Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play rozpoczął zapisy na nowe iPhone'y

Play rozpoczął zapisy na nowe iPhone'y

msnet 11 Września 2017 20:19

5 11

play iphone zapisy

Premiera nowych iPhone'ów już jutro, a Play zaczął niezobowiązujące zapisy na nowe urządzenia.

Już jutro w godzinach popołudniowych odbędzie się wydarzenie, na które czeka cały świat - prezentacja nowych iPhone'ów. Choć oficjalnych informacji o nowych smartfonach Apple'a jeszcze brak, operator fioletowej sieci postanowił działać. Jak informuje rzecznik Play na swoim oficjalnym blogu, ruszyła strona play.pl/iphone, na której można zostawić swoje dane kontaktowe. Marcin Gruszka obiecuje, że jak będzie wiadomo co i jak to zadzwonimy, opowiemy o ofercie i powiemy ile trzeba będzie zapłacić. W kościach czuję, że ogólnie nie będzie tanio, ale my jak zawsze damy radę :).




Czy zapisanie się na stronie oznacza, że mam zarezerwowanego iPhone'a? Jeszcze nie, wrzucenie na stronie swojego telefonu nie jest zobowiązujące. Pamiętajcie, że jeśli strasznie zależy Wam na nowych iPhone'ach to najlepiej decydować się na nie jak najszybciej. Odwiedzajcie też bloga, bo będziemy pisać kiedy startujemy ze sprzedażą - możemy przeczytać na blogplay.pl.

Czy najgorętsza premiera 2017 roku okaże się wystarczająco gorąca? Tego dowiemy się już jutro.

Zobacz: iPhone 8, iPhone 8 Plus oraz iPhone X - to nowe smartfony Apple

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | apple iphone | play

w sumie: 47
  • 0

    34.  2017-09-11 22:44:08

    @31 pisałeś to pod innym wpisem, jak dałem ci wyniki testów to nagle prędkości nie mają znaczenia. Zapytałem nawet co chciałbyś osiągnąć, pisząc te brednie, niestety nie dostałem odpowiedzi. Może teraz odpowiesz?

  • 0

    35.  2017-09-11 22:47:50

    To może niech zrobią tak jak bywało np. z biletami PKP- zapłacisz, możesz zrezygnować ale tylko do 15 min. przed odjazdem i jesteś 15% w plecy- zaraz kolejka zniknie.

  • 0

    36. ~Zenon  2017-09-11 23:06:12  host: 188.146.110.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Idioci

  • 0

    37. ~locomoco  2017-09-12 00:11:17  host: user-94-254-247-13.play-internet.pl

    "... W kościach czuję, że ogólnie nie będzie tanio ..." Aktualnie w Play HAHAHA

  • 0

    38. ~Sebek  2017-09-12 07:37:51  host: apn-31-0-34-52.dynamic.gprs.plus.pl

    Czy taki Ajfon kupiony u Pana Gruszki będzie dzialal w sieci a2mobile?

  • 0

    39. ~zen  2017-09-12 07:39:01  host: public-gprs207527.centertel.pl

    @18 A czy tam cos jestcnapisane, ze zadzwonimy jednorazowo w sprawie iphona ? Czy zgoda jest na jakis czas wyrazana , bo jakos tego nie widze ? Czy zdada jest potwierdzana jakims smsem czy moge na stronie wpisac dowolny numer i zapisac dowolne osoby na zgody marketingowe ?

  • -1

    40. ~Krz  2017-09-12 07:42:24  host: nat-185-157-12-109.fiberway.pl

    Ja jestem jakiś dziwny. Mam alfe, która się nie psuje i playa, który ma zasięg. A może to po prostu naganiacze z w3 o tym braku zasięgu ciągle...

  • -1

    41.  2017-09-12 07:54:27

    @40 ja ostatnio byłem mocno zdziwiony, bo w pociągu tlk przez większość czasu mogłem spokojnie korzystać z lte. Problem był w Pendolino, ale tam to żadna sieć nie działała.

  • 0

    42.  2017-09-12 08:01:14

    Ale po co zapisy? Z tego co pamietam to ja bez problemu brałem nie wiem może tydzień wcześniej przez www iPhone'a 7 i nie było kompletnie żadnych problemów z dostępnością, to nie ameryka żeby kolejki po niego ustawiały się 4 dni przed premierą. Pozostawiajcie swoje numery a potem miłego użerania się z natrętnym marketingiem pleja.

  • 0

    43. ~rew  2017-09-12 08:01:54  host: user-94-254-225-131.play-internet.pl

    zapisy na telefony - PRL reaktywacja :)

  • 0

    44.  2017-09-12 08:15:04

    43 - za to możesz Ty kasiory zgarnąć dostarczając na rynek sprzęt prosto z dostawczaka!!

  • 0

    45. ~wieśniak spod Bialegostoku  2017-09-12 08:45:06  host: apn-31-0-34-52.dynamic.gprs.plus.pl

    44: przepros badylarzu

  • 0

    46. ~nieuk  2017-09-12 08:54:11  host: a25-05-12.opera-mini.net

    @44. wlo? co to jest "dostawczak" ???

  • 1

    47.  2017-09-12 09:07:58

    46 - kiedyś żuk był typowym reprezentantem dostawczaka (samochód taki...). Dzisiaj to mercedes może być o większej ładowności albo jakieś inne berlingo ;-)

  • 0

    48.  2017-09-12 09:18:56

    @47: ewentualnie jaka inna Nysa była dla lepiej sytuowanych- pamiętamy- piękne czasy.

  • 0

    49. ~nieuk  2017-09-12 09:21:45  host: a29-02-08.opera-mini.net

    @47 dzieki za wyjaśnienie. Jestem z kolegami w szkole i oni też nie wiedzieli o co chodzi.

  • 0

    50. ~sharps  2017-09-12 09:39:34  host: host-126-67.mt.pl

    Zapisy.....klynkejcie narody. Play to

  • 0

    51.  2017-09-12 09:43:08

    @47 jeszcze czasem można je zobaczyć :)

  • 0

    52. ~gosc  2017-09-12 13:32:04  host: public-gprs203618.centertel.pl

    Trzeba być nieźle porytym żeby się zapisywać na kupno tego chińskiego składaka.

  • 0

    53. ~  2017-09-12 15:01:01  host: user-94-254-182-254.play-internet.pl

    jak nie starczy dla każdego to będą sprzedawać na kartki

Dodaj swoją opinię