane + 3 GB. Teraz nowe Formuły 4.0 Unlimited (netto) 44,99 zł nielimitowane do Play i stacjonarne + 300 minut +1 GB, 64,99 zł nielimitowane +1 GB, 84,99 nielimitowane + 2 GB.

  • 0

    41. ~  2013-09-21 15:34:46  host: V33-15.opera-mini.net

    w zasięgu 4G LTE do końca 2014 r internet jest bez limitu co pewnie dla wielu ich klientów będzie istotnym bonusem ale minusem jest przymusowy zakup telefonu pracującego z LTE żeby z tego pokorzystać.

  • 0

    42.  2013-09-21 16:02:31

    @41 200 GB miesięcznie. Sam czekam na zasięg LTE Playa i biorę taką ofertę. Przed zakupem warto sprawdzić jakość sieci na prepaidzie. Ja tak zrobiłem ponad 6,5 roku temu i jestem od tamtej pory w Playu.

  • 0

    43. ~  2013-09-21 16:27:52  host: z51-03.opera-mini.net

    42, ja 6 lat temu sprawdziłem i było ok ale od około roku jest dramatyczny spadek jakości, co potwierdzają inni userzy np. Toms. Dlatego podpisywanie umowy w Play na 18mcy to faktycznie akt odwagi lub niepoprawnego optymizmu. Poza tym same oferty słabe, dużo gorsze niż te co były, szczególnie niskie abo dla firm, które zlikwidowali. Play robi skok na kase i zostawia swoich dusigroszy, na których wypłynął w d@pie.

  • -2

    44. ~  2013-09-21 16:29:52  host: z51-03.opera-mini.net

    możliwe, że oferty były robione były na szybko a to wszystko dlatego, że Vectone rusza. Na fb już toczy się dyskusja i zapowiada się ostra walka a jak wiemy Vectone nie odpuszcza.

  • 0

    45. ~  2013-09-21 16:37:31  host: v42-15.opera-mini.net

    41. ja sprawdzalem na eshopie play i umowa online ma 15 miesiecy, 18 mies. w salonie to na pewno jest tyle.

  • 0

    46. ~  2013-09-21 16:42:52  host: v42-15.opera-mini.net

    42. od kilku tygodni mam wlaczony roamingu plusa ale tylko dlatego ze jest duzo bardziej stabilniejszy i duzo lepsza jakosc rozmow od zasiegu Play, testowalem jeszcze roaming w Playu na sieci Orange i tu totalna porazka w miejscu gdzie korzystam najczesciej z telefonu zasieg 3G bardzo slaby zanika i wrzuca na slimakowaty edge podczas surfowanie w internecie, sytuacja nieakceptowalna. A podobno jest juz po modernizacji Networsk! i takie cos slaboo...

  • 0

    48.  2013-09-21 18:30:29

    @43 u mnie działa wszystko ok. Zawsze można dostać super ofertę w Play. Nikt mi nie da 200 GB na LTE + 2 GB w roamingu krajowym, nielimitowane połączenia za te 49,99 zł. na 15 miesięcy. Teraz mam za około 18 zł. nielimitowane połączenia ale dorzucę za ten internet 30 zł. ;) Jak ktoś ma złą jakość w Play niech bierze lepszą ofertę konkurencji ;)

  • 0

    49. ~  2013-09-21 18:37:50  host: z51-03.opera-mini.net

    48, jak lubisz przepłacać, to nikt nie może ci zabronić. Od dawna na voip można mieć ni limit. Dla mnie ta oferta, to podwyżka więc zrobię właśnie jak mówisz, czyli wybiorę lepszą ofertę i jakość u konkurencji.

  • 0

    50.  2013-09-21 18:53:13

    @49 z VoIPa korzystam od 15 lat. Gdyby tak każdy miał zainstalowanego w komórce klienta VoIP można by po całym świecie gadać i wysyłać wiadomości w cenie pakietu internetowego.

  • 0

    51. ~  2013-09-22 09:01:27  host: public-gprs515075.centertel.pl

    @35, to że nie są "idiotami" nie znaczy, że tak mają traktować jak idiotę każdego, kto wejdzie do salonu. Wystarczy, że musiałem się tam pofatygować po hasło abonenckie, nie muszę jeszcze wysłuchiwać ich debilnych agitacji.

Dodaj swoją opinię