Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play rozpocznie sprzedaż iPhone'a 5 już o północy

Play rozpocznie sprzedaż iPhone'a 5 już o północy

WitekT 25 Września 2012 19:38

0 0

apple iphone 5W nocy z 27. na 28. września, chwilę po północy, Play rozpocznie sprzedaż iPhone’a 5 w kilku wybranych salonach. Będzie to możliwe w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu.



Ale zapewniam Was, że towaru wystarczy dla wszystkich chętnych. U nas nie ma sztucznych kolejek ale nauczeni doświadczeniem z czerwca zadbamy o wszystkich kolejkowiczów w sposób wyjątkowy i postaramy się, żeby cała sprzedaż poszła tak sprawnie, jak to tylko możliwe - pisze na blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora.




Podobną akcję Play przeprowadził 22. czerwca, kiedy to oficjalnie stał się partnerem Apple w Polsce. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~gekon  2012-09-25 20:37:37  host: host-109-107-2-57.ip.jarsat.pl

    A w Plusie już są od dzisiaj!nieoficjalnie u doradców biznesowych!

  • 0

    11. ~M.  2012-09-25 20:38:24  host: 088156043017.olsztyn.vectranet.pl

    Wszyscy na świecie mają limitowaną sprzedaż, gdyż Apple jak zawsze nie nadąża z produkcją, a Polska na dodatek jest dla nich rynkiem trzeciej kategorii.

  • 0

    12.  2012-09-25 21:03:18

    zastanawiam się jakim trzeba być idiotą by o północy kupować telefon

  • 0

    13. ~  2012-09-25 21:12:57  host: 89-67-110-69.dynamic.chello.pl

    O, świetnie, chętnie pójdę spotkać nowych ciekawych ludzi: http://www.youtube.com/watch?v=BMsLArefSOw

  • 0

    14. ~  2012-09-25 21:28:01  host: 89-74-31-228.dynamic.chello.pl

    @5 to nic nie da, to jest amelinium :)

  • 0

    15. ~Norbert  2012-09-25 21:34:50  host: static-204-234.is.net.pl

    @10...DB mają wszystko. PS> sprawdź sobie czy zgodzi Ci się IMEI z telefonu z tym na umowie...;)

  • 0

    16. ~Norbert  2012-09-25 21:39:52  host: user-46-113-236-207.play-internet.pl

    a tak na marginesie to uważam to za ciekawą inicjatywę. Rozbijająca codzienne podkładanie odgrzanych kotletów pod nos klientom. O tym się mówi, o tym się pisze, takie akcje zmieniają pole widzenia i rzucają nowe światło.

  • 0

    17. ~ktos  2012-09-25 22:18:01  host: afgg164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @16 czegoś się nawciągał?

  • 0

    18. ~pisul  2012-09-25 22:43:58  host: nat1.res.pl

    Co komu po telefonie po polnocy jak ip5 niezachrumka ze stara kartom sim. Bo mamy przypomne standard sim,micro sim i w ip5 nanosim.Z sim da rady przyciac do micro sim ale juz z nanosim ten kabaret nie przejdzie bo nie tylko ma inne mniejsze wymiary ale jest ciensza.Play sie osmieszy. To jak byc slepym i kupowac plazme... po polnocy :) Szkoda pracownikow playa. Po nocach nakazywac pracowac. Oby nie bylo jak z jedna polska siecia kilka lat temu. Przypomne ze tez robili szum i sztuczna kolejke z wynajetych studentow.

  • 0

    19. ~  2012-09-25 23:09:30  host: 89-70-32-47.dynamic.chello.pl

    na każdego który przyjdzie po ten telefon zaraz po północy powinien czekać pan z kaftanikiem z zawizywanymi rekawkami.

  • 0

    20. ~Ciekawy  2012-09-25 23:12:03  host: 85-222-98-6.home.aster.pl

    A będą jakieś nieporysowane...?:)

  • 0

    21.  2012-09-25 23:29:04

    A zaraz za rogiem będzie stało dwóch z pałami i co łaska na gre w kulki od napalonych na nocne zakupy zbierało, he he

  • 0

    22. ~Mistrz  2012-09-26 10:04:33  host: 37.31.25.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Play jaki pierwszy w Polsce ma w sprzedaży od paru dni karty nano sim !!!!!

  • 0

    23. ~  2012-09-26 10:04:51  host: z23-16.opera-mini.net

    Play, pochwalta się ile tych telefonów sprzedaliście od północy? :-D

  • -2

    24.  2012-09-26 10:10:41

    Boże, ale w jad i zazdrość. Nocne premiery wyczekiwanych produktów to nic nowego. Wasze opinie pokazują jak bardzo nie jesteście albo obiektywni albo nie interesujecie się sprzętem telekominikacyjnym! Jak byłoby mnie stać to sam bym pewnie stał o północy przed sklepem. Tak, tak bardzo interesuje mnie nowy sprzęt i tak bardzo bym się nim cieszył, że pewnie pół nocy bym się bawił i wziął wolne z pracy kolejnego dnia. Skoro Was to nie ekscytuje to może zmieńcie potal na taki, gdzie tematyka naprawdę jest dla Was ekscytująca.

  • 0

    25.  2012-09-26 10:11:48

    22: Dokładnie, założe się, że identycznie jak w przypadku Micro Sim, każdemu klientowi wydadzą kartę na miejscu za darmo, po co więc tyle jadu i nieprawdy co w komentarzu Pana nr 18.

  • 0

    26. ~  2012-09-26 10:26:14  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    18@ w play maja juz nano-simy http://www.blogplay.pl/2012/09/nanosim-w-barwach-play/

  • -1

    27. ~  2012-09-26 11:26:45  host: djw197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A kogo obchodzi sprzedaż hamerykańskiej tandety?

  • -1

    28. ~amelinium  2012-09-26 12:43:59  host: 89-69-119-202.dynamic.chello.pl

    @14 musisz mieć farbę ameliniową to i amelinium pomalujesz ;) no bieda faktycznie iść po nocy kupować iBubla :)

  • 0

    29.  2012-09-26 14:10:34

    pewnie tak samo duzo ich maja jak mac bookow pro 13 z play online, na ktory jeden z czytelnikow wyborczej czeka juz od miesiaca, a na magazynie nigdy ich nie widzieli ;) rzecznik jednak zrobil dobra mine do zlej gry twierdzac, ze dobry sprzet sie szybko sprzedal :D i ze jak dalej facetowi zalezy to mu pomoze takowy model zalatwic ;)

Dodaj swoją opinię